Zákony pro lidi - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Zákony pro lidi

Zákonyprolidi.cz je internetový projekt, který shromažďuje všechny české a československé právní předpisy od roku 1945 až po současnost. Tato služba je zdarma a zákony najdete jak v původní tak i aktuálním znění.

Hodnocení Zákony pro lidi

Přidat hodnocení

Majitel

Za tímto projektem stojí společnost AION CS s.r.o, která se zabývá vývojem softwarů. Zakonyprolidi.cz fungují od roku 2011 a těší se nebývalé úspěšnosti.

Možnosti užívání

  • Bezplatně a bez registrace
  • K dispozici máte předpisy v originálním i aktuálním znění.

  • S přihlášením a stále bezplatně
  • Už jen tím, že se na webu zaregistrujete, získáte určité výhody. Kromě aktuálních i originálních předpisů si můžete volit oblíbené předpisy, či připisovat si k nim komentáře.

  • Prémiové PLUS
  • Jedná se o zpoplatněnou a rozšířenou verzi. Více info níže.

Zákony pro lidi PLUS

Pro lidi, kteří se každý den musí prokousávat právními předpisy, přichází web s rozšířenou variantou web a tou je PLUS. Díky ní má uživatel k dispozici například: všechna znění všech předpisů i s jejich historií, porovnávání předpisů nebo export předpisu do PDF nebo DOCX včetně komentářů.

Tato služba je zpoplatněna buď měsíčním poplatkem 100 korun nebo jednorázovou platbou 1 000 korun na rok.

Aktualizace dat

Nemusíte se bát, že na webu najdete nějaké staré informace. Aktualizace probíhá vždy každý den v noci. Pokud tedy nějaké novinka vzejde v platnost, do 48 hodin by měly být všechny nové předpisy na stránkách.

Zdroj dat

Zdroje web čerpá ze Sbírek zákonů, zveřejňované podle § 12 zákona č. 309/1999 Sb., o Sbírce zákonů a o Sbírce mezinárodních smluv, které jsou k dispozici na webu Ministerstva vnitra.

Kontakt a kariéra

Pokud vás tento projekt zaujal, můžete se dozvědět více. Poskytovatele služby AION CS s.r.o. můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 577 217 811 nebo na emailu info@zakonyprolidi.cz.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

T. G. Masaryka 1280, 760 01 Zlín

IČ:

60738634

Založení / Zapsání do OR*:

25. 1. 1995

Právní forma:

s.r.o.