Údaje

Sídlo firmy:

Cukrovarská 883, 196 00 Praha 9 - Čakovice

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

26212340

Založení / Zapsání do OR*:

21. 11. 2000

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Společnost Bobcat se zaměřuje na výrobu kompaktních nakladačů, bagrů a nakládacích příslušenství. Spolu s kvalitními produkty nabízí také firma svým zákazníkům možnost zapůjčení strojů Bobcat a profesionální služby, které zahrnují servis strojů i veškeré techniky. Díky precizní práci mnoha profesionálů může Bobcat poskytnout svým klientům své spolehlivé služby a servis kdekoliv se zárukou spokojenosti. Firma Bobcat čítá mezinárodně několik tisíc zaměstnanců.

Historie společnosti

Počátky kariéry společnosti Bobcat sahají až do roku 1947, kdy pan Edward Gideon Melroe založil v USA firmu Melroe Manufacturing Company. Ta se zaměřovala na výrobu a opravy zemědělských strojů. Díky novým vynálezům, které ulehčují životy místním zemědělcům se začala firma pomalu rozrůstat. V 60. letech 20. století je vynalezen malý nakladač Bobcat, firma rozšiřuje nabídku produktů a začíná expandovat do Evropy.

Od 90. let pak firma přichází stále s novými inovacemi a technologiemi. Pokračuje s expanzí v evropských zemích a v roce 2000 se přejmenovává na název Bobcat, který je známější. V témže roku společnost rovněž vstupuje na český trh a otevírá závod v Dobříši. Později je zde postaveno i inovační centrum. V roce 2007 firmu Bobcat odkupuje korejská společnost Doosan Infracore. Momentálně společnost působí a nabízí své služby na několika kontinentech, otevírá další volná místa v Bobcat a vyvíjí nové produkty.

Kariéra v Bobcat

Chtěli byste pracovat v mezinárodní firmě, která je úspěšná a stabilní? Jste týmový hráč a spolehlivý člověk? Zkuste se podívat po volných pracovních místech v Bobcat. Najdete například volné pozice servisních techniků, po kterých společnost požaduje střední odborné učiliště nebo střední školu v oboru opravář nebo mechanik zemědělských či stavebních strojů. Dále potřebují manuálně zručné, flexibilní, pracovité, samostatné uchazeče s řidičským průkazem min. skupiny B, kteří se budou chtít dále učit.

Společnost se o své zaměstnance řádně stará, nabízí jim lékařskou i dentální péči, pojištění, komplexní programy dalšího vzdělávání, dovolenou navíc, wellness aktivity, bonusy a mnoho dalšího. Zaměstnanci mohou také postupovat ve své kariéře v Bobcat a seberealizovat se. Získejte práci v Bobcat a dělejte to, co Vás baví.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (3)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Technologie Strojírenství Stavebnictví a reality Výroba