EUROVIA - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

EUROVIA

EUROVIA je jedna z nejvýznamnějších stavebních firem v České republice a vyniká v oboru dopravního stavitelství. Výraznou oblastí společnosti je prodej a těžba drceného a těženého kameniva, kterou v ČR pokryje výrobce a dodavatel EUROVIA Kamenolomy, a.s. a na Slovensku EUROVIA Kameňolomy, a.s.

Hodnocení EUROVIA

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

O EUROVIA

Firma EUROVIA je aktuálně na pozici lídra v dopravním stavitelství. EUROVIA staví vše, co se týká dopravní situace - její práce jsou silnice, mosty, tunely, křižovatky, zábradlí, protipovodňová opatření - vše, na co si vzpomenete. Své služby poskytuje soukromé i veřejné sféře zákazníků na českém i slovenském trhu. Francouzská stavební společnost patří pod mezinárodní koncern VINCI a působí v 18 státech světa. EUROVIA je díky necelým 2 000 tisícům pracovníků velice oblíbeným a žádaným zaměstnavatelem v České i Slovenské republice, který nabízí širokou škálu volných míst a kariérních příležitostí.

Sídlo má v ulici Národní na Praze 1 a proto je tak dobře přístupným místem v centru hlavního města.

Historie firmy

Společnost EUROVIA se už více jak 60 let zabývá dopravním stavitelstvím. Celé to začalo akciovou společností Stavba silnic a železnic (SSŽ). Na úplném začátku se firma zabývala pozemními stavbami a rekonstrukcemi historických staveb. Od 50. let 20. století změnila svůj obor a začala se plně věnovat stavbám dopravní infrastruktury.

Od roku 2006 je firma zcela "pod křídly" francouzského koncernu VINCI a v roce 2009 SSŽ změnila název na EUROVIA CS, a.s. Během roku 2010 získala společnost úplnou kontrolu nad ostravskou dopravní společností ODS - Dopravní stavby Ostrava.

Mají za sebou nesčetně úspěšně dokončených projektů - jedním z "nej" je ulice 5. května. Při rekonstrukci její vozovky EUROVIA úspěšně využila jako první 3D vizualizaci.

Společnost EUROVIA má na seznamu také několik ocenění - například v letech 2011 a 2012 se stala Stavební firmou roku. Aktuálně má EUROVIA na kontě přes 200 dokončených staveb a nadále má v plánu zvyšovat kvalitu svých služeb a držet si tak stálé místo na pozici oblíbené stavební společnosti.

EUROVIA kariéra

Za všemi uskutečněnými projekty společnosti stojí její zaměstnanci - proto si jich firma velice váží a vytvořila pro své zaměstnance školící centrum ve Dvoře Králové nad Labem. Funguje jako zdroj jak teoretických, tak praktických informací a jeho přidanou hodnotu vidí firma v tom, že mohou rychleji a lépe zaškolit studenty středních a vysokých škol, kterým dávají pracovní příležitosti. Nejenom proto je EUROVIA momentálně jeden z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších zaměstnavatelů v České republice. Společnost nabízí celou řadu volných míst, která se týkají nejen práce přímo na stavbě silnic, ale i v administrativě, provozu atd.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Národní 138/10, 110 00 Praha - Nové Město

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

45274924

Založení / Zapsání do OR*:

4. 5. 1992

Právní forma:

a.s.