CineStar - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Radlická 3185/1c, 150 00 Praha - Smíchov

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

26435675

Založení / Zapsání do OR*:

29. 1. 2001

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Druhá největší síť multikin CineStar v České republice nabízí svým návštěvníkům jedinečné filmové zážitky a zábavné trávení volného času. Firma provozuje v současnosti po celé republice 12 multikin. Její zákazníci mají možnost stát se součástí CineStar Clubu, který jim nabízí bonusové body za každý nákup a následné slevy nebo mohou využít VIP komplexu Gold Class s luxusními, nadstandatrními službami a servisem. Práci v CineStaru má přes tisíc zaměstnanců, který každý den pracují na spokojenosti zákazníků.

Hlavní oblasti působení

Nejen zábavu při sledování filmových novinek, ale i vhodná volná místa CineStar nabízí například pro studenty rovnou v několika městech:

 • Hradec Králové
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Jihlava
 • České Budějovice Čtyři Dvory
 • České Budějovice IGY Centrum
 • Plzeň
 • Liberec
 • Mladá Boleslav
 • Pardubice
 • Opava
 • Praha Anděl
 • Praha Černý Most

V Praze na Andělu jsou součástí kina i dva luxusní sály Gold Class. Ty nabízí mimo jiné oddělený vchod, salónek s barem či polohovatelná křesla se stolky.

Říká se o Cinestar

Práce v kině je pro mnoho lidí startem kariéry vůbec. Možnosti uplatnění jsou totiž nejen na hlavní pracovní poměr, ale i brigádně. Co si představit jako náplň práce brigádu v kině? Pozice jsou obvykle děleny na uvaděče do sálů, obsluhu občerstvení a pokladní. Právě možnost první brigády patří mezi nejčastější pozitiva zmiňovaná v hodnocení společnosti.

„Super pro první brigádu. Úžasný kolektiv a manažeři. Směny si plánuji sám jak potřebuju..."

K negativům pak patří zejména neshody s vedoucími pracovníky, systém řešení chyb (například kolektivní viny za manko v pokladně a další) nebo stížnosti na menší počet benefitů.

Cinestar program

Promítané filmy lze najít v přehledném programu kina přímo na stránkách Cinestar. Program je tvořen vždy na následující filmový týden, tedy čtvrtek až středa, nejpozději jsou filmy zveřejněny v úterý do 12:00. Některá potvrzená představení však mohou být zadána i několik týdnů dopředu. V programu lze dále najít informace o dabingu, zda je film promítán ve 3D nebo je dostupná některá z technologií. Zde se jedná zejména o DOLBY ATMOS, což je zvukový systém, který přidává množství reproduktorů a subwooferů pro zlepšení zážitku z filmu. Zvuk je pak možné vnímat z 360 stupňů a divák je vtažen do děje. Dále je možné dohledat program jednotlivých kin Cinestar i v různých aplikacích nebo na ČSFD.cz.

Historie společnosti

Společnost CineStar byla založena v roce 2001, kdy začala budovat síť multikin po celé České republice. V Praze začala působit až od roku 2009, kdy odkoupila Village Cinemas Czech Republic a otevřela tak dvě multikina s novými volnými pracovními místy. CineStar je součástí společnosti Filmteam, kam mimo jiné patří i reklamní agentura Cinexpress, která využívá reklamních prostor v multikinech po celé ČR.

Společnost CineStar jde s dobou a stále se zlepšuje. V současnosti využívá tu nejmodernější techniku Dolby Digital a Dolby Atmos pro vynikající obraz i zvuk, návštěvnící mají možnost zažít i relaistické 3D promítání. V nabídce filmů najdete jen ty nejnovější a nejlepší filmy, kromě nich také přenosy hudebních koncertů oper a další. Pořádá i filmové festivaly.

Kariéra v CineStar

Práce v zábavním průmyslu, pod jménem uznávané značky s celorepublikovou působností s řadou benefitů a odměn za dobře odvedenou práci. To vše slibují volná pracovní místa v CineStar. Mezi přednosti práce v Cinestar patří i kolektiv, určitě zde nebudete sami a nudit se. Volná místa jsou dobrou příležitostí pro první brigádu, ale i na hlavní pracovní poměr se může jednat o zajímavou práci s potencionálem ke kariérnímu růstu. Jaká Vás tedy může čekat kariéra v CineStaru? Například od pokladen až k vedení celého multikina! Dokažete být samostatní, spolehliví, komunikativní a máte týmového ducha? Toužíte po kariéře, kde budete mít možnost pracovního růstu? Zkuste si prohlédnout volná pracovní místa, která právě firma CineStar nabízí. Odměnou můžou být filmy v kinech CineStar zdarma, zábavné teambuldingy, motivační odměny a práce, která Vás bude bavit. Pokud uvažujete o práci v Cinestar, přečtěte si také hodnocení společnosti od zkušenosti zaměstnanců CineStar a získejte tak jedinečný přehled o průběhu práce v CineStaru!

Je tohle Vaše firma?

 • Vytvořte si skvělý profil
 • Získejte nejlepší zaměstnance
 • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti CineStar na plný úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Přístup vedení k zaměstnancům, benefitní systém, kolektiv

Negativa firmy:

před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti CineStar na poloviční úvazek 3-4 roky, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

- kolektiv

Negativa firmy:

- finanční odměna za práci je MIZERNÁ, lehce nad hranicí zaručené minimální mzdy. Práce je poměrně náročná (i 13h směny do půlnoci) a je stále náročnější i vzhledem k neustále rostoucímu objemu návštěvnosti se mzda prakticky nezměnila a v tuhle chvíli se jedná o jednu z nejhůře placených brigád. Všude jinde dostanete podstatně víc. - neexistující benefity, ani na ten film nelze jít zdarma, asi by jste okoukali plátno (max. sleva 50% na vstupenku 1+1) - neustále se zvyšující nároky na kvalitu obsluhy, doplňkový prodej a rostoucí tlak na vedoucí pracovníky, které vedou ke špatné atmosféře v týmu - častá fluktuace brigádníků

před 1 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti CineStar na pracovní smlouvu, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádná

Negativa firmy:

-vedení -kolegové -náplň práce

Doporučení pro management firmy:

Zlepšete chování k personálu:)

před 1,5 rokem
4.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti CineStar jako nezávislý pracovník, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Ve firmě jsem to měla moc ráda, byla tam skvělá parta kolegů, shovívavé vedení a příjemné pracovní prostředí.

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (15)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Služby Kinematografie