Kariérní tipy

Vyplatí se na dovolené platit hotově nebo kartou?

14. 05. 2018

Také se chystáte na dovolenou a nevíte, kolik peněz s sebou vzít? Zda je lepší hotovost nebo mít finanční jistotu spíše na kreditní kartě? Přemýšlíte nad tím, co se vám vice vyplatí? Poradíme vám pár tipů, jak se správně rozhodnout.

Přečíst článek

AAA Auto a výhled na HR v roce 2018 – Důležitá je aktivita na sociálních sítích

14. 05. 2018

Zuzana Třebíčková, Digital HR Marketing Specialst společností AAA Auto, nám odpověděla na několik otázek zaměřených především na HR v roce 2018. My vám tak můžeme poskytnout pár zajímavých informací přímo z prostředí AAA Auto.

Přečíst článek

Kaufland a výhled na HR v roce 2018 – Zaměří se na studenty

14. 05. 2018

Informace pocházející ze samotného prostředí Kauflandu zaměřené především na HR v roce 2018 nám poskytla Viera Uríková, HR Manager, a Michaela Pudilová z oboru Recruiting a péče o zaměstnance.

Přečíst článek

Last minute letenky: Jak na to?

14. 05. 2018

Někteří lidé potřebují letět v přesně stanoveném termínu a za jistý komfort na cestách jsou pak ochotni si připlatit. Jiní naopak preferují co nejnižší cenu na úkor menšího pohodlí. Jak to máte vy? Podívejte se na tipy, se kterými můžete za své cestování výrazně ušetřit.

Přečíst článek

Vyhráli jste v loterii? Naložte s výhrou tak, abyste o ni nepřišli

14. 05. 2018

Výhra v loterii, to je neuvěřitelné štěstí, kterého se dočká pouze zlomek lidí, na druhou stranu také ale nával stresu, jak se o výhru co nejlépe postarat, abyste o ni nepřišli. Jak s ní tedy co nejlépe zacházet?

Přečíst článek