Direct povinné ručení online | VímVíc.cz

Direct povinné ručení

 • Základní asistence v ceně pojištění
 • Limit plnění až 250 milionů
 • Bonus až 53 %
 • Sjednání online z pohodlí domova
Spočítat cenu
Limit plnění 250 / 250 mil. Kč
Připojištění Ano
Asistenční služby Ano
Bonus 53 %

Výhody:

 • Vysoký limit plnění až 250 milionů
 • Bonus až 60 %
 • Asistence v ceně pojištění
 • Široká nabídka připojištění

Reprezentativní příklad:

Karel F. si sjednal povinné ručení na Volkswagen Golf 7 z roku 2018 s obsahem motoru 1,4 a výkonem 92 kw. Karel nikdy nezavinil žádnou nehodu a povinné ručení měl na své jméno sjednáno 24 měsíců. Karel F. si vybral Direct povinné ručení s plněním 100/100 milionů. Karel tak ročně zaplatí za povinné ručení 5 790 Kč.

Připojištění:

 • Pojištění nezaviněné nehody
 • Pojištění skel
 • Úrazové pojištění cestujících
 • Pojištění náhradního vozidla
 • Rozšířená asistence
 • Pojištění zavazadel

Direct pojišťovna poskytuje pojištění pro jednotlivce i firmy. Kromě pojištění auta nabízí pojištění majetku, odpovědnosti za škodu, cestovní pojištění i úrazové pojištění. Pojišťovna Direct je na českém trhu průkopníkem v poskytování pojištění auta online. Zákazníkům nabízí komfort sjednání online pojištění z pohodlí jejich domova.

Direct povinné ručení

Direct povinné ručení je jedním z nejoblíbenějších pojištění automobilu na českém trhu. Pojišťovna Direct si za své působení získala přízeň mnoha zákazníků. Povinné ručení Direct nabízí zákazníkům výběr ze čtyř možných variant. Parametry každé varianty je pak možné dále upravovat podle klientových požadavků.

Kromě záruky zákaznicky oblíbené firmy nabízí Direct povinné ručení mnoho dalších výhod, jako jsou vysoké limity plnění, které si klienti mohou nastavit individuálně, široká nabídka asistenčních služeb, které pokrývají i drobné opravy, rozsáhlá nabídka možných připojištění a samozřejmostí jsou bonusy povinného ručení.

V jakých variantách nabízí pojišťovna Direct povinné ručení

Povinné ručení Direct je nabízeno v několika variantách, aby si klient mohl vybrat pojištění auta přesně podle svých požadavků. Při výběru varianty je dobré zvážit, jak často je daný klient na cestách, zda jezdí sám či s rodinou a jaká rizika ho mohou na jeho cestách potkat. Přesně podle těchto parametrů vytvořila pojišťovna Direct povinné ručení rozdělené do čtyř balíčků.

Mám to nejnutnější

Mám to nejnutnější je nejlevnější povinné ručení, které má Direct pojišťovna ve své nabídce. Tato varianta je určena řidičům, kteří svůj automobil využívají spíše příležitostně, například na nákup nebo cesty do práce. Takovým řidičům stačí pojištění auta, které pokryje základní rizika. 

Ve variantě Mám to nejnutnější nabízí pojišťovna Direct povinné ručení s limitem plnění škody na majetku i na zdraví 50 milionů, s možností navýšení na 250 milionů Kč. V ceně pojištění je asistence při nehodě v hodnotě 2 000 Kč, včetně asistence v zahraničí. Klient má možnost sjednat si připojištění z nabídky či služby rozšířené asistence. Jednou ročně může klient využít speciální služby, jako je přistavení náhradního vozidla, zajištění dopravy nebo ubytování atd.

Vozím rodinu

Tato varianta Direct pojištění je určena klientům, kteří chtějí v první řadě zajistit kvalitní pojištění pro celou jejich rodinu. Právě rodina je totiž je častou posádkou pojištěného automobilu. Pojištění auta v tomto případě obsahuje i úrazové pojištění pro celou posádku automobilu v hodnotě 200 000 Kč na osobu a jednorázovou výplatu 5 000 000 Kč dětem, pokud by během havárie došlo k úmrtí rodičů. 

