RI OKNA - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

RI OKNA

Firma RI OKNA je tradiční česká společnost fungující již více než 20 let. Vyrábí, dodává a montuje kvalitní plastová, hliníková a dřevěná okna a dveře a také se stará o příslušenství s tím spojené. Vzhledem k rozsáhlé síti prodejních míst, kterých je přes 100, a 3 výrobním závodům, poskytuje firma RI OKNA volná místa v různých krajích.

Historie společnosti

Firma vznikla v roce 1994 a tehdy se zaměřila výhradně na plastová okna. Vzhledem k tomu, že se společnosti dařilo, v roce 2006 rozjela i kariéru v oblasti hliníkových oken a dveří a dále začala vyrábět i interiérové stěny.

Hodnocení RI OKNA

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

O dva roky později si společnost RI OKNA dala práci se zprovozněním velké výrobní haly, která se zanedlouho stala jednou z nejmodernějších v Evropě. Firma neustále vylepšuje technologické postupy a v roce 2017 se začala věnovat i oknům a dveřím ze dřeva. Nyní disponuje 3 výrobními závody a tím, že se firma neustále rozrůstá, seženete volná místa hned v několika odvětvích.

RI OKNA kariéra

Práci RI OKNA nabízí v sekci administrativy, výroby a montáže. Kariéru v RI OKNA může rozjet například obchodní zástupce, referent technického oddělení, dělník, montážník a zedník.

Firma požaduje zkušenosti na obdobných pozicích, a naopak často nabízí různé benefity v podobě příspěvků na stravování, stravenek, firemního tarifu, apod.

Obsazení volného místa v RI OKNA Vám také přinese 23 dní dovolené, možnost cestovat po republice a platové hodnocení často odvislé od výkonu. Práce v RI OKNA umožňuje vydělat si až 38 tisíc hrubého, což převyšuje průměrný plat na obdobných pozicích. Na některých pozicích budete placeni úkolově a čekají Vás slevy na firemní výrobky.

Jaké jsou další důvody, proč rozjet kariéru v RI OKNA? MultiSport kartu sice nedostanete, ale nebudete ji potřebovat. Někteří zaměstnanci mají totiž nárok na bezplatné využití firemního fitness.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Úkolky 1055, 696 81 Bzenec

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

60724862

Založení / Zapsání do OR*:

14. 10. 1994

Právní forma:

a.s.