LINDAB - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

LINDAB

Mezinárodní skupina Lindab se zabývá vývojem, výrobou, distribucí a prodejem produktů a systémových řešení, která usnadňují výstavbu a zlepšují vnitřní klima budov. Společnost Lindab je známá pro vysokou kvalitu svých produktů, energetickou úspornost, ohleduplnost vůči životnímu prostředí a své nadstandardní služby, které poskytuje svým klientům. Společnost Lindab působí ve více než 32 zemích světa. Práci v Lindab má více jak 4 600 spokojených zaměstnanců.

Hodnocení LINDAB

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Historie společnosti

Společnost začala svou kariéru již v roce 1956 v Lindhultu ve Švédsku. Zpočátku fungovala jako malá rodinná klempířská firma. Během dalších let se firma přestěhovala na jih Švédska, kde také byla v roce 1959 oficiálně registrována společnost Lindab. Společnost brzy začala nabývat na popularitě a získávat si své zákazníky. V 60. letech Lindab zahajuje expanzi, své produkty prodává a stavební služby poskytuje po celé Evropě a dokonce i USA.

V roce 1984 společnost Lindab poprvé vstupuje na švédskou burzu a o osm let poději i na dánskou burzu. Do své výroby zahrnuje nové technologie a inovace, v rámci Evropy buduje nové výrobny, zakládá mateřskou společnost a otevírá volná místa v Lindab. Například v Rusku si společnost Lindab buduje silnou budoucnost.

Kariéra v Lindab

Touží budovat svou kariéru ve firmě s mezinárodní působností a dobrým jménem? Jste týmový hráč a pracovitý člověk? Chcete se podílet na mezinárodních projektech? Pak je práce v Lindab to pravé pro Vás. Nejčastěji nabízí společnost volná místa pro operátory CNC a seřizovače. Požaduje po nich střední odborné učiliště nebo školu, manuální a technickou zručnost, spolehlivost a zájem o dlouhodobou spolupráci, zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem, znalost práce na PC a technické dokumentace. Výhodou je praxe ve strojírenském oboru a na stejné pozici.

Zaměstnanci jsou ohodnocováni nejen nadprůměrným platem, ale i zaměstnaneckými benefity. Zároveň si chválí přátelský přístup firmy k zaměstnancům. Podívejte se na volná místa v Lindab a získejte práci, která má smysl.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Ruzyně, Na Hůrce 1081/6, 161 00 Praha 6

Velikost firmy:

500 - 1000 zaměstnanců

IČ:

49613332

Založení / Zapsání do OR*:

3. 6. 1993

Právní forma:

s.r.o.