Pojišťovna Direct povinné ručení Vozím rodinu poskytuje včetně zajištění náhradního vozidla i v případě, že je pojištěný viníkem nehody, rozšířené asistenční služby a pojištění zavazadel v hodnotě 5 000 Kč. Základní limit povinného ručení je 50 milionů Kč s možností navýšení na 250 milionů Kč a asistence při nehodě v hodnotě 3 000 Kč.

Vždycky dojedu

Pojišťovna Direct povinné ručení Vždycky dojedu nabízí řidičům, kteří v autě tráví mnoho času a využívají ho denně. Potřebují na dlouhých cestách jistotu, že jim budou poskytnuty komplexní a rychlé služby. Součástí pojištění jsou rozšířené služby asistence i pro případ drobných poruch a dalších nepříjemností v hodnotě 5 000 Kč, náhradní automobil na 10 dní i v případě, že je pojištěný viníkem nehody a možnost garance ceny pojištění na 3 roky. Limit povinného ručení u varianty Vždycky dojedu je 50 milionů Kč, přičemž tento limit si klient může navýšit až na 250 milionů Kč.

Mám tam všechno

Mám tam všechno je varianta Direct pojištění vhodná pro řidiče, kteří chtějí jistotu komplexního pojištění a ochrany na cestách v každém případě. Tato varianta poskytuje plnění i v případech, kdy je škoda zaviněna pojištěným. 

Kromě rozšířené asistence v hodnotě 5 000 Kč, poskytnutí náhradního vozidla na 10 dní a úrazového pojištění celé posádky v hodnotě 400 000 Kč na osobu, obsahuje tato varianta pojištění proti vandalismu, poškození zvěří, odcizení automobilu i přírodním nebezpečím v hodnotě 20 000 Kč. V ceně je výplata 5 milionů Kč dětem v případě úmrtí rodičů při nehodě, pojištění skel v hodnotě 10 000 Kč, garance ceny pojištění na 3 roky a pojištění zavazadel v hodnotě 10 000 Kč. Základní limit plnění 50 milionů Kč je možné navýšit až na 250 milionů Kč. 

Nevyhovuje vám nabídka povinného ručení od pojišťovny Direct? Zkuste například Allianz povinné ručení.

Povinné ručení Direct a jeho parametry

Pojišťovna Direct povinné ručení – stejně jako jiní poskytovatelé pojištění auta, odlišuje stanovenými parametry. Tyto parametry lze u Direct pojištění upravovat v závislosti na konkrétní situaci a požadavcích klienta. Nejdůležitějšími parametry, které by měl klient zvážit, když sjednává Direct povinné ručení, jsou limit plnění, možnosti připojištění, rozsah asistenčních služeb a bonusy.

Limity plnění

Pojišťovna Direct povinné ručení nabízí s pěti různými variantami limitů plnění. Minimální limit plnění Direct pojištění je vyšší, než je stanoveno zákonem, a to 50 milionů Kč, maximální limit dosahuje 250 milionů Kč. Limity plnění jsou v případě pojištění Direct nabízeny v těchto variantách:

 • 50 mil./50 mil.
 • 100 mil./100 mil.
 • 150 mil./150 mil.
 • 200 mil./200 mil.
 • 250 mil./250 mil.

První hodnota udává maximální plnění v případě újmy na zdraví nebo usmrcení, druhé číslo udává hodnotu plnění v případě škody na majetku.

Připojištění

Direct povinné ručení umožňuje sjednání nejrůznějších připojištění. Komplexnější varianty Direct pojištění již zahrnují některá připojištění v ceně, je však možné si upravit hodnotu plnění jednotlivých připojištění. Povinné ručení Direct je možné rozšířit o tato připojištění:

 • Pojištění nezaviněné nehody,
 • rozšířená asistence,
 • pojištění skel,
 • úrazové pojištění cestujících,
 • pojištění náhradního vozidla,
 • pojištění zavazadel.

