ROWAN LEGAL - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Jídlo pro lepší život

ROWAN LEGAL

Advokátní kancelář ROWAN LEGAL patří mezi přední advokátní kanceláře v České republice i na Slovensku. Je členem prestižní mezinárodní sítě advokátních kanceláří MULTILAW. ROWAN LEGAL se zabývá všemi oblastmi korporátního a obchodního práva, specializuje se na řešení sporů a arbitráží, právo duševního vlastnictví, IPMT, telekomunikace, hospodářské soutěže a součástí je rovněž daňové oddělení. Práci v ROWAN LEGAL mohou nalézt advokáti mnoha právních odvětví. Mezi klienty ROWAN LEGAL patří největší národní i mezinárodní korporace, stejně jako veřejné instituce. Kanceláře v Praze, Brně, Bratislavě a lotyšské Rize nahrávají zajímavé kariéře, kterou ROWAN LEGAL nabízí.

Hodnocení ROWAN LEGAL

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Počátky advokátní kanceláře sahají až do roku 1990. Díky tomu, se může advokátní kancelář ROWAN LEGAL pyšnit 27letou tradicí. Během svého působení společnost zastupovala nejvýznamnější korporace i veřejné instituce, kterým poskytuje komplexní právní podporu v důležitých projektech. V kanceláři rovněž pracuje mnoho vynikajících rozhodců a mediátorů. Zaměstnanci kanceláře rovněž často vystupují v médiích coby odborníci na právo a nové právní normy. Jedná se o úspěšnou advokátní kancelář, o čemž svědčí zájem o volná místa v ROWAN LEGAL, a také mnoho ocenění, které kancelář získala, mezi nimi i titul Právnická firma roku 2017.

ROWAN LEGAL kariéra

Zaměstnanci mohou u ROWAN LEGAL ocenit především moderní kanceláře v Praze, Brně a Bratislavě. Ve všech těchto městech je možno získat práci v ROWAN LEGAL. Dále společnost nabízí všem, kteří mají zájem o kariéru v ROWAN LEGAL, stabilní zázemí, přátelský kolektiv a mnoho příležitostí k osobnímu i profesnímu rozvoji. Zajímavé je i nadstandardní platové ohodnocení a pestrý balíček zaměstnaneckých benefitů. ROWAN LEGAL nabízí volná místa jak studentům a absolventům, tak již zkušeným právníkům. Práci zde naleznou především koncipienti, právní asistenti, právníci a další odborníci se zájmem o právo.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha

IČ:

28468414

Založení / Zapsání do OR*:

1. 10. 2008

Právní forma:

s.r.o.