CV

Chcete získat skvělou práci? Vytvořte si pozoruhodný profil na LinkedIn

10. 12. 2017

Doba poměrně pokročila a ten, kdo nemá založený profil LinkedIn, začíná za ostatními pomalu pokulhávat. Založte a vyšperkujte si profil tak, že bude pro zaměstnavatele mezi ostatními profily nepřehlédnutelný.

Přečíst článek

Ať píšete cokoli, předem si ujasněte, co vlastně chcete říct, radí copywriterka a publicistka

03. 12. 2017

Olga Pohl je copywriterka, publicistka a překladatelka s pestrou praxí. V současnosti se věnuje psaní pro časopisy pro web i tisk. Umí najít správná slova pro všechno, co chcete říct - v češtině i v angličtině. Je také lektorkou kurzu Jak přesvědčit motivačním dopisem.

Přečíst článek

Jak napsat motivační dopis a životopis a postoupit v kariéře vzhůru

01. 12. 2017

Pokud hledáte novou práci, tak vypracování kvalitního životopisu a motivačního dopisu je základem všeho. Jak napsat životopis a motivační dopis tak, abyste se odlišili, ale hlavně - abyste uspěli?

Přečíst článek

10 tipů pro rychlé zlepšení písemného projevu

16. 10. 2017

Jste copywriter a píšete článek? Anebo potřebujete napsat lépe životopis, motivační dopis či třeba recenzi? Přečtěte si naše tipy pro lepší písemný projev.

Přečíst článek

Budování osobní značky je celoživotní proces, uvádí kariérová koučka

05. 10. 2017

PhDr. Petra Drahoňovská má unikátní kombinaci praxe a know-how jak ze světa online technologií, tak ze světa osobního rozvoje, kde jako kariérový expert má za sebou více než 800 hodin individuálního kariérního koučování a poradenství a jako lektor proškolila 3000+ lidí.

Přečíst článek