Direct povinné ručení online | VímVíc.cz

Direct povinné ručení

 • Asistence zdarma v ČR a po celé Evropě
 • Limit plnění až 250 milionů Kč
 • Bonus až 53 %
 • Sjednání online odkudkoliv za 10 minut
 • Možnost kdykoliv změnit pojistku
Spočítat cenu
Limit plnění 250 / 250 mil. Kč
Připojištění Ano
Asistenční služby Ano
Bonus 53 %

Výhody:

 • Vysoký limit plnění až 250 milionů Kč
 • Bonus až 53 %
 • Asistence zdarma v ČR a po celé Evropě
 • Široká nabídka připojištění
 • 4 druhy asistenčních služeb
 • Právní konzultace zdarma
 • Možnost kdykoliv změnit pojistku

Reprezentativní příklad:

,,Karlovi F. je 30 let a sjednal si povinné ručení na osobní automobil Škoda Fabia. Výkon automobilu je 81 kW a objem motoru je 1,2. Karel F. je fyzická osoba a vybral si Allianz s limitem plnění 50/50 milionů, povinné ručení může získat od 2.933 Kč/rok. Také by si mohl sjednat Direct povinné ručení s limitem 150/150 milionů Kč od 3.227 Kč/rok."

Připojištění:

 • Pojištění nezaviněné nehody
 • Pojištění skel (včetně střešního do 100.000 Kč)
 • Úraz řidiče nebo všech cestujících do 1.000.000 Kč
 • Půjčení náhradního vozidla až na 10 dnů
 • 3 varianty rozšířených asistenčních služeb
 • Pojištění zavazadel do 100.000 Kč

Direct pojišťovna poskytuje pojištění pro jednotlivce i firmy. Kromě pojištění auta nabízí pojištění majetku, odpovědnosti za škodu, cestovní pojištění i úrazové pojištění. Pojišťovna Direct je průkopníkem na českém trhu v poskytování povinného ručení online. Zákazníkům nabízí komfort při sjednání povinného ručení online z pohodlí domova.

Direct povinné ručení

Direct povinné ručení je jedním z nejoblíbenějších pojištění automobilu na českém trhu. Pojišťovna Direct si za své působení získala přízeň mnoha zákazníků. Povinné ručení Direct nabízí zákazníkům výběr ze 4 variant asistencí. Základní asistence je zdarma a 3 jsou jako doplňkové pojištění. Parametry každé varianty je možné dále upravovat podle požadavků klienta.

Direct nabízí kromě povinného ručení mnoho dalších výhod, jako jsou vysoké limity plnění, jež si klienti mohou nastavit individuálně, široká nabídka asistenčních služeb, která pokrývá i drobné opravy, rozsáhlá nabídka možných připojištění a samozřejmostí jsou bonusy povinného ručení.

Direct pojišťovna nabízí samozřejmě i havarijní pojištění. Direct nabízí pro mladá auta speciální výhody v podobě zachování jejich hodnoty nebo každoroční slevy 7 %. Havarijní pojištění Direct si k povinnému ručení může klient sjednat kdykoliv, v libovolném rozsahu. Frekvenci plateb si nastaví sám stejně jako u povinného ručení Direct.

V jakých variantách nabízí pojišťovna Direct pojištění auta

Direct pojištění auta je nabízeno v několika variantách, aby si klient mohl vybrat pojištění auta přesně podle svých požadavků. Při výběru varianty je dobré zvážit, jak často je daný klient na cestách, zda jezdí sám či s rodinou a jaká rizika ho mohou potkat na cestách. Přesně podle těchto parametrů vytvořila Direct pojišťovna povinné ručení. Direct povinné ručení online nemusí krýt jen škody, které způsobíte. Je možné ho rozšířit o připojištění rizik na vozidle nebo zdraví.

Co získáte s povinným ručením Direct

Direct pojišťovna povinné ručení online je nejméně na 50 milionů Kč. Výši krytí si dobře rozmyslete, protože škoda může jít do desítek milionů. U Direct je minimální krytí 50 milionů Kč, ale můžete si nastavit až 250 milionů Kč. To oceníte zejména při nehodě v zahraničí.

Když způsobíte nehodu a auto bude nepojízdné, Direct pojišťovna proplatí příjezd a práci mechanika, vyproštění vozidla, odtah do nejbližšího servisu a další služby. Pomůže také v případě, kdy prorazíte pneumatiku nebo natankujete špatné palivo, případně palivo na cestě dojde. V ČR odtáhne Direct do nejbližšího servisu v limitu do 3.000 Kč, což odpovídá přibližně 25 kilometrům.

