Raiffeisenbank Equa bank RePůjčka konsolidace | VímVíc.cz

Raiffeisenbank Equa bank RePůjčka konsolidace půjček

 • Konsolidace půjček online ve výši až 800.000 Kč
 • Sjednání a vyřízení konsolidace půjček je zdarma
 • Snížení splátek až o 50 %
 • Možnost půjčení peněz navíc
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 20 000 Kč - 800 000 Kč
Splatnost od - do 3 - 120 měsíců
Úrok od 6,7 %
RPSN od 6,9 %

Výhody půjčky:

 • Konsolidace půjček online až do částky 800.000 Kč
 • Snížení splátek až o 50 %
 • Příznivý úrok a sazba RPSN
 • Možnost půjčení peněz navíc
 • Pojištění k půjčce
 • Schválení konsolidace půjček obratem
 • Sjednání je bez poplatků

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si sjednal RePůjčku (konsolidaci) u Equa bank Raiffeisenbank ve výši 290.000 Kč s úrokovou sazbou 6,7 % p. a. a s počtem měsíčních splátek 120 (10 let). Splátku platil měsíční splátkou ve výši 3.323 Kč, RPSN je 6,9 % a celková částka splatná spotřebitelem je 398.760 Kč. Bez poplatku za poskytnutí a správu."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalé bydliště v ČR
 • Doklad totožnosti
 • Vlastnictví běžného účtu u Raiffeisenbank
 • Doložení pravidelného příjmu
 • Smlouva ke slučované půjčce

Raiffeisenbank Equa bank

Raiffeisenbank Equa bank patří mezi bankovní společnosti. Na českém trhu působí pod současným názvem od roku 2011. Předchůdkyní, která vznikla už v roce 1993, je IC Banka. Equa bank Raiffeisenbank se specializuje na spotřebitelské bankovní služby a má již 500 000 klientů. Po celé České republice se nachází 52 obchodních míst a 16 bankomatů. Raiffeisenbank Equa bank má v nabídce účty a spoření, půjčky a kreditní karty, hypotéky, pojištění, investice a online služby.

S účinností od 1. ledna 2022 došlo ke sloučení Equa bank a. s. a Raiffeisenbank a. s.. Equa bank a. s. jako společnost zanikla a všechna práva i povinnosti ze smluvních vztahů přechází na RB bank a. s. S Equa bank se klienti potkávají i po 1. 1. 2022. Pod značkou Raiffeisenbank Equa bank poskytuje RB bank služby tak, jak je klienti znali v minulosti. Nezměnilo se číslo účtu ani kód banky, zůstalo stejné i Equa bank internetové bankovnictví a mobilní aplikace, stejně jako zůstaly beze změn i Equa bank pobočky a Klientské centrum.

Pro vstup do internetového bankovnictví by měli klienti používat výhradně adresu www.equabank.cz a www.rb.cz. Ručně ji vypisovat do adresního řádku. Přihlášení přes mobilní bankovnictví Equa bank spustí a průvodce klienta provede aktivací. Internetové bankovnictví na stránce equabank.cz taktéž spustí průvodce, který klienta provede krok za krokem do bankovnictví Raiffeisenbank.

Více informací a odpovědi na různé otázky jsou k dispozici na webové stránce www.rb.cz/spojeni-equa/osobni.

Equa bank Raiffeisenbank RePůjčka konsolidace půjček

Jak funguje konsolidace půjček online a co to je? Konsolidace půjček je řešením pro klienty, kteří se potýkají se splácením většího množství úvěrů. Konsolidace neboli sloučení půjček umožňuje splácet pouze jeden úvěr hromadnou měsíční splátkou. Výši splátky je navíc možné snížit často až o polovinu. Konsolidace půjček online umožní klientovi nejen splácet méně, ale uleví i co se týká administrativní náročnosti spravování většího počtu půjček.

Equa bank Raiffeisenbank RePůjčka konsolidace půjček je nabízena s mnoha výhodami, díky kterým je konsolidace úvěru oblíbeným produktem mnoha klientů. Díky sloučení půjček u Raiffeisenbank Equa bank mohou klienti dosáhnout snížení splátek až o polovinu. Equa bank konsolidace Raiffeisen se sjednává od 20.000 Kč do maximální výše 800.000 Kč s dobou splácení od 3 měsíců do 10 let. Roční úrok začíná u Equa bank konsolidace u RePůjčky od 6,7 % a RPSN od 6,9 %.

Vyřízení Equa bank konsolidace RePůjčky je možné několika způsoby, v každém případě je vše zdarma a bez poplatků. Po sloučení Equa bank a Raiffeisenbank dojde k přesměrování na webové stránky www.rb.cz. Ke konsolidaci úvěru si klient může sjednat novou hotovost na cokoliv až do výše 800.000 Kč. Raiffeisenbank Equa bank nabízí také připojištění proti riziku pracovní neschopnosti a riziku ztráty zaměstnání. Cena pojištění je 8,8 % z výše měsíční splátky úvěru.

