ŽPSV - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

ŽPSV

Firma ŽPSV pracuje ve výrobní oblasti, která se zaměřuje na stavební hmoty a jeho prodej především do úseků železničního, silničního a pozemního stavebnictví. Svou práci vykonává ze sídla v Uherském Ostrohu nedaleko Uherského Hradiště. ŽPSV je producentem betonových výrobků a to především pražců. Svou produkci společnost postupně ve velkém rozšiřovala a z hlediska objemu tržeb se dostala na přední příčky mezi českými producenty betonových výrobků. ŽPSV je součástí velké stavební společnosti OHL ŽS. Firma ŽPSV vyrábí ve svých 5 závodech rozmístěných po celé ČR a zboží dodává také na Slovensko, do Bulharska, Srbska. Kariéru v ŽPSV si buduje několik stovek zaměstnanců. Na práci mají velký počet zakázek a kvůli tomu viděla společnost jako nutnost zavést nepřetržitou výrobu.

Hodnocení ŽPSV

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie firmy

Historie ŽPSV sahá až do roku 1952, kdy vznikl Podnik pro lomy a štěrkovny. První železobetonové železniční pražce (což byl položený základní kámen) začala firma vyrábět o 3 roky později a od té doby si firma "zametala cestičku" ke slávě. Roku 1963 se společnost přejmenovala na Železniční průmyslovou stavební výrobu (ŽPSV), kde se také nachází jejich hlavní výrobní závod. Volná místa v ostatních městech jako Nové Hrady, Čerčany, Doloplazy, Litice zaplnila výrobou firma postupně. Provoz má ŽPSV ještě v Běstovicích. V roce 2003 začala ŽPSV ovládat i španělskou společnost Obrascón Huarte Lain.

Kariéra v ŽPSV

Chcete si vytvořit smysluplnou kariéru ve firmě, jejíž preferencí je stálé zdokonalování vašich znalostí a dovedností? Potom se podívejte na volná místa, která firma poptává (inženýr technického rozvoje, obchodní manažer ve stavebnictví, dělník aj.). Pro kariéru v ŽPSV firma požaduje již nějaké zkušenosti z oboru stavebnictví a mimo jiné jsou pro samotnou práci důležité řádné organizační schopnosti. Zkuste svou příležitost, která vám může přinést vaší vysněnou práci v ŽPSV.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Třebízského 207, 687 24 Uherský Ostroh

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

46346741

Založení / Zapsání do OR*:

26. 5. 1992

Právní forma:

a.s.