Asistenční služba

Asistenční služba je v případě Direct pojištění velmi komplexní. Klientům je poskytována pomoc při řešení dopravní nehody i závadě vozidla jak v České republice, tak v zahraničí. Asistenční služby jsou pojištěnému poskytovány i v případě, že byl viníkem vzniklé nehody.

Základní asistence je poskytována ve výši 2 000 Kč jako součást připravených variant balíčků Direct pojištění. Rozsah i hodnotu plnění asistenční služby je však možné upravovat. Asistence u Direct povinného ručení obsahuje krytí proti těmto událostem:

 • Asistence při nehodě,
 • poskytnutí náhradního vozidla i v případě zavinění nehody až na 10 dní,
 • řešení drobných závad,
 • asistence v zahraničí,
 • asistence při poruše vozidla.

Bonus povinného ručení

Bonus povinného ručení je pro řidiče jakousi formou odměny za měsíce bez nehody. Bonus povinného ručení je řidiči přiznán ve formě slevy, která snižuje cenu jeho povinného ručení. Výše bonusu je u konkrétního řidiče dána počtem let, po která měl sjednané povinné ručení, přičemž se započítává povinné ručení u jakékoliv pojišťovny. Pojišťovna Direct povinné ručení poskytuje s maximálním bonusem ve výši 53 %.

Výhody pojištění Direct

Direct povinné ručení poskytuje klientům velké množství výhod, díky čemuž je mezi zákazníky oblíbeným produktem. Pro zákazníky je připraven výběr ze čtyř možných variant pojištění, zaměřených podle preferencí klientů. Tyto varianty je však možné dále upravovat a měnit jejich obsah, ale i hodnotu plnění jednotlivých připojištění.

Velkou výhodou pojištění Direct jsou vysoké limity plnění, jejichž výši si také zákazník volí dle svých preferencí. Vysoký je i bonus povinného ručení, který je poskytován ve výši až 60 %. Direct povinné ručení zákazníkům umožňuje výběr ze široké nabídky možných připojištění. Variabilní jsou také asistenční služby, jejichž rozsah i plnění lze taktéž upravovat. Velkým bonusem pro zákazníka je, že velká část asistenčních služeb je již zahrnuta v cenách jednotlivých variant pojištění a není nutné si za ně připlácet.

Jak na výběr Direct pojištění – nejlevnější povinné ručení nemusí být správnou volbou

Mnoho klientů se při výběru pojištění auta zaměřuje na to, aby vybrali to nejlevnější povinné ručení. Nejlevnější pojištění auta ale nemusí být správnou volbou. Nejlevnější povinné ručení totiž obvykle neobsahuje krytí všech událostí, které mohou řidiče na cestách potkat. Popřípadě obsahuje krytí těchto událostí, ale v malé hodnotě a řidič tak při řešení pojistné události dostane jen velmi malé pojistné plnění. 

Řidič by měl při výběru pojištění auta dbát především na bezpečnost. Samozřejmě existují taková pojištění auta, která umožňují skloubit dostatečnou ochranu při pojistné události a vysoké pojistné plnění pojistných událostí. Jedním z nich je i povinné ručení Direct, které je právě z těchto důvodů připraveno ve čtyřech balíčcích pro konkrétní typy řidičů. Tyto balíčky je možné dále upravovat, což umožňuje klientovi sjednat levné povinné ručení, které mu poskytne ochranu při pojistné události.

Direct povinné ručení – kalkulačka jako pomocník při sjednání

Vybírá-li klient Direct povinné ručení, kalkulačka mu bude velkým pomocníkem při volbě výše limitu plnění, rozhodování o sjednání různých připojištění či rozsahu asistenčních služeb. Kalkulačka totiž umožňuje rychlé a přehledné srovnání povinného ručení. Klient zadá do kalkulačky parametry potřebné k výpočtu výše povinného ručení a rozsah služeb, který by si rád sjednal. Na základě těchto údajů mu bude vyčíslena cena Direct pojištění přímo pro jeho vůz.

