CV

Jak vylepšit životopis, aby zaujal v roce 2018

16. 02. 2018

Pokud si chcete najít zajímavou práci, tak určitě víte, že životopis plný zajímavých a hlavně relevantních zkušeností, je základ. Vysněná práce v úspěšné firmě je jednoduše boj životopisů. Jak ten svůj udělat co nejlepší?

Přečíst článek

Chcete získat skvělou práci? Vytvořte si pozoruhodný profil na LinkedIn

10. 12. 2017

Doba poměrně pokročila a ten, kdo nemá založený profil LinkedIn, začíná za ostatními pomalu pokulhávat. Založte a vyšperkujte si profil tak, že bude pro zaměstnavatele mezi ostatními profily nepřehlédnutelný.

Přečíst článek

Ať píšete cokoli, předem si ujasněte, co vlastně chcete říct, radí copywriterka a publicistka

03. 12. 2017

Olga Pohl je copywriterka, publicistka a překladatelka s pestrou praxí. V současnosti se věnuje psaní pro časopisy pro web i tisk. Umí najít správná slova pro všechno, co chcete říct - v češtině i v angličtině. Je také lektorkou kurzu Jak přesvědčit motivačním dopisem.

Přečíst článek

Jak napsat motivační dopis a životopis a postoupit v kariéře vzhůru

01. 12. 2017

Pokud hledáte novou práci, tak vypracování kvalitního životopisu a motivačního dopisu je základem všeho. Jak napsat životopis a motivační dopis tak, abyste se odlišili, ale hlavně - abyste uspěli?

Přečíst článek

10 tipů pro rychlé zlepšení písemného projevu

16. 10. 2017

Jste copywriter a píšete článek? Anebo potřebujete napsat lépe životopis, motivační dopis či třeba recenzi? Přečtěte si naše tipy pro lepší písemný projev.

Přečíst článek

Budování osobní značky je celoživotní proces, uvádí kariérová koučka

05. 10. 2017

PhDr. Petra Drahoňovská má unikátní kombinaci praxe a know-how jak ze světa online technologií, tak ze světa osobního rozvoje, kde jako kariérový expert má za sebou více než 800 hodin individuálního kariérního koučování a poradenství a jako lektor proškolila 3000+ lidí.

Přečíst článek

Online vzdělávání je stejně efektivní jako to tradiční

01. 09. 2017

Právě teď přes 7,1 milionů studentů absolvuje jeden či více online kurzů. Můžete se však setkat s přesvědčením, že se jedná o pouhý krátkodobý trend. Je tomu opravdu tak?

Přečíst článek

Jak napsat životopis v angličtině + vzor

24. 08. 2017

Ucházíte se o práci, ve které budete mluvit anglicky? Připravte se na to, že budete muset odevzdávat také životopis v angličtině. V tomto článku najdete návod na to, jak ho udělat co nejlepší.

Přečíst článek

Vzory životopisů zdarma

16. 07. 2017

Chcete změnit práci a potřebujete trochu "vyšperkovat" životopis zdarma? Mrkněte se na vzory životopisů zdarma a přečtěte si tipy, na to, jak napsat kvalitní životopis.

Přečíst článek

Životopis k vyplnění

13. 07. 2017

Přemýšlíte nad tím, jak svůj životopis vyplnit? Co je v životopisu nejdůležitější, čím zaujmout a jak napsat životopis správně, aby mezi životopisy ostatních uchazečů upoutal pozornost?

Přečíst článek