Raiffeisenbank spořící účet XL | VímVíc.cz

Raiffeisenbank spořící účet XL

Spořící účet XL Raiffeisenbank nabízí bonusovou sazbu 3 % do 150.000 Kč. Spoření můžete jednoduše spravovat v internetovém a mobilním bankovnictví.
Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 3 %
Vyžadován běžný účet? Ano
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • Od 0 Kč do 150.000 Kč – 3 %
  • Od 150.001 Kč do 500.000 Kč – 0,1 %
  • Od 500.001 Kč a více – 0,01 %

Další informace:

Úspory se na spořicí účet připisují měsíčně

Peněžní vklady jsou pojištěné do částky odpovídající 100.000 EUR

Peníze na účtu jsou klientovi k dispozici kdykoliv bez výpovědní lhůty

Podmínky spořícího účtu:

  • Založit si EXKLUZIVNÍ účet, PRÉMIOVÝ účet, CHYTRÝ účet nebo AKTIVNÍ účet
  • 2 doklady totožnosti
  • Bankovní účet v české bance
  • Mobilní telefon s internetem a fotoaparátem

Spořící účet XL Raiffeisenbank a úroková sazba

Na spořícím účtu XL můžete s penězi manipulovat podle svých potřeb. Díky službě inteligentní spoření můžete provádět chytré převody mezi běžným a spořicím účtem Raiffeisenbank. Raiffeisen Bank poskytuje pro správu účtů internetové a mobilní bankovnictví. Při aktivním používání běžného účtu můžete zhodnotit finance s bonusovou úrokovou sazbou ve výši 3 % u vkladů do 150.000 Kč. Co znamená aktivní využívání spořícího účtu XL Raiffeisenbank?

Pokud máte založený CHYTRÝ účet nebo AKTIVNÍ účet nebo studentský účet, pro získání roční bonusové sazby u spořícího účtu XL Raiffeisenbank je nutné splnit určité podmínky. Pro získání bonusového úročení na Spořicím účtu XL provést alespoň 3 transakce debetní nebo kreditní kartou v kamenném nebo online obchodě. Stačí tedy pouze platit nákupy kartou. Veškeré transakce musí být v daném měsíci i zaúčtované.

V případě, že má klient založený PRÉMIOVÝ účet, pro aktivní využívání na něj musí měsíčně přijít 50.000 Kč v jedné nebo maximálně ve dvou transakcích. V daném měsíci Raiffeisenbank technicky sečte dvě nejvyšší příchozí transakce na účtu. Pokud má klient založený EXKLUZIVNÍ účet, je třeba pro aktivní využívání dosáhnout objemu vašich vkladů a investic u Raiffeisenbank alespoň 1.500.000 Kč měsíčně.

Založení Raiffeisenbank spořícího účtu XL

Založení Raiffeisenbank spořícího účtu XL je možné vyplněním online formuláře, anebo osobně na jedné z Raiffeisenbank poboček. K online sjednání je nutné pro RB bank připravit:

  • 2 doklady totožnosti (občanský průkaz, řidičský průkaz nebo cestovní pas)
  • Bankovní účet v jiné české bance
  • Mobilní telefon s připojením k internetu a fotoaparátem

Při sjednání Raiffeisenbank spořícího účtu XL na pobočce zanecháte kontakt na sebe a banka následně sama kontaktuje klienty pro sjednání osobní schůzky.

Výhody spořícího účtu Raiffeisenbank XL

Vaše finance můžete zhodnotit díky Raiffeisen Bank úrokovou sazbou ve výši 3 % p.a. Peníze na spořícím účtu Raiffeisenbank XL máte k dispozici po celou dobu spoření, a to bez výpovědní lhůty. Minimální zůstatek na účtu není podmínkou. Zřízení, vedení i bezhotovostní platby jsou zcela zdarma a bez poplatků. Vklady jsou pojištěné do částky odpovídající 100.000 EUR na jednoho klienta.

Dalším, velmi oblíbeným, produktem banky je půjčka Raiffeisenbank. Rychlá půjčka Raiffeisenbank je nabízena s bonusovým úrokem 5,7 % p.a. Může si půjčit až 800.000 Kč na cokoliv, půjčka je bez poplatků za sjednání a vedení účtu.

Historie banky Raiffeisenbank

Raiffeisenbank a.s. je univerzální banka působící na českém trhu od roku 1993, podle celkových aktiv je pátou největší bankou v ČR. Historie RB bank však sahá do 19. století. Dvě zkřížené koňské hlavy v emblému banky jsou symbolem ochrany rodin shromážděných pod společnou střechou před zlem a životním ohrožením.

RB bank nabízí služby a produkty jak fyzickým osobám, tak podnikatelům a firmám. Spektrum produktů a služeb zahrnuje vedení osobních i firemních účtů, poskytování úvěrových, spořicích a investičních produktů, specifických finančních služeb a poradenství pro firemní klientelu a velké korporace.

Raiffeisenbank kontakt

Pro rychlé vyřízení dotazů je nejvhodnější online chat v mobilním a internetovém bankovnictví. Raiffeisenbank kontakt je buď na Raiffeisenbank infolince na telefonním čísle +420 412 440 000, anebo na e-mailové adrese info@rb.cz. Blokace karet a autentizačních prostředků pro přístup na účet nabízí Raiffeisenbank infolinka na telefonu +420 412 446 402. ID datové schránky je skzfs6u. Centrála banky se nachází na adrese Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4.