Bobcat - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

Bobcat

Společnost Bobcat se zaměřuje na výrobu kompaktních nakladačů, bagrů a nakládacích příslušenství. Spolu s kvalitními produkty nabízí také firma svým zákazníkům možnost zapůjčení strojů Bobcat a profesionální služby, které zahrnují servis strojů i veškeré techniky. Díky precizní práci mnoha profesionálů může Bobcat poskytnout svým klientům své spolehlivé služby a servis kdekoliv se zárukou spokojenosti. Firma Bobcat čítá mezinárodně několik tisíc zaměstnanců.

Hodnocení Bobcat

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Historie společnosti

Počátky kariéry společnosti Bobcat sahají až do roku 1947, kdy pan Edward Gideon Melroe založil v USA firmu Melroe Manufacturing Company. Ta se zaměřovala na výrobu a opravy zemědělských strojů. Díky novým vynálezům, které ulehčují životy místním zemědělcům se začala firma pomalu rozrůstat. V 60. letech 20. století je vynalezen malý nakladač Bobcat, firma rozšiřuje nabídku produktů a začíná expandovat do Evropy.

Od 90. let pak firma přichází stále s novými inovacemi a technologiemi. Pokračuje s expanzí v evropských zemích a v roce 2000 se přejmenovává na název Bobcat, který je známější. V témže roku společnost rovněž vstupuje na český trh a otevírá závod v Dobříši. Později je zde postaveno i inovační centrum. V roce 2007 firmu Bobcat odkupuje korejská společnost Doosan Infracore. Momentálně společnost působí a nabízí své služby na několika kontinentech, otevírá další volná místa v Bobcat a vyvíjí nové produkty.

Kariéra v Bobcat

Chtěli byste pracovat v mezinárodní firmě, která je úspěšná a stabilní? Jste týmový hráč a spolehlivý člověk? Zkuste se podívat po volných pracovních místech v Bobcat. Najdete například volné pozice servisních techniků, po kterých společnost požaduje střední odborné učiliště nebo střední školu v oboru opravář nebo mechanik zemědělských či stavebních strojů. Dále potřebují manuálně zručné, flexibilní, pracovité, samostatné uchazeče s řidičským průkazem min. skupiny B, kteří se budou chtít dále učit.

Společnost se o své zaměstnance řádně stará, nabízí jim lékařskou i dentální péči, pojištění, komplexní programy dalšího vzdělávání, dovolenou navíc, wellness aktivity, bonusy a mnoho dalšího. Zaměstnanci mohou také postupovat ve své kariéře v Bobcat a seberealizovat se. Získejte práci v Bobcat a dělejte to, co Vás baví.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Cukrovarská 883, 196 00 Praha 9 - Čakovice

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

26212340

Založení / Zapsání do OR*:

21. 11. 2000

Právní forma:

a.s.