BAK - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

BAK

BAK je stavební společností a významným generálním dodavatelem pozemních i vodohospodářských staveb. Patří mezi jednu z největších stavebních společností v České republice. Realizuje komplexní výstavbu logistických a průmyslových hal, obchodních a administrativních center, bytových budov a hotelů, vodohospodářských a ekologických objektů. Zároveň rekonstruuje budovy nebo památkové stavby. Práci v BAK našlo více jak 250 spokojených zaměstnanců. Další volná místa však společnost stále inzeruje.

Hodnocení BAK

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Stavební společnost BAK začala svou kariéru v roce 2008. Od té doby se v průběhu let firma vypracovala na celorepublikovou úroveň a získala silné postavení na trhu. Díky realizaci komplexních staveb a nabídky kvalitních služeb se stala významnou stavební společností. V minulosti postavila stavby jako je areál Čapí hnízdo, filmové haly Prague Studios, zrekonstruovala lanovou dráhu na Sněžku, Bílou věž na náměstí v Hradci Králové a další.

Za dobu své existence firma zrealizovala více než 1 000 staveb a spolupracovala s klienty jako je ŠKODA AUTO, LEGO, AGROFERT, DHL, Finep a mnohými dalšími. Svou oblast působnosti stále rozšiřuje, zároveň přitom klade důraz na šetrnost k životnímu prostředí a ekologii. Společnost BAK vyhrála za své projekty již několikrát cenu Stavby roku.

Kariéra v BAK

Hledáte práci v BAK jako perspektivní, moderní společnosti, ve které budete hrát důležitou roli a budete se moci rozvíjet? Společnost hledá ty nejlepší, kvalifikované zaměstnance, kteří mají týmového ducha i chuť učit se nové věci. Volná místa v BAK najdete nejčastěji na pozice manažerů projektu, které jsou určené jak pro seniory, tak juniory a stavbyvedoucích.

Firma plně respektuje soukromý život pracovníků, nabízí jim proto dovolenou navíc nebo navýšení placeného volna v důležitých životních situacích. Mezi další benefity nabízené firmou patří příspěvky na stravování, penzijní připojištění, odměny nebo služební vůz a mobilní telefon. Pokud si u této společnosti volné pracovní místo nevyberete, podívejte se na nabídku úřadu práce ČR v oboru stavebnictví a začněte svou kariéru ještě dnes.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Žitenická 871/1, 190 00 Praha 9

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

28402758

Založení / Zapsání do OR*:

26. 5. 2008

Právní forma:

a.s.

Web:

www.bak.cz