Ferona - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Ferona

Společnost Ferona, a.s. se zabývá hutními výrobky, železářským sortimentem, hutními druhovýrobky a neželeznými kovy v podobě velkoobchodu. V současné době zaměstnává víc jak tisíc zaměstnanců a nabídka volných míst potvrzuje, že jejich počet bude rostoucí.

Hodnocení Ferona

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

O společnosti Ferona

Ferona se díky dlouholeté tradici a dobré firemní strategii stala největším českým velkoobchodem s hutními materiály. Práce společnosti je v nákupu, skladování, úpravě a prodeji materiálu. Mezi produkty, které prodává patří různé plechy, trubky nebo nářadí potřebné pro práci jako hřebíky, lana apod. Prodejny a provozovny se nachází v celé České republice, další zastoupení je i na Slovensku a v Polsku. Díky tomu může společnost jednoduše a kvalitně komunikovat se zákazníky a poskytovat své služby, ať už se jedná o velkoodběratele či drobného zákazníka. Firma se pyšní velkou šíří sortimentu a komplexními službami. Kvalitu práce společnosti zaručují získané certifikáty kvality dle normy EN ISO 9001:2008.

Historie firmy

Společnost Ferona má dlouhou tradici, založil ji L.G. Bondy v Praze roku 1829 jako železářský velkoobchod a již roku 1919 se stává akciovou společností pod názvem FERRA a. s.. Po změně režimu docházelo k nejrůznějším transformacím, sloučením s jinými obchodními společnosti a roku 1972 vzniká Ferona, národní podnik, Praha. Na začátku 90. let se státní podnik stává opět akciovou společností Ferona, a.s., obsahující dceřinnou společnost Ferona Slovakia, a.s.. V rámci privatizace se Ferona, a.s. stává privátní společností, kterou vlastní převážně management firmy a v roce 2004 došlo k nákupu 100 % akcií firma Steel Investment Group, a.s.

Ferona a kariéra ve velkoobchodu

Kariéra ve Ferona je příležitostí pro práci v oboru velkoobchodu s hutními materiály. Společnost s dlouhou tradicí zaručuje stabilitu a dobré jméno zaměstnavatele na trhu práce. Mimo standardní benefity nabízí volná místa ve Ferona, a.s. i týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, 3 dny zdravotního volna či příspěvek na penzijní pojištění. Kariéru ve společnosti si mohou vybudovat všichni, kteří mají zájem o nabídku volných míst v dělnických profesích, skladech případně hledají práci ve výrobě. Ferona se snaží vytvářet pro práci jejích zaměstnanců podmínky, které jim umožní rozvíjet svou osobní profesní kariéru. Motivovaní a vyškolení zaměstnanci jsou pro úspěch firmy nejdůležitější.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Havlíčkova 1043/11, 110 00 Praha 1 - Nové Město

Velikost firmy:

1 000 - 1 500 zaměstnanců

IČ:

26440181

Založení / Zapsání do OR*:

21. 3. 2001

Právní forma:

a.s.