ČSOB spořicí účet | VímVíc.cz

ČSOB spořicí účet Duo Profit

Spořicí účet Duo Profit nabízí výhodnou kombinaci spoření a investování. Na spořicím účtu získáte úrok 3 % s garancí na 1 rok od založení účtu. Investování vám umožňuje lépe zhodnotit vaše peníze.
Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 3 %
Vyžadován běžný účet? Ne
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • od 0 - 3 %

Další informace:

Pokud si založíte spořicí účet Duo Profit do 30. dubna 2020, můžete se zapojit do soutěže o 100 000 Kč.

Podmínky spořícího účtu:

  • Investice v objemu minimálně 30 000 Kč s tím, že musíte zaplatit minimálně 1% vstupní poplatek
  • Celková výše nesmí přesáhnout maximální částku a 50 % součtu výše vkladu a investované částky
  • Částka investice musí být stejná nebo vyšší, než jaká je výše zůstatku na spořicím účtu

Úroková sazba spořicího účtu Duo Profit

U ČSOB můžete spořit a zároveň investovat. Díky investování máte i větší šanci, jak lépe zhodnotit peníze. Investování u ČSOB zvládne i začátečník. Spoření u ČSOB je zcela bez poplatků. Ke zhodnocení vašich peněz nabízí ČSOB spořicí účet s úrokem 3 % na jeden rok. Peníze ze spořicího účtu máte k dispozici do 24 hodin.

Založení spořicího účtu Duo Profit ČSOB

Spořicí účet u ČSOB si můžete sjednat po telefonu nebo na pobočce. Jestliže se rozhodnete pro založení po telefonu, musíte na webu napsat vaše telefonní číslo a banka se vám ozve sama. V případě, že si budete chtít sjednat schůzku na pobočce, potřebujete vyplnit žádost o schůzku, která zahrnuje vaše osobní údaje, kontaktní údaje, ale také oblast zájmu, kvůli kterému schůzku sjednáváte.

Výhody spořicího účtu Duo Profit ČSOB

Sjednat spořicí účet u ČSOB se vyplatí proto, že klient nemusí mít zkušenosti s investováním. Výše vašich investic záleží pouze na vás, začít však můžete již od 30 000 Kč. Peníze na spořicím účtu máte k dispozici, ČSOB je vám převede na běžný účet do 24 hodin, z fondů vám budou převedeny do několika dní.