V zahraniční ve dvojnásobné výši, tedy 6.000 Kč. Pokud základní asistence nestačí, můžete si zvolit ze 3 placených variant. Pokud vás nebo posádku při nehodě někdo zraní, Direct pojišťovna poradí, jak postupovat a co doložit, abyste dostali náležité odškodné. To platí také v případě, kdy vás zraní jako chodce nebo jako cyklistu. S placenými variantami asistence vás Direct odtáhne, kam budete potřebovat. Vždy však do výše limitu dané varianty. V nejvyšší variantě máte limit neomezený a Direct vás dopraví klidně z Ostravy až do Aše.

Nevyhovuje vám nabídka povinného ručení od pojišťovny Direct? Zkuste například Generali povinné ručení.

Povinné ručení Direct a jeho parametry

Direct pojišťovna povinné ručení – stejně jako jiní poskytovatelé pojištění auta, odlišuje stanovenými parametry. Tyto parametry lze u Direct pojištění upravovat v závislosti na konkrétní situaci a požadavcích klienta. Nejdůležitějšími parametry, jež by měl klient zvážit při sjednání Direct povinné ručení, jsou limit plnění, možnosti připojištění, rozsah asistenčních služeb a bonusy.

Limity plnění

Pojišťovna Direct pojištění auta nabízí 5 různých variant limitů plnění. Minimální limit plnění Direct pojištění je vyšší, než je stanoveno zákonem, a to 50 milionů Kč, maximální limit dosahuje 250 milionů Kč. Limity plnění jsou v případě pojištění Direct nabízeny v těchto variantách:

 • 50 mil./50 mil.
 • 100 mil./100 mil.
 • 150 mil./150 mil.
 • 200 mil./200 mil.
 • 250 mil./250 mil.

První hodnota udává maximální plnění v případě újmy na zdraví nebo usmrcení, druhé číslo udává hodnotu plnění v případě škody na majetku.

Připojištění

Direct povinné ručení online umožňuje sjednání nejrůznějších připojištění. Komplexnější varianty Direct pojištění již zahrnují některá připojištění v ceně, je však možné si upravit hodnotu plnění jednotlivých připojištění. Povinné ručení Direct je možné rozšířit o tato připojištění:

 • Pojištění nezaviněné bouračky
 • 3 varianty rozšířené asistence, základní je v ceně pojištění
 • Pojištění skel (včetně střešního do 100.000 Kč)
 • Úrazové pojištění řidiče a cestujících do 1.000.000 Kč
 • Půjčení náhradního vozidla až na 10 dní
 • Pojištění zavazadel do 100.000 Kč

Asistenční služba

Asistenční služba je v případě Direct autopojištění velmi komplexní. Klientům je poskytována pomoc při řešení dopravní nehody i závadě vozidla jak v České republice, tak po celé Evropě. Asistenční služby jsou pojištěnému poskytovány i v případě, že byl viníkem vzniklé nehody. Základní varianta asistence pro případ nehody nebo drobné závady na vozidle je v ceně pojištění.

Vyberete si ze 4 variant asistencí, které pokryjí vaše potřeby, ať jedete do obchodu pro rohlíky nebo na dovolenou k moři. Nabízí se i asistence bez limitů. Direct nabízí asistenční služby ve 4 možných variantách – S,M,L a XL.

Varianta S

Varianta S je určena řidičům, kteří se vozidlem pohybují převážně v okolí domova a po České republice. Stačí jim tak pouze odtah do servisu vzdáleného asi 25 km. Asistence je poskytována při nehodě i drobné závadě vozu a náhradní doprava nebo ubytování pouze v zahraničí do maximálně 6.000 Kč. Limit pro odtah, vyproštění a práci mechanika je 6.000 Kč v zahraničí a 3.000 Kč v ČR.

Varianta M

Variantu M doporučuje Direct řidičům pohybujícím se do 100 km od domova. Odtah bude na území ČR poskytnut do servisu vzdáleného maximálně 100 km. V zahraničí je klientům poskytována úschova vozidla s limitem 15.000 Kč, proplacení nařízeného odtahu se stejným limitem (v ČR max. 5.000 Kč).

