SODAT - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Drogerie, kosmetika a vůně do bytu

SODAT

SODAT je přední agentura práce na brněnském trhu. Společnost nabízí nejen širokou nabídku brigád, ale i pracovních nabídek na dohodu nebo na hlavní pracovní poměr. SODAT ročně zajistí práci více než 3 500 osobám.

Hodnocení SODAT

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Zaměstnání seženou jak studenti, tak i nestudující nebo pracující osoby, osoby vedené na úřadu práce, matky na mateřské dovolené i důchodci. Volná místa najdou v rozličných oborech především v okolí Brna. SODAT se specializuje také na poskytování personálních služeb a informační technologie.

Historie společnosti

Společnost SODAT začala působit v roce 1993 v Brně jako agentura nabízející služby a produkty v oblasti výpočetní techniky. SODAT poskytuje komplexní IT řešení a svým zákazníkům nabízí záruční i pozáruční servis. Od roku 2000 rozšiřuje svou působnost o personální služby a specializuje se na nábor a dodávku brigádníků formou dočasného přidělení nebo mandátního zastoupení.

Díky velkému zájmu především ze strany studentů, firma stále rozšiřovala nabídku práce a brigád. Od roku 2015 nabízí i práci dlouhodobější povahy.

SODAT práce: Volná místa Brno

SODAT je lokální agentura, která si za léta působení získala mnoho partnerů, díky kterým disponuje širokou nabídkou pracovních příležitostí. Je spolehlivou agenturou, brigády rezervuje po telefonu, mzdy vyplácí týdně přímo na účet nebo 3 dny po odevzdání výkazu práce.

Práce, které zprostředkovává, jsou většinou manuálního charakteru jako doplňování zboží, třídění balíků, balení zboží a tak podobně.

SODAT jako personální agentura

Jakožto personální agentura SODAT poskytuje služby trojího charakteru:

  • Dočasné přidělení
  • Nábor zaměstnanců na HPP
  • Payroll outsourcing (Agentura zajišťuje celý proces od náboru, sepsání smluv až po výplatu mezd, ale brigádnici jsou zaměstnanci dané firmy)

V minulosti se SODATem spolupracovaly velké a světoznámé firmy jako například IKEA, Dermacol, Bachl, Makro, Notino a další.

SODAT IT služby

Společnost poskytuje vskutku široké portfolio služeb od poradenství přes komplexní řešení v oblasti návrhu, realizace a správy počítačových sítí, návrh a výstavbu databázových a internetových aplikací až po návrh síťových topologií a internetových řešení. Je toho skutečně hodně a pokud vás tento aspekt činnosti firmy zajímá, doporučujeme se podívat na její webové stránky.

SODAT recenze

Recenze na SODAT jako zprostředkovatele práce jsou vcelku pozitivní. Vyplývá z nich, že peníze za odvedenou práci vždy přijdou a přijdou včas a že zaměstnanci SODATu se chovají profesionálně a komunikace s nimi je na jedničku. Na co si naopak zaměstnanci stěžují je náhlé rušení směn, ke kterému zde občas dochází. Doporučujeme si přečíst hodnocení zaměstnavatele, ať se můžete přesvědčit na vlastní oči, zda by pro vás SODAT byl vhodnou volbou, či nikoliv.

Kariéra v SODAT

Pokud se zajímáte o personalistiku nebo IT, můžete pracovat přímo pro SODAT. Sama společnost se prezentuje jako spolehlivá a přátelská. Jste komunikativní a spolehlivý člověk? Podívejte se na volná místa v SODAT. Společnost svým zaměstnancům nabízí možnost práci si nejprve vyzkoušet jako brigádu a později přejít na HPP.

Toužíte budovat kariéru, která Vás bude bavit i živit?

Své zaměstnance SODAT odměňuje štědrými odměnami a benefity, zajišťuje příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Zaměstnanci mohou využívat flexibilní pracovní doby, práce z domova, sick days, dovolené navíc a občerstvení na pracovišti. Odstartujte svou kariéru v SODAT!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Smetanova 284/13, 602 00 Brno

IČ:

49455516

Založení / Zapsání do OR*:

20. 12. 1993

Právní forma:

s.r.o.