SYNER - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

SYNER

Společnost SYNER je jedna z největších a nejvýznamnějších českých firem v oblasti stavebnictví. Sídlí na severu Čech, v Liberci. Tato stavebně-inženýrská firma je ve 100% vlastnictví velice silné stavební a developerské investiční skupiny S group holding, a.s. . Díky své dlouholeté pilné práci firma uspěla na trhu a dostala se mezi top 100 nejvýznamnějších firem. SYNER je společnost, která vnímá své okolí a cítí jistou zodpovědnost k lidem - proto vyplnila toto volné místo vlastní charitou pod názvem Nadace SYNER. Firma se dále může pyšnit několika dalšími oceněními - Bezpečný podnik, Stavební firma roku, vlastní titul Dynamická firma a je nositelem značky Czech Made. Nejenom tyto úspěchy jsou ukazatelem kvalitní práce přibližně 300 zaměstnanců, kteří mají svou práci v SYNER rádi. Firma tak zaplnila volné místo na trhu práce ve stavebnictví.

Hodnocení SYNER

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie firmy

Více než 25letou historii má společnost SYNER. Od data založení v roce 1991 je řízena pouze českými majiteli, a to konkrétně Petrem Syrovátkou a Ing. Jiřím Urbanem. Již od roku 1992 patří společnost pod Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR. Od roku 1999 má firma pobočku v Praze a kromě Liberce také v Ústí nad Labem, ve všech těchto městech tedy nabízí SYNER volná pracovní místa. Roku 2007 odštěpením části firmy vznikl mateřský S group holding, a.s. - mimo stavební obor podniká a nabízí práci také v inženýrství, developerství, sportovním managementu či správě majetku. Mezi firmy tohoto holdingu patří mimo jiné také slavný český hokejový klub Bílí Tygři Liberec. Díky své vysoké angažovanosti se firma může pyšnit dokonce více než 600 realizovanými projekty. Společnost si velice váží svých zaměstnanců, kteří to firmě dokáží velmi dobře oplatit - do každého jednotlivého projektu vkládají pracovnící SYNER originální know-how, díky čemuž se SYNER stává speciálním a žádaným dodavatelem stavebních a dalších služeb a také žádaným zaměstnavatelem, u kterého si lidé rádi budují svou SYNER kariéru.

Kariéra v SYNER

Máte zájem o práci a rozvoj své kariéry ve stavebnictví a zároveň se pohybovat v prostředí silné české společnosti? SYNER pracovníkům nabízí motivující finanční ohodnocení, nadstandardní lékařskou péči, profesní růst a především vědomí, že o vás vedení doopravdy ví a stará se o vás. Mezi další benefity práce v SYNER patří například 5 dní dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění a další výhody. Chcete-li získat volné místo v SYNER, neobejdete se bez schopnosti týmové práce, flexibility, kreativity, ochoty se vzdělávat a znalosti alespoň jednoho světového jazyku. Podívejte se, jaká volná místa firma nabízí a začněte svou kariéru v SYNER.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Dr. Milady Horákové 580/7, 460 01 Liberec

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

48292516

Založení / Zapsání do OR*:

25. 6. 1993

Právní forma:

s.r.o.