SODAT - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Smetanova 284/13, 602 00 Brno

IČ:

49455516

Založení / Zapsání do OR*:

20. 12. 1993

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

SODAT je přední agentura práce na brněnském trhu. Společnost nabízí nejen širokou nabídku brigád ale i pracovních nabídek na dohodu nebo na hlavní pracovní poměr. SODAT ročně zajistí práci více než 3 500 osobám. Zaměstnání seženou jak studenti, tak i nestudující nebo pracující osoby, osoby vedené na úřadu práce, matky na mateřské dovolené i důchodci. Volná místa najdou v rozličných oborech především v okolí Brna.

Historie společnosti

Společnost SODAT začala svou kariéru v roce 1993 v Brně jako agentura nabízející služby a produkty v oblasti výpočetní techniky. SODAT poskytuje komplexní IT služby a svým zákazníkům nabízí záruční i pozáruční servis. Od roku 2000 rozšiřuje svou působnost o personální služby a specializuje se na nábor a dodávku brigádníků formou dočasného přidělení nebo mandátního zastoupení.

Díky velkému zájmu především ze strany studentů, firma stále rozšiřovala nabídku práce a brigád. Od roku 2015 nabízí i práci dlouhodobější povahy. SODAT je lokální agentura, která si za léta své působnosti získala mnoho partnerů, díky kterým disponuje širokou nabídkou pracovních příležitostí. Je spolehlivou agenturou, brigády rezervuje po telefonu, mzdy vyplácí týdně přímo na účet nebo 3 dny po odevzdání výkazu práce.

Kariéra v SODAT

Toužíte budovat kariéru, která Vás bude bavit i živit? Chcete pracovat ve spolehlivé společnosti? Jste komunikativní a spolehlivý člověk? Podívejte se na volná místa v SODAT. Společnost svým zaměstnancům nabízí možnost práci si nejprve vyzkoušet jako brigádu a později přejít na HPP. Pokud se vydáte do firmy na pohovor, zajděte v její provozní době, která je od pondělí do pátku od 9:00 - 17:00.

Své zaměstnance odměňuje štědrými odměnami a benefity, zajišťuje příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Zaměstnanci mohou využívat flexibilní pracovní doby, home office, sick days, dovolené navíc a občerstvení na pracovišti. Odstartujte svou vysněnou kariéru v SODAT.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (2)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Personalistika a HR Péče o zákazníky/klienty Recruitment