Kino Pilotů - práce, kontakt | VímVíc.cz

Kino Pilotů

Kino Pilotů se nachází v pražských Vršovicích a navazuje na tradici menších kinosálů ze 30. let.

Hodnocení Kino Pilotů

Přidat hodnocení

Kino Pilotů - sály a program

Najdete zde dva sály, kteří mají jméno Luke a Han. Dohromady pojmou 150 diváků. Kino se snaží neprofilovat se jako artové nebo mainstreamové kino. program je stavěn tak, aby si na své přišli všichni diváci a najdete zde tedy od každého trochu.

Aktuální program naleznete na stránkách Kina Pilotů. Nalznete i zde přehled o připravených filmech a očekávaných premiérách.

Rezervace a prodej vstupenek

Vstupenky do kina si můžete koupit online nebo si je můžete rezervovat telefonicky na čísle +420 723 985 986. Rezervované vstupenky si musíte vyzvednout do 15 minut před začátkem projekce, jinak vám propadnou a půjdou zpět do prodeje.

Otevírací doba kina a merch

Ve všední dny otevírají prostory kina, včetně baru, od 15 hodin, o víkendech už v 9 hodin. V tuto dobu si také můžete vyzvednout své rezervované vstupenky.

Kino Pilotů jde s dobou a má pro své fanoušky i vlastní merch. Nakoupit si můžete tašky, vouchery, placky nebo magnetky s logem kina.

Kontakt a kariéra

Kino Pilotů sídlí v pražských Vršovicích na adrese Donská 168/19. Pokud byste se rádi o kině a možných pracovních příležitostech, nebo i pronájmu kina, dozvěděli více, kontaktujte paní Alžbětu Macolovou na telefonním čísle +420 720 030 151 nebo emailové adrese alzbeta@mimesis.cz.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Donská 168/19, 10100 Praha 10