Nezaujala klienty konsolidace půjček online od Raiffeisenbank Equa bank? Možná je bude zajímat MONETA konsolidace nebo Home Credit konsolidace.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Equa bank konsolidace RePůjčka se dá vyřídit kompletně online odkudkoliv. Klient může vyřídit konsolidaci i s pomocí zaměstnance pobočky nebo v Equa bank internetovém bankovnictví (a následném přesměrování na webové stránky RB banky www.rb.cz.). Nejdříve proběhne Equa bank přihlášení buď do firemního bankovnictví, anebo do osobního bankovnictví. Equa bank přihlášení probíhá přes přihlašovací číslo klienta a heslo.

Jaké závazky lze sloučit v rámci konsolidace půjček Raiffeisenbank Equa bank RePůjčky

V rámci konsolidace půjček Equa bank Raiffeisenbank RePůjčky je možné sloučit neomezený počet různých druhů závazků. Jak funguje RePůjčka konsolidace půjček u Raiffeisenbank Equa bank? Equa bank Raiffeisenbank umožňuje konsolidaci i pro nebankovní půjčky, nezáleží tedy na tom, u jakého poskytovatele si klient sjednal půjčky. V rámci konsolidace půjček Equa bank Raiffeisenbank budou sloučeny do jedné. Konsolidace Equa bank umožňuje sloučení těchto úvěrů:

 • Běžné půjčky
 • Karty od splátkových společností
 • Úvěry a leasingy na auto
 • Účelové půjčky
 • Kreditní karty
 • Kontokorenty

Srovnání konsolidace půjček Raiffeisenbank Equa bank RePůjčky

Při převedení půjčky je nezbytným krokem při výběru vhodného produktu srovnání konsolidace půjček Raiffeisenbank Equa bank RePůjčky. Na českém trhu se nachází hned několik společností, jež nabízí konsolidace půjček online za různých podmínek, klient by proto neměl srovnání konsolidace půjček podcenit. Především je důležité spočítat si výši měsíčních splátek a celkově zaplacenou částku a zjistit si podmínky pro schválení konsolidace. Dobrým pomocníkem je Equa bank konsolidace půjček kalkulačka a recenze zákazníků.

Equa bank konsolidace půjček kalkulačka

Velkým pomocníkem při sjednání je Equa bank konsolidace kalkulačka. Právě konsolidace půjček kalkulačka umožní klientovi zjistit, kolik bude měsíčně splácet a kolik splatí celkem. Úvěrová kalkulačka je v podobě webového formuláře, do kterého je nutné zadat potřebné informace o konsolidovaných půjčkách, především jejich celkovou výši a požadovanou dobu splacení. Na základě těchto údajů je klientovi vypočtena výše měsíční splátky v případě konsolidace půjček Equa bank Raiffeisenbank RePůjčky.

Equa bank konsolidace recenze a hodnocení firem

Při hledání informací týkajících se sloučení půjček, mohou zákazníkům posloužit Equa bank konsolidace recenze a hodnocení firem. Bývalí i současní klienti Equa bank se dělí o své zkušenosti s bankou na různých webech. Do hodnocení zapisují nejen zkušenosti s bankou jako společností, ale i hodnocení produktu konsolidace půjček Equa bank. Pro vyhledání recenzí stačí do internetového vyhledávače zadat spojení jako je „Equa bank konsolidace recenze” nebo podobné.

Výhody Equa bank Raiffeisenbank RePůjčky

Equa bank konsolidace půjček RePůjčka přináší klientům mnohé výhody, pro něž se stala oblíbeným produktem sloučení půjček na trhu. Klient by měl posuzovat produkty individuálně vzhledem ke svým finančním možnostem a zvážit, které výhody jsou pro něj rozhodující. Mezi největší výhody Equa bank konsolidace půjček Raiffeisen patří:

 • Konsolidace půjček online ve výši až 800.000 Kč
 • Příznivý úrok a RPSN
 • Sjednání kompletně online
 • Rychlé schválení konsolidace RePůjčky
 • Vyřízení a vedení konsolidace bez poplatků
 • Možnost připojištění proti riziku pracovní neschopnosti a riziku ztráty zaměstnání
 • Snížení splátek až o polovinu
 • Možnost vzít si novou hotovost na cokoliv do výše 800.000 Kč

Jak na sjednání Equa bank konsolidace půjček pro dlužníky

Sjednání Equa bank konsolidace půjček pro dlužníky je možné několika způsoby, v každém případě je však jednoduché a nezabere klientovi příliš času. Sjednání Equa bank konsolidace bylo dříve možné telefonicky přes Equa bank infolinku, kdy klient sám kontaktoval Equa bank na infolince nebo vyplnil své jméno, příjmení a telefon do formuláře na webu Equa bank a nechal se kontaktovat pracovníkem banky.

