Sandvik Chomutov Precision Tubes | Kariéra | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

Sandvik

Společnost Sandvik Chomutov Precision Tubes je unikátní hutnická společnost, která se specializuje na korozivzdorné ocelové výrobky jako jsou ocelové trubky, bloky, dráty a také výrobky ze speciálních slitin. Sandvik Chomutov Precision Tubes patří pod Sandvik Group, švédskou strojírenskou skupinu, zabývající se těžbou a technologií řezání kovů a materiálů. Společnost si dává práci, aby měla co nejrozšířenější škálu zákazníků po celém světě, proto jsou její distribuční centra situována a jsou tím zaplněna volná místa v oblasti na všech velkých trzích.

Hodnocení Sandvik

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Kariéru v Sandvik Chomutov Precision Tubes si aktuálně buduje více než 500 zaměstnanců.

Historie firmy

Historie ocelářské výroby v Chomutově sahá až do roku 1870, kdy vyplnila volné místo jakožto první chomutovská ocelárna. V roce 1887 byly založeny první válcovny trub, jejíž velkou část v roce 1994 koupila švédská společnost Sandvik AB.

Než si švédská společnost vybrala, kde bude její nová výrobna ocelových produktů, volila mezi Chomutovem, USA, Kanadou a také domácím Švédskem. Chomutov si zvolila díky zkušenostem z minulosti i současnosti, ale také kvůli možným investičním pobídkám.

V dnešní době se Sandvik Chomutov Precision Tubes velice snaží o kvalitní výzkum a vývoj, což se týká především inovací ve spolupráci se svými zákazníky - je to znát - jejich vysoce kvalitní, nerezové trubky jsou využívány na mnoha místech světa, kde se těží ropa či zemní plyn. Sandvik je uznávaný zaměstnavatel pro všechny, kteří práci ve výzkumném, kvalitním prostředí dokáží ocenit.

Kariéra v Sandvik

Chcete pracovat pro jednu z technologicky nejvyspělejších firem v ČR i ve světě? Společnost Sandvik Chomutov Precision Tubes vám může poskytnout rozvoj kariéry i osobní růst při práci, možnost práce na různých místech světa, pracovat na technologii budoucnosti. Příležitosti nabízí také ambiciózním studentům, kteří hledají svou práci snů - firma organizuje různé studentské workshopy a tréninkové programy. Vyberte si z volných míst a budujte svou kariéru v Sandvik.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Vítězslava Nezvala 5502, 430 01 Chomutov

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

60278773

Založení / Zapsání do OR*:

7. 3. 1994

Právní forma:

s.r.o.