DLA Piper Prague LLP - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

DLA Piper Prague LLP

DLA Piper Prague LLP je českou pobočkou mezinárodní advokátní kanceláře DLA Piper. Jedná se o špičkovou právní firmu zaměřenou především na oblast obchodního práva. DLA Piper spolupracuje s největšími světovými korporacemi. Pracovníci DLA Piper poskytují rovněž poradenské služby například orgánům státní správy nebo vládám. Kariéru v DLA Piper si budují opravdoví odborníci na právo, díky čemuž společnost poskytuje vysoce kvalitní služby a patří ke globální špičce.

Hodnocení DLA Piper Prague LLP

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Společnost DLA Piper vznikla v roce 2005 sloučením několika právních firem. Toto sloučení bylo jedno z největších, jaké do té doby právnický svět zažil a společnost se okamžitě stala jednou z největších právních firem na světě. V současnosti tato mezinárodní advokátní kancelář působí ve více než 40 zemích napříč Amerikou, Evropou, Blízkým východem, Afrikou a oblastí Asie a Tichomoří. Ve všech těchto oblastech DLA Piper nabízí volná místa vynikajícím právníkům, kteří si mohou vybudovat svou DLA Piper kariéru. Díky globální působnosti může společnost nabízet své služby a právní pomoc klientům po celém světě. Společnost nabízí inovativní a praktická právní řešení, díky kterým se těší oblibě u mezinárodních korporací, vlád či orgánů státní správy. Práce v DLA Piper je ale také o pomoci ostatním. Zaměstnanci DLA Piper odpracovali 200 400 hodin právnické práce ve prospěch dobré věci například u pro bono případů. DLA Piper je rovněž jedničkou v celosvětovém objemu obchodů v oblasti fúzí a akvizic. Kariéru v DLA Piper Prague započnete v luxusních kancelářích na pražských Příkopech, kde společnost působí.

DLA Piper kariéra

DLA Piper poskytuje svým pracovníků motivující a podporující prostředí, kde může každý zaměstnanec cítit svou důležitou roli v poskytování vysoce kvalitních služeb klientům společnosti. DLA Piper se snaží zaujmout ty nejlepší odborníky na poli práva a nabízí jim atraktivní kariéru v DLA Piper. Práce v DLA Piper znamená práci v dynamickém a různorodém prostředí s možností lukrativní kariéry a pracovního úspěchu. Volná místa DLA Piper nenabízí pouze v Praze, ale ve všech kancelářích, které společnost má ve 40 zemích světa. Nejedná se pouze o práci právníků, ale volná místa v DLA Piper lze nalézt také do administrativy, poradenství a pro mnohé další pozice. Možnost začít kariéru v DLA Piper nabízí společnost také studentům a absolventům právnických škol nebo příbuzných oborů. Společnost nabízí zaměstnancům pestré firemní benefity a možnost dalšího vzdělávání a rozvoje. Zaujala-li vás práce v DLA Piper, kontakujte společnost a začněte svou DLA Piper kariéru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Panská 854/2, 110 00 Praha - Nové Město

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

28518659

Založení / Zapsání do OR*:

16. 1. 2009

Právní forma:

organizační složka zahraniční právnické osoby