CineStar - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

CineStar

Druhá největší síť multikin CineStar v České republice nabízí svým návštěvníkům jedinečné filmové zážitky a zábavné trávení volného času. Firma provozuje v současnosti po celé republice 12 multikin. Její zákazníci mají možnost stát se součástí CineStar Clubu, který jim nabízí bonusové body za každý nákup a následné slevy nebo mohou využít VIP komplexu Gold Class s luxusními, nadstandatrními službami a servisem. Práci v CineStaru má přes tisíc zaměstnanců, který každý den pracují na spokojenosti zákazníků.

Hodnocení CineStar

Přidat hodnocení
před 2 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Uvaděč – Hradec Králové
Pracuji ve společnosti CineStar na poloviční úvazek 1-2 roky.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zjištění, jak to v kině opravdu funguje

Negativa firmy:

Nulové zaučení (někdy jsem si přišel, jako prvňák, který má dělat operaci srdce); špatný plat (který zůstavá pořád stejný) v porovnání s prácí; nepříjemná atmosféra - velký bratr vás pořád sleduje; příšerné podmínky - např. při "přípravě nachos" (otevření pytlíku s lupínky a naskládání do krabičky) mužete být až 2 hodiny v kuse zavření v malé neventilované místnosti s teplotou až 35°C, zeměstnanecká zákoutí kam se divák normálně nedostane jsou plná odpadků a rozlitého oleje (který velmi klouže); upřednostňování kvantity před kvalitou (úklid sálu = co nejrychlejší zametení všeho pod sedačky, utírat rozlité kapaliny a omáčky netřeba, to se časem vsákne)

Doporučení pro management firmy:

Naučit nováčky alespoň něco a jejich znalosti kontrolovat mimo bitevní pole

před 2,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti CineStar na poloviční úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Fajn kolektiv, hezké pracovní prostředí, možnost vidět kino z druhé stránky

Negativa firmy:

Plat mizerný na to, jaké jsou kladeny nároky, POHYBLIVÁ pracovní doba, neplacené pauzy, otřesné požadavky na směny, musíte odpracovat vánoční svátky a silvestra.

před 4 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti CineStar na zkrácený úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Berou snad kohokoliv

Negativa firmy:

Nulové bonusy, žádné volné lístky, pití ani nic podobného, velice nízká mzda, která se téměř nezmění, neustále naštvaní vedoucí, neplacené půlhodinové pauzy, za moji dobu se vystřídalo neskutečné množství zaměstnanců, poměrně vysoké povinné množství odpracovaných hodin, neustálé přes časy a hlavně vysoké nároky, které furt stoupají. Rozhodně nedoporučuji!!!

před 5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti CineStar na plný úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Přístup vedení k zaměstnancům, benefitní systém, kolektiv

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (18)

Hlavní oblasti působení

Nejen zábavu při sledování filmových novinek, ale i vhodná volná místa CineStar nabízí například pro studenty rovnou v několika městech:

 • Hradec Králové
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Jihlava
 • České Budějovice Čtyři Dvory
 • České Budějovice IGY Centrum
 • Plzeň
 • Liberec
 • Mladá Boleslav
 • Pardubice
 • Opava
 • Praha Anděl
 • Praha Černý Most

V Praze na Andělu jsou součástí kina i dva luxusní sály Gold Class. Ty nabízí mimo jiné oddělený vchod, salónek s barem či polohovatelná křesla se stolky.

Říká se o Cinestar

Práce v kině je pro mnoho lidí startem kariéry vůbec. Možnosti uplatnění jsou totiž nejen na hlavní pracovní poměr, ale i brigádně. Co si představit jako náplň práce brigádu v kině? Pozice jsou obvykle děleny na uvaděče do sálů, obsluhu občerstvení a pokladní. Právě možnost první brigády patří mezi nejčastější pozitiva zmiňovaná v hodnocení společnosti.

„Super pro první brigádu. Úžasný kolektiv a manažeři. Směny si plánuji sám jak potřebuju..."

K negativům pak patří zejména neshody s vedoucími pracovníky, systém řešení chyb (například kolektivní viny za manko v pokladně a další) nebo stížnosti na menší počet benefitů.

Cinestar program

Promítané filmy lze najít v přehledném programu kina přímo na stránkách Cinestar. Program je tvořen vždy na následující filmový týden, tedy čtvrtek až středa, nejpozději jsou filmy zveřejněny v úterý do 12:00. Některá potvrzená představení však mohou být zadána i několik týdnů dopředu. V programu lze dále najít informace o dabingu, zda je film promítán ve 3D nebo je dostupná některá z technologií. Zde se jedná zejména o DOLBY ATMOS, což je zvukový systém, který přidává množství reproduktorů a subwooferů pro zlepšení zážitku z filmu. Zvuk je pak možné vnímat z 360 stupňů a divák je vtažen do děje. Dále je možné dohledat program jednotlivých kin Cinestar i v různých aplikacích nebo na ČSFD.cz.

Historie společnosti

Společnost CineStar byla založena v roce 2001, kdy začala budovat síť multikin po celé České republice. V Praze začala působit až od roku 2009, kdy odkoupila Village Cinemas Czech Republic a otevřela tak dvě multikina s novými volnými pracovními místy. CineStar je součástí společnosti Filmteam, kam mimo jiné patří i reklamní agentura Cinexpress, která využívá reklamních prostor v multikinech po celé ČR.

Společnost CineStar jde s dobou a stále se zlepšuje. V současnosti využívá tu nejmodernější techniku Dolby Digital a Dolby Atmos pro vynikající obraz i zvuk, návštěvnící mají možnost zažít i relaistické 3D promítání. V nabídce filmů najdete jen ty nejnovější a nejlepší filmy, kromě nich také přenosy hudebních koncertů oper a další. Pořádá i filmové festivaly.

Kariéra v CineStar

Práce v zábavním průmyslu, pod jménem uznávané značky s celorepublikovou působností s řadou benefitů a odměn za dobře odvedenou práci. To vše slibují volná pracovní místa v CineStar. Mezi přednosti práce v Cinestar patří i kolektiv, určitě zde nebudete sami a nudit se. Volná místa jsou dobrou příležitostí pro první brigádu, ale i na hlavní pracovní poměr se může jednat o zajímavou práci s potencionálem ke kariérnímu růstu. Jaká Vás tedy může čekat kariéra v CineStaru? Například od pokladen až k vedení celého multikina! Dokažete být samostatní, spolehliví, komunikativní a máte týmového ducha? Toužíte po kariéře, kde budete mít možnost pracovního růstu? Zkuste si prohlédnout volná pracovní místa, která právě firma CineStar nabízí. Odměnou můžou být filmy v kinech CineStar zdarma, zábavné teambuldingy, motivační odměny a práce, která Vás bude bavit. Pokud uvažujete o práci v Cinestar, přečtěte si také hodnocení společnosti od zkušenosti zaměstnanců CineStar a získejte tak jedinečný přehled o průběhu práce v CineStaru!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Radlická 3185/1c, 150 00 Praha - Smíchov

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

26435675

Založení / Zapsání do OR*:

29. 1. 2001

Právní forma:

s.r.o.