Raiffeisenbank spořicí účet XL | VímVíc.cz

Raiffeisenbank spořicí účet XL

Spořicí účet ekonto XL nabízí bonusovou sazbu až 1,25 % do 150 000 Kč. Spoření můžete jednoduše spravovat v internetovém a mobilním bankovnictví.
Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 1,25 %
Vyžadován běžný účet? Ne
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • od 0 – 150 000 Kč - 1,25 %
  • od 150 001 – 500 000 Kč - 0,7 %
  • od 500 001 Kč – 0,01 %

Další informace:

Úspory se na spořicí účet připisují měsičně.

Peněžní vklad je pojištěn.

Podmínky spořícího účtu:

  • Pokud nebudete aktivně používat běžný účet, budete mít úrok 0,1 % do 0,5 milionu Kč.

Úroková sazba Raiffeisenbank spořicího účtu XL

Při aktivním používání vašeho běžného účtu můžete zhodnotit vaše finance s bonusovou úrokovou sazbou ve výši 1,25 % u vkladů do 150 000 Kč. Na vašem spořicím účtu můžete s penězi manipulovat podle vašich potřeb. Díky službě pro inteligentní spoření můžete provádět chytré převody mezi běžným a spořicím účtem. Raiffeisenbank poskytuje pro správu vašich účtů i internetové a mobilní bankovnictví.

Založení Raiffeisenbank spořicího účtu XL

Raiffeisenbank se založením spořicího účtu naprosto liší od ostatních bank a jiných finančních poskytovatelů. Jiné banky umožňují založení spořicího účtu on-line, Raiffeisenbank vyžaduje vyplnění formuláře, na základě kterého vás poté budou kontaktovat.

Výhody Raiffeisenbank spořicího účtu XL

Vaše finance můžete zhodnotit díky Raiffeisenbank úrokovou sazbou až ve výši 1,25 %. Peníze máte k dispozici po celou dobu spoření, a to bez výpovědní lhůty. Minimální zůstatek na účtu není podmínkou. Zřízení, vedení i bezhotovostní platby jsou zcela zdarma a bez poplatků.

Dalším, velmi oblíbeným, produktem Raiffeisenbank je také jejich půjčka, kterou klient může získat s výhodnějším úrokem.