Zapojte se do soutěže s Mutumutu a vyhrajte Apple Watch! | VímVíc.cz

Zapojte se do soutěže s Mutumutu a vyhrajte Apple Watch!

28. 10. 2020

Poskytovatel životního pojištění Mutumutu pro vás připravil soutěž o hodnotný dárek. K zapojení se do soutěže o cenu stačí správně zodpovědět připravenou soutěžní otázku, která se týká Mutumutu a jimi poskytovaných služeb. Za správnou odpověď získáte výhru v podobě chytrých hodinek Apple Watch 3 42mm Case ve variantě Space Gray Aluminum a náramkem Sport Band Black.

Podmínky soutěže s Mutumutu

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Jedinou podmínkou je správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete ve formuláři pod tímto odkazem (SOUTĚŽ JE UKONČENA K 20.11.2020). Pod otázkou jsou uvedeny tři možné odpovědi a vaším úkolem je vybrat tu správnou. Nezapomeňte ve formuláři vyplnit svůj e-mail, kterým se zapojíte do soutěže.

Soutěžní otázka zní:

“Za co vám vrátí životní pojištění Mutumutu až 30 % z ceny pojistky zpět na účet?”

Pokud si s odpovědí nevíte rady, nápovědu hledejte přímo na webových stránkách Mutumutu.

Co je Mutumutu?

Mutumutu je online poskytovatel životního pojištění. Velkou předností pojištění od Mutumutu je srozumitelnost. Jedná se o nový koncept poskytování životního pojištění, které má být především přívětivé a výhodné pro klienta. Mutumutu si zakládá na lidském přístupu, dostatečném vysvětlení podmínek pojištění, absenci nefér výluk z pojištění, a především na důvěře klienta. Životní pojištění Mutumutu je možné sjednat z pohodlí obývacího pokoje. Není potřeba návštěva pobočky ani pojišťovací agent. Vše vyřídíte rychle a pohodlně online.

Možnosti pojištění s Mutumutu

V rámci životního pojištění Mutumutu je možné se pojistit pro případ pracovní neschopnosti, invalidity i smrti. Pojištění pracovní neschopnosti je důležité v případech, kdy pojištěný nemůže v důsledku nemoci nebo úrazu pracovat déle než měsíc. Pojištění invalidity zajišťuje pojištěnému pravidelný měsíční příjem. Mutumutu také nabízí pojištění smrti, které kryje výlohy spojené s pohřbem i běžné výdaje. Konkrétní parametry pojištění jsou stanovovány na základě individuálních potřeb jednotlivých klientů.

článek je uzamčen
Zadejte svůj e-mail pro otevření článku.
nebo

Témata:

Práva a povinnosti zaměstnanců Uvnitř firem a kanceláří Návody