CS-BETON - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Velké Žernoseky 184, 412 01 Velké Žernoseky

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

47287586

Založení / Zapsání do OR*:

28. 9. 1992

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Aby se vám po chodníku dobře chodilo, o to se postará společnost CS-BETON. Její produkty - betonové výrobky - jsou v České republice na trhu již více než čtvrt století. Firma patří k největším výrobcům výrobků z betonu v ČR, které se používají pro výstavbu chodníků, komunikací a letišť. V jejím sortimentu najdete dlažby různých typů a barev, obrubníky, žlaby, vegetační tvárnice, okrasné zdi. Tvořivá práce s nimi pak záleží na tom, jakou kreativitu projevíte - barevnost i skladba je natolik bohatá, že umožňuje prakticky neomezené využití betonových výrobků.

Historie

Společnost CS-BETON byla založena v roce 1992. Do dneška ušla kus cesty od malé firmy k velké a stabilní společnosti. Její strojový park se postupně rozšiřoval o stále nové stroje i zařízení a firma budovala také vlastní betonárny. Svoji kariéru s CS-BETON spojilo na několik desítek zaměstnanců. V roce 1997 společnost CS-BETON založila vlastní podnikovou laboratoř, které bylo v roce 2007 uděleno osvědčení o akreditaci. Zkušební laboratoř slouží hlavně jako prostředek pro další zkvalitnění služeb v oblasti technického servisu, který firma poskytuje svým odběratelům a obchodním partnerům.

Kariéra v CS-BETON

Práci v CS-BETON můžete najít mimo jiné i na pozicích mistr elektroúdržby, zámečník, strojník výroby nebo jako řidič. Pokud vás některá volná místa v CS-BETON zaujala, neváhejte společnosti poslat svůj strukturovaný životopis prostřednictvím kontaktního formuláře. Společnost CS-BETON nabízí novým zaměstnancům náborový příspěvek a jistotu mzdy ve stále se rozvíjejícím podniku. K firemním benefitům patří závodní dotovaná strava nebo roční odměny před vánočním obdobím. Ve své kariéře v CS-BETON se můžete neustále sebezdokonalovat.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (2)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Stavebnictví a reality Výroba