Havel, Holásek & Partners - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

Havel, Holásek & Partners

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners byla založena v Praze roku 2001 zkušenými právníky z předních mezinárodních a českých právnických firem a postupně se stala největší advokátní kanceláří v České a Slovenské republice a zároveň nejdynamičtěji rostoucí právnickou firmou v regionu střední a východní Evropy, která neustále posiluje svou pozici na trhu právních služeb v České a Slovenské republice.

Hodnocení Havel, Holásek & Partners

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (5)

Tým vysoce kvalifikovaných advokátů v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě poskytuje komplexní služby nejvyšší úrovně ve všech oblastech právní specializace a pro klienty podnikající ve všech oborech v České republice a na Slovensku. Naším cílem je díky propracované struktuře spolupráce nabízet komfort jedné česko-slovenské advokátní kanceláře pro obě země tak, aby byla klientům umožněna snadná realizace jejich obchodních záměrů.

Havel, Holásek & Partners s kancelářemi v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě má tým více než 180 právníků, několika desítek studentů právnických fakult a více než 500 spolupracovníků včetně 130 zaměstnanců spolupracující inkasní agentury Cash Collectors.

Kancelář poskytuje klientům právní služby v plném rozsahu v českém, slovenském, anglickém a německém, francouzském, španělském, italském, ruském, polském či ukrajinském jazyce ve všech standardních právních oblastech souvisejících s jejich podnikatelskou činností.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha - Nové Město

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

26454807

Založení / Zapsání do OR*:

1. 6. 2001

Právní forma:

s.r.o.