Dále náhradní doprava či ubytování s limitem 15.000 Kč v zahraničí. Zajištěn je i odtah vozíku nebo obytného přívěsu. Náklady na sešrotování vozidla jsou propláceny pouze v zahraničí do výše 3.000 Kč a limit pro repatriaci vozidla v zahraničí činí 15.000 Kč (záleží například na mýtném).

Varianta L

Varianta L je doporučována řidičům, kteří často cestují po celém území ČR a alespoň jednou ročně i do zahraničí. Zahrnuje veškeré služby varianty M, navíc rozšířené o vyšší limity plnění. Odtah do 280 km, práce mechanika, vyprošťovací a mechanické práce v ČR do 10.000 Kč.

V zahraničí do 30.000 Kč, sešrotování vozidla v zahraničí do 3.000 Kč, repatriace vozidla v zahraničí do 30.000 Kč, náhradní doprava/ubytování v ČR do 10.000 Kč, v zahraničí do 30.000 Kč a se stejnými limity je poskytováno v ČR a v zahraničí proplacení nařízeného obsahu a odtah vozidla. Autopojištění zahrnuje i odtah vozíku nebo přívěsu.

Varianta XL

Varianta XL je maximální možná asistence pro ty, kdo jsou na cestách neustále. V neomezeném rozsahu zahrnuje práce mechanika, vyproštění a odtah, repatriaci vozidla v zahraničí, dopravu náhradního řidiče a proplacení nařízeného odtahu. S limitem 50.000 Kč obsahuje varianta úschovu vozidla a opravu vozidla v zahraničí, náklady na sešrotování vozidla jsou hrazeny do částky 10.000 Kč.

Bonus povinného ručení

Bonus povinného ručení je pro řidiče jakousi formou odměny za měsíce bez nehody. Bonus povinného ručení je řidiči přiznán ve formě slevy, která snižuje cenu jeho povinného ručení. Výše bonusu je u konkrétního řidiče dána počtem let, po který měl sjednané povinné ručení, přičemž se započítává povinné ručení u jakékoliv pojišťovny. Pojišťovna Direct povinné ručení poskytuje maximální bonus ve výši 53 %.

Výhody pojištění Direct

Direct povinné ručení poskytuje klientům velké množství výhod, díky nimž je mezi zákazníky oblíbeným produktem. Pro zákazníky je připraven výběr z několika variant autopojištění, zaměřených podle preferencí klientů. Tyto varianty je však možné dále upravovat a měnit jejich obsah, ale i hodnotu plnění jednotlivých připojištění.

Velkou výhodou pojištění Direct jsou vysoké limity plnění, jejichž výši si také zákazník volí dle svých preferencí. Vysoký je i bonus povinného ručení, který je poskytován ve výši až 53 %. Direct povinné ručení umožňuje zákazníkům výběr ze široké nabídky možných připojištění. Variabilní jsou také asistenční služby, jejichž rozsah i plnění lze taktéž upravovat. Velkým bonusem pro zákazníka je, že velká část asistenčních služeb je již zahrnuta v ceně pojištění a není nutné si za ně připlácet.

Jak na výběr Direct pojištění – nejlevnější povinné ručení nemusí být správnou volbou

Mnoho klientů se při výběru pojištění auta zaměřuje na to, aby vybrali to nejlevnější povinné ručení. Nejlevnější pojištění auta ale nemusí být správnou volbou. Nejlevnější povinné ručení totiž obvykle neobsahuje krytí všech událostí, které mohou řidiče na cestách potkat. Popřípadě obsahuje krytí těchto událostí, ale v malé hodnotě a řidič tak při řešení pojistné události dostane jen velmi malé pojistné plnění

Řidič by měl při výběru pojištění auta dbát především na bezpečnost. Samozřejmě existují taková pojištění auta, která umožňují skloubit dostatečnou ochranu při pojistné události a vysoké pojistné plnění pojistných událostí. Jedním z nich je i povinné ručení Direct, které je právě z těchto důvodů připraveno pro konkrétní typy řidičů.

Direct povinné ručení – kalkulačka jako pomocník při sjednání

Vybírá-li klient Direct povinné ručení, kalkulačka mu bude velkým pomocníkem při volbě výše limitu plnění, rozhodování o sjednání různých připojištění či rozsahu asistenčních služeb. Kalkulačka totiž umožňuje rychlé a přehledné povinné ručení srovnání. Klient zadá do kalkulačky parametry potřebné k výpočtu výše povinného ručení a rozsah služeb, který by si rád sjednal. Na základě těchto údajů mu bude vyčíslena cena Direct pojištění přímo pro jeho vůz.

