HOCHTIEF CZ - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

HOCHTIEF CZ

Hochtief, plným názvem Hochtief Aktiengesellschaft, je německá stavební společnost se sídlem v Essenu. Jedná se o největší německou stavební společnost, její působnost je celosvětová.

Hodnocení HOCHTIEF CZ

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Své zastoupení má také v Česku, a to prostřednictvím dceřiné společnosti Hochtief CZ. V roce 2010 zaměstnávala po celém světě více než 66 tisíc zaměstnanců, v Evropě byla třetí největší stavební společností a celosvětově pátou největší. Ve stejném roce společnost Hochtief vydělala více než 23,23 miliard eur a více než 85 % zakázek plnila mimo Německo.

Realizuje technologicky náročné projekty v oblasti pozemního i dopravního stavitelství. Na český a slovenský trh přináší nejmodernější technologické postupy v oblastech výstavby, inženýringu i nových smluvních modelů. Zaměřuje se zejména na ty segmenty trhu, ve kterých můžeme využít svou odbornost. Díky tomu přináší stabilní pracovní místa a generuje dlouhodobě udržitelný zisk. Dbá na bezpečnost práce, ale i profesní rozvoj a spokojený osobní život zaměstnanců.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Plzeňská 16/3217, 150 00 Praha 5

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

46678468

Založení / Zapsání do OR*:

1. 5. 1992

Právní forma:

a.s.