STRABAG - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

STRABAG

Akciová společnost STRABAG patří do stejnojmenného technologického koncernu, který patří mezi přední stavební společnosti v České republice. Společnost realizuje všechny druhy staveb v odvětvích dopravního, pozemního a inženýrského stavitelství. Svůj úspěch a přízeň klientů získávají díky širokému spektru nabízených služeb a rozmístění poboček po celé České republice. Celosvětově nalezlo práci u STRABAG více jak 73 000 spokojených zaměstnanců. Volná místa však společnost nabízí neustále a to pro technické, manuální i administrativní pozice.

Hodnocení STRABAG

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Historie koncernu STRABAG sahá až do roku 1835 v Rakousku, kdy byla založena firma ILBAU, která byla předchůdcem dnešního STRABAGu. Ten byl založen v roce 1895 v Německu a brzy po svém vzniku společnost začala růst, většinou díky akvizicím. Společnost STRABAG brzy expandovala do zahraničí, kde našla své uplatnění i řadu zakázek. Firma tak mohla pokrýt celý řetězec vytváření hodnot ve stavebnictví. Dnes již vydělává až 14 miliard EUR ročně.

Aktuálně společnost STRABAG působí po celém světě, kde má buď pobočky nebo řadu zakázek. Díky integraci nejrůznějších výkonů specializovaných podnikových jednotek je společnost schopna těch nejrůznějších a nejtěžších výkonů. Výsledkem jsou kvalitní stavební projekty za odpovídající náklady. Momentálně své nejvyšší zisky těží hlavně z dopravních staveb.

Kariéra ve STRABAG

Toužíte po perspektivní práci ve společnosti s globální působností? Podívejte se na volná místa ve STRABAG. Najdete je nejen pro Českou republiku, ale například i Německo nebo Rakousko. Nejčastěji inzeruje společnost pozice pro dělníky, ekonomy a přípraváře v dopravních stavbách, mechaniky, kalkulanty, stavbyvedoucí a strojníky.

Společnost zaměstnává lidi více než 85 národností po celém světě, svých zaměstnanců si váží a vychovává z nich ty nejlepší profesionály. Díky práci ve STRABAG se můžete rozvíjet a vzdělávat. Zaměstnanci mohou využívat benefity ve formě stravenek, dovolené navíc, karty MultiSport a další. Začněte svou kariéru ve STRABAG a dělejte práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Bělidle 198/21, 150 00 Praha 5 - Smíchov

Velikost firmy:

1 500 - 2 000 zaměstnanců

IČ:

60838744

Založení / Zapsání do OR*:

1. 3. 1994

Právní forma:

a.s.