Top-Pojištění.cz kariéra | VímVíc.cz
Srovnání povinného ručení na míru

Top-Pojištění.cz

Top-Pojištění.cz je předním poskytovatelem online pojištění na českém trhu. Specializuje se především na cestovní pojištění, v nabídce jsou však dostupné i další produkty. Firma v posledních letech zaznamenala významný růst a těší se oblibě mnoha zákazníků. Zaměstnancům tak nabízí příležitost práce v prestižní a rozvíjející se společnosti.

Produkty

Název pojištění
Limity plnění
Připojištění
Asistenční služby
Bonus
 
Top-Pojištění.cz povinné ručení Více o produktu »
Limity plnění 
250 / 250 mil. Kč
Připojištění 
ANO
Asistenční služby 
ANO
Bonus 
60 %
Spočítej cenu
  • Povinné ručení na míru klientovi
  • Online sleva až 50 % na pojistném
  • Rychlé srovnání povinného ručení
  • Široký výběr produktů pojištění vozidel

Hodnocení Top-Pojištění.cz

Přidat hodnocení

O společnosti Top-Pojištění.cz

Top-Pojištění.cz je dynamickou společností a jedním z největších online poskytovatelů pojištění v České republice. Zaměřuje se na cestovní pojištění, havarijní pojištění, povinné ručení a pojištění domácnosti. Daří se jí především v oblasti cestovního pojištění, kde si dlouhodobě udržuje pozici největšího poskytovatele online pojištění v České republice.

Historie společnosti Top-Pojištění.cz

Společnost Top-Pojištění.cz byla založena 1.11.2005 v Praze pod názvem Pojištění online s.r.o. Do povědomí se dostala především díky spuštění vůbec prvního srovnávače povinného ručení online na českém internetu. Do roku 2016 byla společnost Top-Pojištění.cz součástí skupiny GrECo JLT, následně byla odkoupena Československou obchodní bankou.

Kariéra v Top-Pojištění.cz

Top-pojištění.cz je firma do padesáti zaměstnanců, která se pohybuje v oboru pojišťovnictví. Zájemci o vyšší pozice by tak měli mít praxi nebo alespoň vzdělání v tomto oboru. Na některé pozice však není praxe v oboru pojišťovnictví nutná. Jedná se především o administrativní pozice či pozice pro pracovníky zákaznické linky. V Top-pojištění.cz nové zaměstnance rádi vše naučí a seznámí je s chodem firmy. 

Top-Pojištění.cz – zkušenosti zaměstnanců

Nejvíce vypovídající informace poskytnou o kariéře v Top-Pojištění.cz zkušenosti zaměstnanců. Recenze od bývalých či současných zaměstnanců společnosti mají pro zájemce o práci často tu největší hodnotu. Lidé, kteří mají s prací ve firmě zkušenosti, mohou předat zajímavé informace o firemní kultuře a celkové atmosféře, která u zaměstnavatele vládne. Recenze na práci v Top-pojištění jsou k nalezení na VímVíc.cz.

Práce v Top-Pojištění.cz

Top-Pojištění.cz volná místa uveřejňuje také na svých webových stránkách v sekci “Kariéra”. Jsou-li v Top-pojištění volné pracovní pozice, uvede to firma právě zde spolu s kontaktem, na kterém se zájemce o pracovní pozici může přihlásit. Pro bližší informace je také možné kontaktovat pracovníka Top-Pojištění.cz.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Lomnického 1742/2a, Nusle, 140 00, 14000 Praha 4

Velikost firmy:

25 – 49 zaměstnanců

IČ:

273 88 239

Založení / Zapsání do OR*:

1. 11. 2005

Právní forma:

s.r.o.