CV

Jak vylepšit životopis, aby zaujal v roce 2018

16. 02. 2018

Pokud si chcete najít zajímavou práci, tak určitě víte, že životopis plný zajímavých a hlavně relevantních zkušeností, je základ. Vysněná práce v úspěšné firmě je jednoduše boj životopisů. Jak ten svůj udělat co nejlepší?

Přečíst článek

Chcete získat skvělou práci? Vytvořte si pozoruhodný profil na LinkedIn

10. 12. 2017

Doba poměrně pokročila a ten, kdo nemá založený profil LinkedIn, začíná za ostatními pomalu pokulhávat. Založte a vyšperkujte si profil tak, že bude pro zaměstnavatele mezi ostatními profily nepřehlédnutelný.

Přečíst článek

Ať píšete cokoli, předem si ujasněte, co vlastně chcete říct, radí copywriterka a publicistka

03. 12. 2017

Olga Pohl je copywriterka, publicistka a překladatelka s pestrou praxí. V současnosti se věnuje psaní pro časopisy pro web i tisk. Umí najít správná slova pro všechno, co chcete říct - v češtině i v angličtině. Je také lektorkou kurzu Jak přesvědčit motivačním dopisem.

Přečíst článek

Jak napsat motivační dopis a životopis a postoupit v kariéře vzhůru

01. 12. 2017

Pokud hledáte novou práci, tak vypracování kvalitního životopisu a motivačního dopisu je základem všeho. Jak napsat životopis a motivační dopis tak, abyste se odlišili, ale hlavně - abyste uspěli?

Přečíst článek

10 tipů pro rychlé zlepšení písemného projevu

16. 10. 2017

Jste copywriter a píšete článek? Anebo potřebujete napsat lépe životopis, motivační dopis či třeba recenzi? Přečtěte si naše tipy pro lepší písemný projev.

Přečíst článek