Raiffeisenbank spořicí účet HIT PLUS | VímVíc.cz

Raiffeisenbank spořicí účet HIT PLUS

Raiffeisenbank spořicí účet HIT PLUS nabízí klientům úrokovou sazbu 5,5 % ročně. Po založení běžného účtu se dá spořicí účet HIT PLUS snadno sjednat online.
Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 5,5 %
Vyžadován běžný účet? Ano
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • Od 0 Kč do 500.000 Kč – 5,5 %

Další informace:

Bonusový úrok 5,5 % získá klient při aktivním využívání účtu

Základní úroková sazba je 0,1 % p.a.

Spořicí účet HIT PLUS nemá žádné podmínky na minimální zůstatek

Podmínky spořícího účtu:

  • Sjednaný běžný účet
  • Pro získání bonusové sazby je potřeba aktivního využívání účtu

Raiffeisenbank spořicí účet HIT PLUS a úroková sazba

Raiffeisenbank spořicí účet HIT PLUS nemá žádné podmínky pro minimální zůstatek. Záleží pouze na klientovi, jakou částku si chce spořit. Se službou Inteligentní spoření je možné úplně automaticky převádět peníze mezi běžným účtem a Raiffeisenbank spořicím účtem HIT PLUS. Základní úroková sazba Raiffeisenbank spořicího účtu HIT PLUS je 0,1 % p.a. do výše vkladu 500.000 Kč. Klient však může získat bonusový úrok za splnění určitých podmínek.

Bonusový úrok je ve výši 5,4 % p.a. do výše vkladu 500.000 Kč. Pokud tedy klient splní požadované aktivity, získá celkový roční úrok ve výši 5,5 % do výše vkladu 500.000 Kč. Pro získání bonusového úroku na Raiffeisenbank spořicím účtu HIT PLUS musí klient zaplatit 3× za měsíc kartou a mít založený běžný účet u RB banky. Běžným účtem se myslí CHYTRÝ účet či AKTIVNÍ účet Raiffeisen bank.

Založení Raiffeisenbank spořicího účtu HIT PLUS

Založení Raiffeisenbank spořicího účtu HIT PLUS je možné pohodlně online nebo na některé z Raiffeisenbank poboček. Hlavní podmínkou pro založení Raiffeisen spořícího účtu HIT PLUS je mít založený běžný účet u RB banky. Pokud klient již má běžný účet u Raiffeisenbank, může si založit Raiffeisen spořící účet HIT PLUS online ve svém mobilním nebo internetovém bankovnictví, případně na jedné z mnoha Raiffeisenbank poboček.

Nemá-li klient u RB založený běžný účet, může si jej založit online a následně si sjednat spořicí účet Raiffeisenbank HIT PLUS. Pokud si klient není jistý s výběrem spořicího produktu, měl by využít spořící účty srovnání případně hodnocení firem a recenze dalších produktů Raiffeisen bank.

Výhody Raiffeisenbank spořicího účtu HIT PLUS

Spořicí účet Raiffeisenbank HIT PLUS přináší řadu výhod. První z nich je jistě poměrně vysoká bonusová úroková sazba, která dosahuje 5,5 % za splnění daných podmínek. Klient má volnou ruku v tom, jakou částku si na Raiffeisenbank spořicím účtu HIT PLUS spoří. Další výhodou je, že k jednomu běžnému účtu si může klient založit 2 spořicí účty, z nichž jeden musí však být Raiffeisenbank spořící účet HIT PLUS.

Není-li si klient jistý s výběrem vhodného spořicího produktu, měl by využít online spořící účty srovnání, případně si pročíst hodnocení firmy RB. Úspory na Raiffeisenbank spořicím účtu HIT PLUS jsou ze zákona chráněné do výše 100.000 EUR. Jestliže má klient Raiffeisenbank spořicí účet XL, který již není v nabídce banky, může přesto získat úrok 5,5 % p.a.

S Raiffeisenbank spořicím účtem XL může klient získat bonusový úrok ve výši 5,5 % p.a., když si ve svém internetovém nebo mobilním bankovnictví změnit spoření na Raiffeisenbank spořicí účet HIT PLUS. Pro získání bonusového úroku je nutné splnit podmínky (aktivní využívání účtu).

Další druhy spoření u Raiffeisenbank

RB banka má v nabídce kromě Raiffeisenbank spořicího účtu HIT PLUS i další druhy spoření. Je to termínovaný vklad s úrokem až 6 % ročně. Termínovaný vklad se jmenuje eKonto Garant a nabízí možnost spořit 12, 24 nebo 36 měsíců.

Dalším typem RB spoření je Raiffeisenbank stavební spoření s akčními výnosy. Raiffeisenbank stavební spoření poskytuje úrok 6,36 % p.a. a možnost získat úrokovou prémii ve výši 5.000 Kč. Státní podpora je 10 % z vkladů, až 2.000 Kč ročně.

Historie banky Raiffeisenbank

Raiffeisenbank a.s. je univerzální banka působící na českém trhu od roku 1993, podle celkových aktiv je pátou největší bankou v ČR. Historie RB bank však sahá do 19. století. Dvě zkřížené koňské hlavy v emblému banky jsou symbolem ochrany rodin shromážděných pod společnou střechou před zlem a životním ohrožením. Raiffeisenbank je ze 75 % vlastněna rakouskou finanční skupinou Raiffeisen Bank International (RBI) a z 25 % rakouskou Raiffeisenlandesbank Oberösterreich.

RB bank nabízí služby a produkty jak fyzickým osobám, tak podnikatelům, malým firmám a korporacím. Spektrum produktů a služeb zahrnuje vedení osobních i firemních účtů, poskytování úvěrových, spořicích a investičních produktů, specifických finančních služeb a poradenství pro firemní klientelu a velké korporace. Raiffeisenbank má přes 1,7 milion klientů a 106 Raiffeisenbank poboček a klientských center.

Raiffeisenbank kontakt

Pro rychlé vyřízení dotazů je nejvhodnější online chat v mobilním a internetovém bankovnictví na webové stránce rb.cz. Raiffeisenbank kontakt je buď na Raiffeisenbank infolince na telefonním čísle +420 412 440 000, anebo na e-mailové adrese info@rb.cz. Blokace karet a autentizačních prostředků pro přístup na účet nabízí Raiffeisenbank infolinka na telefonu +420 412 446 402 nebo 844 112 233. ID datové schránky je skzfs6u. Centrála banky se nachází na adrese Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4. IČ je 49240901.