KONE - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Pohodlí domova 4home

KONE

Společnost KONE se snaží neustále zlepšovat pohyb osob v městském životě. Zajišťuje bezpečný, spolehlivý a efektivní pohyb v budovách a mezi nimi. Je globálním lídrem v poskytování eskalátorů, výtahů a automatických dveří. Společnost KONE klade bezpečnost na první místo a to především díky efektivnímu řešení People Flow. Celosvětově má práci v KONE přes 52 000 profesionálů, kteří poskytují ty nejlepší služby.

Hodnocení KONE

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti

Společnost KONE začala svou kariéru již v roce 1910 ve Finsku a od roku 1924 patřila společnost KONE Herlinovým, jedné z nejbohatších rodin ve Finsku. Rodinný podnik se poté převáděl z generace na generaci. Společnost nejprve vyráběla pouze výtahy, po druhé světové válce byla požádána vládou Finska o pomoc s reparací poválečné země. Výroba musela být rozšířena a zlepšena, tím byla firma posunuta na přední příčky.

V roce 1967 vstupuje společnost KONE poprvé na burzu a díky zahraničním akvizicím začíná expandovat do celého světa. Brzy se stává jedním z největších výrobců zdvihacích zařízení na světě. Na český trh vstoupila firma v roce 1991, své pobočky a servisní centra má rozmístěná po celé republice. KONE se snaží neustále inovovat svoje výrobky a zlepšovat svoje služby, expandovat a otevírat další volná místa v KONE ve více než 50 zemích světa.

Kariéra v KONE

Hledáte práci v úspěšné firmě, která klade důraz na etiku, ale také na rozvoj svých zaměstnanců? Kariéra v KONE by mohla být to pravá pro Vás. Společnost inzeruje pracovní nabídky pro techniky, operátory do výroby, montéry a seřizovače i obchodníky. Pro studenty připravila trainee program, který jim pomůže pro začátek kariéry v KONE. Nezbytným předpokladem pro jeho absolvování je znalost angličtiny. Dále mohou využít stáže, které trvají od tří do šesti měsíců.

Společnost dohlíží na vzdělávání a stálé učení zaměstnanců, dbá o jejich rozvoj v kariéře a nabízí jim příležitosti nabrat cenné zkušenosti. Zároveň tvrdou práci v KONE odměňují bonusy, zaměstnaneckými benefity, výkonnostními odměnami a příjemným pracovním prostředím. Podívejte se na volná místa v KONE ještě dnes a najděte si práci, která Vás bude bavit. Nezapomeňte přiložit i propracovaný životopis.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Evropská 423/178, 160 00 Praha

IČ:

00176842

Založení / Zapsání do OR*:

14. 5. 1991

Právní forma:

a.s.