Povinné ručení Direct – zkušenosti klientů

Pokud má klient zájem o povinné ručení Direct, zkušenosti klientů mu mohou přinést cenné informace, které může využít při sjednání. Recenze na povinné ručení Direct jsou k nalezení napříč celým internetem, na různých blozích, diskuzních fórech i jiných webových stránkách. Direct povinné ručení si již sjednalo velmi mnoho zákazníků, kteří se o své zkušenosti podělili s těmi potenciálními. Klient tak má velkou šanci, že při hledání narazí na relevantní a užitečné recenze.

Sjednejte si povinné ručení Direct online

Velkou výhodou, kterou nabízí Direct povinné ručení, je možnost sjednat pojištění auta online. Direct pojišťovna byla jednou z prvních pojišťoven na trhu, která umožňovala sjednat si povinné ručení Direct online. Klient tak nemusí kvůli sjednání pojištění auta navštívit pobočku pojišťovny, ale stačí mu vyplnit online formulář, popřípadě se telefonicky domluvit na přesných podmínkách s pracovníkem pojišťovny. Sjednání pojištění auta online je nejen pohodlné, ale i rychlé a nezabere zákazníkovi více než několik minut.

Tip: Plánujete koupi nového auta na úvěr? I to se dá vyřídit prostřednicvím internetu. Půjčka online je již v nabídce většiny poskytovatelů úvěrů.

Jak vyřídit u pojišťovny Direct zrušení povinného ručení

Stejně jako u jiných pojišťoven, má i u pojišťovny Direct výpověď povinného ručení svá pravidla. Pokud není povinné ručení sjednáno déle než dva měsíce, je možné u pojišťovny Direct zrušení povinného ručení bez udání důvodu. Stačí podat na pojišťovnu Direct výpověď povinného ručení.

V případě, že je smlouva sjednána déle než dva měsíce, má klient povinnost oznámit pojišťovně odstoupení od smlouvy nejméně šest týdnů před vypršením platnosti této smlouvy. Pokud tak neučiní, je platnost smlouvy pojišťovnou automaticky prodlužována.

Pojišťovna Direct

Poprvé vstoupila pojišťovna Direct na český trh jako online a telefonický poskytovatel pojištění. V roce 2012 český trh opustila z důvodu, že se jí zdál pro pojišťovnictví nerozvinutý. Vrátila se opět v 2015 a stala se jedním z největších poskytovatelů pojištění u nás.

Pojišťovna Direct je velmi pro-klientskou společností. Zakládá si na přátelském přístupu ke klientům, kterým poskytuje veškeré informace o produktech a transparentní smluvní podmínky. V případě potřeby může klient kontaktovat pracovníka pojišťovny, který mu vysvětlí případné nesrovnalosti či zodpoví jeho dotazy.

Direct pojišťovna recenze

Direct pojišťovna je velmi známým poskytovatelem různých druhů pojištění a může se pochlubit přízní velkého počtu zákazníků. Díky tomu je možné najít i na samotného poskytovatele půjčky velké množství recenzí. Stačí do internetového vyhledávače zadat spojení “direct pojišťovna recenze” či jiné podobné spojení a klientovi je nabídnuto hned několik výsledků s relevantními zkušenostmi zákazníků Direct pojišťovny.

Direct pojišťovna kontakt

Způsobů, jak lze Direct pojišťovna kontaktovat je hned několik. Klienti, kteří upřednostňují osobní kontakt, mohou navštívit pobočky pojišťovny Direct, které se nachází ve větších městech, jako je Praha, Brno, Pardubice, České Budějovice, Liberec, Ostrava a Plzeň. Direct pojišťovna lze také kontaktovat na telefonním čísle 221 221 221, prostřednictvím služby Skype nebo na e-mailu info@direct.cz.

Jak sjednat povinné ručení?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyberete ideální nabídku

3. Sjednáte si pojistku

VímVíc.cz - povinné ručení bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.