Okna Macek - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Okna Macek

Hlavní činností společnosti Okna Macek jsou výměny oken a dveří u starších domů, panelových bytů a domů i ostatních budov. Firma dodává plastová okna a dveře z německých PVC profilů, dřevěná okna i dveře a také hliníková okna a veškeré montáže provádí výhradně vlastními zkušenými montážníky. Práci v Okna Macek nalezlo už na 300 pracovníků a řadí se tak mezi největší firmy v oboru oken, dveří a vrat v České republice, kde také funguje 46 jejích poboček. Současně společnost Okna Macek provozuje internetový obchod pro prodej zboží pro stavební firmy a zedníky, v němž nabízí skladem na 2000 kusů produktů.

Hodnocení Okna Macek

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie Okna Macek

Historie české rodinné firmy Okna Macek se začala psát už v roce 1996. Až do současnosti stačila zrealizovat na 200 000 zakázek. V akciovou společnost se firma Okna Macek změnila v roce 2003, v témže roce zahájila vlastní výrobu oken. V roce 2016 zavedla výrobu garážových vrat a od roku 2017 vyrábí plně zateplené domovní vstupní dveře. Jejím cílem je nabízet vynikající kvalitu za dobré ceny, zároveň společnost neslibuje to, co nedokáže. Obrat firmy se pohybuje okolo 500 milionů Kč ročně, přičemž více než 80 % všech nových zakázek je uzavíráno na základě doporučení spokojených zákazníků. V tomto duchu hodlá firma pokračovat i nadále, aby udržela vzrůstající trend.

Okna Macek kariéra

Volná místa, která společnost Okna Macek nabízí, jsou k dispozici pro každého, kdo má k práci kladný vztah. U zájemce o zaměstnání v Okna Macek se předpokládá, že bude fyzicky zdatný, spolehlivý, pečlivý a bezúhonný. Pokud bude přijatý, získá možnost budovat svoji kariéru ve stabilní firmě s více než dvacetiletou tradicí a se zaměstnaneckými benefity, jakými je například příspěvek na stravování. Práce v Okna Macek je na jednosměnný provoz a plný úvazek.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nádražní 1701, 696 03 Dubňany

Velikost firmy:

200 - 249 zaměstnanců

IČ:

26906724

Založení / Zapsání do OR*:

22. 10. 2003

Právní forma:

a.s.