PRO-DOMA, SE - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

PRO-DOMA, SE

Společnost PRO-DOMA, SE je síť prodejen se stavebninami. Nabízí řadu prověřených značek, které jsou zárukou kvality a nízkých cen. Zákazníci mohou v PRO-DOMA zakoupit hutní materiál, izolace a zateplovací systémy, stavební chemii a barvy, dveře, prvky pro venkovní a zahradní architekturu, okna a schody nebo jiné výrobky ze dřeva.

Hodnocení PRO-DOMA, SE

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

PRO-DOMA prodejny

Stavebniny sítě PRO DOMA patří mezi nejširší síť stavebnin. Po celé České republice najdete 150 prodejen nejen ve velkých městech jako je Brno, Jablonec nad Nisou, Karlovy Vary, Pardubice, Ostrava nebo Olomouc, ale i menších městech. Do této sítě prodejen nabízí společnosti i volná pracovní místa.

PRO-DOMA kariéra

Firma hledá do svých týmů nové kolegy především na pozice prodejců, skladníků, obchodních zástupců nebo řidičů. Své zaměstnance odměňuje týdnem dovolené navíc, stravenkami, příspěvkem na penzijní připojištění, vzděláváním, firemními akcemi i odměnami za doporučení nového kolegy až do výše 1,5 násobku jeho hrubé měsíční mzdy. Nabízí i kariérní růst. Plat se pohybuje v rozmezí 17 000 - 45 000 Kč v závislosti na vykonávané pozici a splnění požadavků. Máte zájem pracovat ve stavebnictví? Nebo chcete v tomto oboru svou kariéru odstartovat? Pak neváhejte a podívejte se na aktuální volná místa této společnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Budčická 1479, 190 16 Praha - Újezd nad Lesy

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

24235920

Založení / Zapsání do OR*:

24. 10. 2012

Právní forma:

evropská společnost