OHL ŽS - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

OHL ŽS

OHL ŽS, a.s. je v České republice jednou z největších a nejdůležitějších společností ve stavebním průmyslu. Působí nejen na našem území, ale v celé Evropě a také části Asie. Na našem území je v současnosti pátou největší stavební firmou a stabilně získává nejrůznější ocenění za její práci. Podobně jako jiné firmy, nabízí také OHL ŽS volná místa v různých profesích a oborech.

Hodnocení OHL ŽS

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

OHL ŽS

Rozsah společnosti je obrovský, operuje ve všech spektrech stavebního oboru. Firma se v České republice podílí na modernizaci železničních koridorů, budování univerzitních kampusů, opravě historické budovy Národního divadla v Praze či rekonstrukci dálnice D1, dálnic v Azerbajdžánu, Kazachstánu a na Balkáně.

OHL ŽS se zodpovědně podílí na rozvoji dopravní sítě v celé Evropské Unii. V tomto ohledu se snaží dodržovat veškeré možné postupy k udržení příznivého životního prostředí.

Historie firmy

Společnost svou kariéru přímo navázala na působení bývalého státního podniku Železniční stavitelství Brno. A tak od roku 1952 zajišťovala veškeré práce pro železniční dopravu tehdejšího státu. Po kupónové privatizaci přešla společnost do rukou zhruba 500 vlastníků, jimž dominuje španělská stavební firma OHL.

OHL ŽS kariéra

V současné době poskytuje OHL ŽS práci pro svých 1 300 zaměstnanců, kteří pracují v širokém spektru oborů. Volná místa nabízí především pro uchazeče o práci ve stavebnictví například zedníky a stavbyvedoucí, ale i techniky. Firma hledá, jak zkušené uchazeče, tak i kandidáty z řad studentů a absolventů, kteří v OHL ŽS mohou nastartovat svou kariéru.

Mezi benefity, které nabízí patří podpora odborného vzdělávání, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní a životní připojištění, zajímavý příspěvek na rekreaci a regeneraci sil, podpora bydlení zaměstnanců či přechodná ubytování v blízkosti staveb, stravenky nebo sick days.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Burešova 938/17, 602 00 Brno - Veveří

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

46342796

Založení / Zapsání do OR*:

1. 4. 1992

Právní forma:

a.s.