Kelvion - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Kelvion

Firma Kelvion sama sebe popisuje jako „experta na výměnu tepla“. Působí celosvětově v oblastech jako výroba energie, petrochemie, chemie, námořní přeprava, klimatizace a prostředí či potravinářství. Jejich výrobky jsou účinné, bezpečné a dlouho vydrží. Nejsou neuchopitelnou korporací, ale zakládají si na osobním přístupu a mají rádi všechny výzvy, které se týkají výměny tepla.

Hodnocení Kelvion

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti

První krůčky společnost – tenkrát ještě pod jménem GEA – udělala v roce 1920. Byla založena Otto Happelem v Německu a během prvních dekád se rychle rozrostla a rozšiřovala sortiment služeb. Stala se udavatelem směru a inovátorem v oblasti tepelného inženýrství. V roce 1988 patřilo do společnosti GEA GmbH už 30 společností. V roce 2014 se stala akvizicí Tritonu a o rok později začala fungovat pod jménem Kelvoin.

Kelvoin – produky

Kelvoin nabízí výměnu tepla, ale na druhé straně i chlazení nebo například technologická řešení v oblasti cukrovarnictví. Oblast, kterou technologie od Kelvoinu pokrývají je skutečně široká. A ať už preferujete uhlí, ropu, plyn, vítr nebo vodu, společnost Kelvion vám nabídne deální řešení pro výrobu a dodávku energie do vaší společnosti. Jejich výrobky se používají v elektrárnách po celém světě.

Kariéra v Kelvion

Pokud hledáte vzrušující zaměstnání na globálním trhu práce, Kelvoin by pro vás mohl být zajímavou volbou. Na jejich stránkách najdete spoustu pracovních příležitostí včetně práce v Německu.

Další země, kde Kelvion momentálně hledá zaměstnance jsou:

  • Nizozemsko
  • Německo
  • Polsko
  • Itálie
  • Rakousko
  • USA

Pokud toužíte po tom změnit svůj život a máte talent a zkušenosti, které by pro Kelvion mohly být přínosem, neváhejte a pošlete jim svůj životopis.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Drahelice, Kostomlátecká 180, 288 02 Nymburk

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

4832981

Založení / Zapsání do OR*:

1. 3. 2016

Právní forma:

s.r.o.