Povinné ručení Direct zkušenosti klientů

Pokud má klient zájem o povinné ručení Direct, zkušenosti klientů mu mohou přinést cenné informace, které může využít při sjednání. Povinné ručení Direct zkušenosti minulých i současných klientů jsou k nalezení napříč celým internetem, na různých blozích, diskuzních fórech i jiných webových stránkách. Direct povinné ručení si sjednalo velmi mnoho zákazníků, kteří se podělili o své zkušenosti. Klient má velkou šanci, že při hledání narazí na relevantní a užitečné recenze.

Sjednejte si online povinné ručení Direct

Velkou výhodou, kterou nabízí Direct povinné ručení, je možnost sjednat pojištění auta online. Direct pojišťovna byla jednou z prvních pojišťoven na trhu, která umožňovala sjednat si online povinné ručení Direct. Klient nemusí kvůli sjednání pojištění auta navštívit Direct pojišťovna pobočku, ale stačí mu vyplnit online formulář, popřípadě se telefonicky domluvit na přesných podmínkách s pracovníkem pojišťovny. Sjednání online povinného ručení je nejen pohodlné, ale i rychlé a nezabere zákazníkovi více než několik minut času.

Tip: Plánujete koupi nového auta na úvěr? I to se dá vyřídit prostřednictvím internetu. Půjčka online je již v nabídce většiny poskytovatelů úvěrů.

Jak vyřídit u pojišťovny Direct zrušení povinného ručení

Stejně jako u jiných pojišťoven, má i výpověď u pojišťovny Direct povinného ručení svá pravidla. Pokud není povinné ručení sjednáno déle než dva měsíce, je možné u pojišťovny Direct zrušení povinného ručení bez udání důvodu. Stačí podat na pojišťovnu Direct výpověď povinného ručení.

V případě, že je smlouva sjednána déle než 2 měsíce, má klient povinnost oznámit pojišťovně odstoupení od smlouvy nejméně šest týdnů před vypršením platnosti této smlouvy. Pokud tak neučiní, je platnost smlouvy pojišťovnou automaticky prodlužována.

Pojišťovna Direct

Poprvé vstoupila pojišťovna Direct na český trh jako online a telefonický poskytovatel pojištění. V roce 2012 opustila český trh z důvodu, že se jí zdál pro pojišťovnictví nerozvinutý. Vrátila se opět v roce 2015 a stala se jedním z největších poskytovatelů pojištění u nás.

Pojišťovna Direct je velmi proklientskou společností. Zakládá si na přátelském přístupu ke klientům, kterým poskytuje veškeré informace o produktech a transparentní smluvní podmínky. V případě potřeby může klient kontaktovat pracovníka pojišťovny, který mu vysvětlí případné nesrovnalosti či zodpoví jeho dotazy.

Direct pojišťovna recenze

Direct pojišťovna je velmi známým poskytovatelem různých druhů pojištění a může se pochlubit přízní velkého počtu zákazníků. Díky tomu je možné najít na samotného poskytovatele půjčky velké množství recenzí. Stačí do internetového vyhledávače zadat spojení ,,direct pojišťovna recenze” či jiné podobné spojení a klientovi je nabídnuto hned několik výsledků s relevantními zkušenostmi zákazníků Direct pojišťovny. Jistě nalezne také hodnocení Direct pojišťovny povinného ručení.

Direct pojišťovna kontakt

Způsobů, jak lze kontaktovat Direct pojišťovnu je hned několik. Klienti, kteří upřednostňují osobní kontakt, mohou navštívit Direct pojišťovna pobočku, které se nachází ve větších městech, jako je Praha, Brno, Pardubice, České Budějovice, Liberec, Ostrava a Plzeň. Direct pojišťovnu lze také kontaktovat na telefonním čísle 221 221 221 ve všední dny od 8 do 18 hodin.

Direct kontakt je také na e-mailu info@direct.cz. V případě nehody je k dispozici non stop linka okamžité asistence na čísle 291 291 291. Pro hlášení a informace o škodách je k dispozici infolinka na čísle 270 270 777. Funguje od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin. Direct pojišťovna kontakt má také datovou schránku 9tngrgm. Sídlo společnosti se nachází na adrese Nové sady 996/25, 602 00 Brno.

Jak sjednat povinné ručení?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyberete ideální nabídku

3. Sjednáte si pojistku

VímVíc.cz - povinné ručení bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.