Hřiště.cz | VímVíc.cz
Finanční příležitost >>

Hřiště.cz

O nás

Chceme dětem nabídnout bezpečné a kreativní prostředí pro hru. Chceme pro děti budovat místa – bezpečná dětská hřiště, kde se mohou společně potkávat a komunikovat, společně poznávat svět a rozvíjet se. Chceme, aby se hra jako tvůrčí proces, poznávací a výchovný prostředek stala běžnou součástí jejich života. Chceme podporovat sociální i fyzický rozvoj dětí jako předpoklad k jejich budoucímu aktivnímu přístupu k životu.

Hodnocení Hřiště.cz

Přidat hodnocení

Výrobce dětských i sportovních hřišť

Jsme tvůrci a výrobci dětských a sportovních hřišť. Jsme českým producentem a na českém trhu vystupujeme pod jménem hřiště.cz, s. r. o. Ve světě jsou naše hřiště a herní prvky nabízeny výhradním partnerem firmou mmcité a. s. pod značkou playcité. Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem vlastních hřišť a herních prvků PIPE AGE, ROB ROY, WOODY DOO, CHA CHA BOX, MINIO, MOVEO, GEMO, ARAKNEA , CAVEA, FACTORY a FLUX.

Certifikovaná hřiště se všemi normami

Jsme výhradním distributorem amerického výrobce dětských hřišť Playworld Systems, Inc., a francouzské firmy AGORESPACE, výrobce víceúčelových sportovních hřišť. Všechny naše herní prvky a hřiště jsou v souladu s odpovídajícími normami a opatřeny platnými certifikáty. hřiště.cz, s. r. o., zavedla a používá systém managamentu jakosti ISO 9001:2001 a systém environmentálního managamentu ISO 14001:2005.

Osobitý design, vlastní materiály i funkční hřiště Našim cílem je vytvářet vlastní hřiště, herní prvky, dětské herny, sportoviště a fitness, jejichž hlavními rysy jsou bezpečnost, kvalita a funkční design.

Svým zákazníkům nabízíme hřiště certifikovaná, vyrobená z kvalitních materiálů, schopná odolat zátěži městských sídlišť. Hřiště s osobitým designem, který je podřízen maximální využitelnosti jednotlivých herních prvků a částí. Jsme si vědomi toho, jak výrazně se kvalitní forma podílí na vytváření vkusu a estetickém vnímání člověka. Víme, že hřiště jsou součástí okolního prostoru a musí být schopna, podle potřeby svou formou prostor dotvářet, jindy se podřídit nebo naopak danému prostoru dominovat. Na design hřišť a všech herních prvků klademe proto zvláštní důraz. Stejná hlediska se promítají i do tvorby našich projektů.

Individuální a netypické projekty hřišť nás baví a jsou důležitou součástí naší nabídky. Na přání zákazníka vytváříme originální, netypové stavby i celky dětských hřišť. Dokážeme hřištím vtisknout punc originality, přitom dbáme vždy na užitnou i estetickou hodnotu, funkční a kvalitní design a garantujeme potřebnou bezpečnost. I atypické hřiště či sportoviště je ve fázi dokončení realizace opatřeno všemi potřebnými certifikáty.

Hřiště má děti inspirovat k vlastnímu rozvoji

Naše dětská hřiště kladou na děti určité nároky. Preferujeme taková zařízení, která v největší možné míře podporují rozvoj fyzických schopností. Naši designéři a projektanti zcela respektují zájem, požadavky a schopnosti dětí, sledují ale i cíle výchovné a vzdělávací. Stále rozšiřujeme sortiment vlastních produktů a služeb, rozvíjíme naši filozofii.

Věnujeme se specifickým požadavkům dětí, teenagerů, dospělých i seniorů. Vedle dětských hřišť a výrobků určených zejména dětem, se v naší nabídce objevují i multifunkční hřiště a jiná sportovní zařízení sloužící široké veřejnosti. Víme, že sportování a cílené aktivity jsou obecně důležitým výchovným prostředkem a účinnou prevencí v boji proti kriminalitě.

Zaměřujeme se na aktivní odpočinek různých věkových i sociálních skupin. Podporujeme současný trend zdravého životního stylu, rodinnou výchovu a budování mezilidských a mezigeneračních vztahů.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Brno

Velikost firmy:

50-100 zaměstnanců

Pracovní nabídky

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Strojírenství Stavebnictví a reality Zábavní průmysl Výroba Konstrukční inženýrství Výroba a průmysl