Po sloučení s Raiffeisenbank dochází ke sjednání konsolidace RePůjčky přes RB banku. Klient nemusí obíhat původní banky. K vyřízení stačí doklad totožnosti a jediná smlouva k jedné z původních půjček. Převedení hlavní půjčky vyřídí Raiffeisenbank za klienta, splacení a ukončení ostatních závazků také připraví.

RePůjčka: Equa bank Raiffeisenbank konsolidace online

Nejjednodušším a nejpohodlnějším způsobem je sjednání RePůjčky Equa bank Raiffeisenbank konsolidace online. Stačí vyplnit žádost pomocí webového formuláře a doložit k ní potřebné dokumenty. O schválení žádosti je klient informován téměř ihned, není potřeba návštěva pobočky, ani zbytečné a zdlouhavé papírování. Sjednání RePůjčky Equa bank Raiffeisenbank konsolidace online je velmi rychlé, pohodlné a administrativně nenáročné.

Equa bank konsolidace půjček RePůjčka: Podmínky sjednání

Se sjednáním Equa bank konsolidace půjček RePůjčky jsou spojené určité podmínky, jež musí klient splnit, aby mu byla Equa bank konsolidace půjček schválena. Podmínky se mohou u jednotlivých společností poskytujících konsolidace půjček lišit, Equa bank vyžaduje splnění těchto požadavků:

 • Věk 18 let
 • Trvalé bydliště v České republice
 • Doložení dvou dokladů totožnosti
 • Doložení dokumentů ke slučovaným půjčkám
 • Schopnost řádně splatit úvěr (doložení pravidelného příjmu)
 • Běžný účet u Raiffeisenbank

Kvůli předkládání dokladů totožnosti by měl klient zkontrolovat platnost občanského průkazu.

Equa bank kontakt

Klienti mohou využít Equa bank kontakt na lince klientského centra pod číslem 222 010 222. Equa bank infolinka je k dispozici 7 dní v týdnu od 8 do 20 hodin. Elektronicky je možné kontaktovat Equa bank na e-mailu klientske.centrum@equabank.cz nebo vyplnit online formulář se žádostí o kontaktování pracovníkem banky na webových stránkách Equa bank www.equabank.cz. ID datové schránky je skzfs6u. Sídlo společnosti se nachází na adrese Hvězdova 1716/2b,140 78 Praha pod obchodním názvem Raiffeisenbank a.s. IČO společnosti je 49240901.

Equa Bank pobočky jsou Raiffeisenbank pobočky

Equa bank pobočky jsou Raiffeisenbank pobočky. Ty se nachází v každém větším městě České republiky. Návštěva Equa bank pobočky (Raiffeisenbank pobočky) je možná například v Praze, Karlových Varech, Liberci, Kladně, Olomouci, Opavě, Zlíně, Českých Budějovicích, Plzni, Domažlicích, Jindřichovo Hradci, Mladé Boleslavi, ve Frýdku-Místku a dalších českých městech.

Equa bank recenze, Raiffeisenbank recenze

Nejsnazším způsobem, jak se dozvědět více o fungování společnosti a jejím přístupu ke klientům, jsou Equa bank recenze a Raiffeisenbank recenze. Diskuze o fungování společnosti Equa bank a produktech jsou k dispozici na různých diskuzních fórech, blozích i dalších webových stránkách. Equa bank se mezi klienty těšila dobré pověsti a jedná se o ověřenou bankovní společnost. Proto i po spojení Equa bank s Raiffeisenbank mohou klienti očekávat spolehlivost u Raiffeisenbank Equa bank konsolidace půjček, u RePůjčky.

Raiffeisenbank kontakt

Klient může navštívit RB bank na jedné z mnoha Raiffeisenbank poboček, které jsou k nalezení po celé České republice. Pro rychlé vyřízení dotazů je sjednaný online chat v mobilním a Raiffeisenbank internetovém a bankovnictví. Raiffeisenbank kontakt má klientskou linku na telefonním čísle +420 412 440 000, která je v provozu každý den od 7 do 22 hodin.

Telefonní linky pro blokaci karet a autentizační prostředky pro přístup na účet jsou +420 412 446 402 nebo 844 112 233. E-mailová adresa pro obecné dotazy k bance a jejím produktům je info@rb.cz. ID datové schránky je skzfs6u a IČ Raiffeisenbank je 49240901. Centrála společnosti se nachází na adrese Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku