Povinné ručení Allianz | VímVíc.cz

Allianz povinné ručení

 • 4 varianty balíčků povinného ručení
 • Limit plnění až 200 milionů
 • Bonus až 50 %
 • Sjednání online do 2 minut
Spočítat cenu
Limit plnění 200 / 200 mil. Kč
Připojištění Ano
Asistenční služby Ano
Bonus 50 %

Výhody:

 • Záruka stabilní a ověřené firmy
 • Limit plnění až 200 milionů
 • Bonus až 50 %
 • Základní asistenční služba v ceně pojištění
 • Právní poradenství zdarma
 • Možnost pojištění GAP
 • Sleva pro řidiče s nízkým počtem najetých kilometrů
 • Možnost doplňkových pojištění

Reprezentativní příklad:

Karel F. si sjednal povinné ručení na Volkswagen Golf 7 z roku 2018 s obsahem motoru 1,4 a výkonem 110 kw. Karel nikdy nezavinil žádnou nehodu a povinné ručení měl na své jméno sjednáno 14 měsíců. Karel F. si vybral Allianz povinné ručení s minimálním plněním 35/35 milionů. Karel tak ročně zaplatí za povinné ručení 5.299 Kč.

Připojištění:

 • Pojištění skel
 • Služby rozšířené asistence
 • Přímá likvidace
 • Úrazové pojištění
 • Havarijní pojištění
 • Pojištění GAP

Allianz pojišťovna je akciová společnost a součást koncernu Allianz. Jedná se o mezinárodní společnost s dlouhou historií fungování nejen ve světě, ale i u nás v České republice. Klientům tak poskytuje záruku stabilní společnosti a široké nabídky produktů, mezi něž patří i Allianz povinné ručení.

Allianz povinné ručení

Allianz povinné ručení je pro klienty, kteří vsadí na produkt od zavedené a spolehlivé firmy. Povinné ručení Allianz nabízí klientům možnost sjednat si různá připojištění a doplňkové služby. Samozřejmostí je asistenční služba a započítávání řidičských bonusů. Allianz povinné ručení je možné sjednat v několika variantách, aby si každý klient našel vhodné povinné ručení přesně podle svých požadavků. 

Povinné ručení Allianz představuje pro klienty několik zajímavých výhod, jako je možnost GAP pojištění, právní poradenství zdarma, náhradní vozidlo či slevy na pojištění auta řidičům, kteří najedou málo kilometrů. Povinné ručení Allianz lze sjednat nejen na automobil, ale i motocykl, čtyřkolku, traktor, nákladní automobil a další vozidla.

Varianty povinného ručení Allianz

Allianz povinné ručení nabízí 4 varianty rozsahu pojištění upravené podle specifických požadavků klientů. Jednotlivé varianty jsou upravené na základě dlouhodobého průzkumu tak, aby si každý zákazník mohl vybrat to nejvýhodnější pojištění auta dle svých potřeb. Balíčky povinného ručení Allianz se liší rozsahem služeb a samozřejmě i cenou.

Balíček KOMFORT

Balíček KOMFORT je určen spíše ,,občasným” řidičům, kteří nenajedou velké množství kilometrů. Takovým řidičům obvykle stačí základní ochrana, jež pojištění auta KOMFORT zajišťuje. Jedná se o nejlevnější variantu, která obsahuje právní poradenství, asistenční služby a základní úrazové pojištění.

Balíček PLUS

Tato varianta povinného ručení Allianz obsahuje navíc pojištění proti neočekávaným přírodním událostem: srážce se zvířetem nebo poškození vozidla v důsledku výbuchu či požáru. Součástí balíčku je rozšířená asistence a úrazové pojištění.

Balíček EXTRA

Balíček EXTRA obsahuje všechna pojištění předchozích variant. Navíc je rozšířený o pojištění auta proti krádeži, poškození automobilu z důvodu vandalismu a pojištění skel automobilu. Balíček EXTRA je určen řidičům, kteří auto používají denně, například na cesty do zaměstnání.

Balíček MAX

Balíček MAX je nabízen řidičům, jež tráví na cestách velké množství času. Z tohoto důvodu obsahuje balíček MAX pojištění proti všem možným rizikům, která mohou řidiče na cestách potkat. Kromě těchto pojištění zajišťuje balíček MAX klientovi ochranu i v případě, že nehodu způsobil a pojištění GAP, které zajišťuje řidiči výplatu pořizovací ceny automobilu v případě, že byl automobil v důsledku pojistné události zcela znehodnocen.

Nevyhovují vám varianty povinného ručení Allianz? Zkuste například Kooperativa povinné ručení.

Parametry povinného ručení Allianz

Parametry, podle kterých by měl klient vybírat Allianz povinné ručení, jsou limit plnění, možnost připojištění, rozsah asistenčních služeb a výše bonusů. Tyto parametry se mohou lišit u jednotlivých variant pojištění auta u Allianz.

Limit plnění povinného ručení Allianz

Povinné ručení Allianz nabízí klientům 4 varianty limitů plnění povinného ručení. První číslo udává maximální plnění v případě újmy na zdraví nebo usmrcení, druhé číslo udává maximální finanční plnění v případě škody na majetku:

 • 35 mil./35 mil.
 • 70 mil./70 mil.
 • 150 mil./150 mil.
 • 200 mil./200 mil.

Připojištění k povinnému ručení Allianz

Povinné ručení Allianz je možné rozšířit o různá doplňková pojištění. Připojištění by měl klient volit na základě počtu kilometrů, které ročně najede (u příležitostných řidičů není nutné sjednávat některá připojištění), stáří a ceny svého automobilu, ale i prostředí, v němž nejčastěji jezdí (zda je pro něj relevantní například pojištění střetu se zvěří apod.).

K povinnému ručení Allianz je možné sjednat tato doplňková pojištění:

 • Pojištění skel
 • Služby rozšířené asistence
 • Přímá likvidace s limity plnění 70/70, která slouží klientovi v případě, že není viníkem nehody. Allianz pojišťovna za něj v takovém případě uhradí veškeré náklady spojené s likvidací škod. Pro získání plnění musí klient dokázat, že mu byla škoda způsobena provozem jiného vozidla.
 • Úrazové pojištění je možné sjednat v několika variantách s různými limity plnění. Všechny varianty kryjí trvalé následky, smrt následkem úrazu, denní odškodné při pobytu v nemocnici a po dobu nezbytného léčení. Allianz pojišťovna také nabízí pojištění nezletilých dětí ve vozidle. 
 • Havarijní pojištění podle zvoleného balíčku kryje odcizení vozidla, poškození v případě živelné události a poškození vozidla zvířetem. Cena havarijního pojištění se odvíjí od rozsahu sjednaných služeb, limitů plnění a druhu automobilu.
 • Pojištění GAP určené majitelům nových a drahých aut. V případě totální škody na automobilu vyplatí pojišťovna majiteli celou hodnotu automobilu.

Asistenční služba

Základní asistenční služba je obsažena v každé z variant povinného ručení Allianz zdarma. Pokud má klient zájem si asistenční službu rozšířit, je to možné za poplatek. Rozšířená asistence je součástí balíčků PLUS, EXTRA a MAX. Příkladem rozšířené asistence je kupříkladu:

 • oprava vozidla na místě
 • odtah vozidla do nejbližšího servisu
 • odvoz posádky poškozeného vozidla
 • ubytování a přeprava
 • poskytunutí náhradního vozidla

Nabourali jste a váš původní vůz je nepojízdný? Pořiďte si nový na splátky a sjednejte si výhodný úvěr na auto.

Bonus povinného ručení Allianz

Výše bonusu povinného ručení Allianz je určována řidičskou zkušeností, tedy počtem let, po která má klient na své jméno sjednané povinné ručení. Nezáleží na tom, zda měl v minulosti povinné ručení klient sjednané u jiné pojišťovny, než je Allianz, bonus se počítá za celkovou dobu pojištění auta u všech pojišťoven. Bonus je snižován v řádu měsíců za každou klientovu nehodu. Pojišťovna Allianz poskytuje bonus ve výši až 50 %.

Allianz kalkulačka – povinné ručení

Díky nástroji, jakým je Allianz kalkulačka, povinné ručení Allianz klient vybere beze strachu, že zvolí nevhodný produkt. Pojištění auta je poskytovateli nabízeno v několika variantách. Vybírá-li tedy klient Allianz povinné ručení, kalkulačka mu pomůže zvolit tu nejlepší variantu právě pro něj.

Při výběru pojištění auta je nutné se zamyslet nejen nad nabízeným pojištěním, ale také nad situací daného klienta. Jeho řidičskými schopnostmi, dobou, po kterou je majitelem automobilu atd. Allianz kalkulačka povinné ručení vypočítává se zohledněním všech těchto údajů. Před sjednáním konkrétního produktu je vždy nutné provést srovnání povinného ručení.

Jaké výhody přináší povinné ručení Allianz?

Pojišťovna Allianz je spolehlivým poskytovatelem služeb a stabilní firmou na trhu, což klientovi poskytuje záruku sjednání kvalitního produktu od stálé společnosti s dlouhou historií fungování.

Velkou výhodou je pro klienty právní poradenství zdarma, které automaticky získávají jako dárek při sjednání povinného ručení Allianz. Pojišťovna Allianz také k povinnému ručení nabízí široký výběr možných připojištění a doplňkových služeb, včetně právníka na telefonu a možnosti pojištění GAP pro nové automobily. Klientům, kteří najednou menší počet kilometrů za rok, jsou společností Allianz poskytovány slevy na povinné ručení. Velmi zajímavým bonusem pojištění auta od Allianz je náhradní vozidlo v základní variantě asistenčních služeb povinného ručení.

Povinné ručení online

Pojištění auta od společnosti Allianz je povinné ručení online. To znamená, že si povinné ručení Allianz může klient sjednat z pohodlí svého domova bez toho, aniž by musel navštívit Allianz pobočky. Vše, co klientovi stačí ke sjednání, je počítač, tablet či jiné zařízení a připojení k internetu. Sjednání online je do 2 minut.

Nejlevnější povinné ručení

Klienty je často vyhledáváno nejlevnější povinné ručení. Pravdou je, že nejlevnější povinné ručení ještě nemusí být to nejvýhodnější a v mnoha případech tomu tak je. Pro zákazníky, kteří upřednostňují levnější variantu pojištění auta, Allianz připravil speciální balíček KOMFORT, jež zajišťuje dostatečnou ochranu automobilu i řidiče a zároveň nezruinuje klientův rozpočet. Allianz tak dokazuje, že i nejlevnější povinné ručení může být kvalitní a obsahovat vše, co je k provozu automobilu potřeba.

Allianz povinné ručení – zkušenosti klientů 

Je-li v klientovo hledáčku Allianz povinné ručení, zkušenosti klientů mu mohou být velkou pomocí při rozhodování o sjednání produktu. Allianz povinné ručení si již sjednalo mnoho klientů a někteří z nich své zkušenosti s tímto pojištěním sdíleli na internetu v nejrůznějších fórech i na jiných webových stránkách. Stačí do internetového vyhledávače zadat spojení jako ,,allianz povinné ručení zkušenosti” a klient si může přečíst relevantní recenze na produkty Allianz.

Allianz pojišťovna

Allianz pojišťovna se může pochlubit titulem třetí největší pojišťovny v České republice, kde poskytuje pojišťovací služby od roku 1993. Allianz pojišťovna nabízí širokou nabídku pojištění nejen pro soukromé osoby, ale i podnikatele. Pojišťovna Allianz se kromě jiného angažuje v podpoře moderních technologií. Mezi její aktivity patří například sponzorství na závodech elektronických formulí.

Allianz pobočky

Allianz pobočky jsou klientům k dispozici v každém větším městě, ve velkých městech, jako je například Praha, se obvykle nachází poboček několik. Allianz pobočky poskytují zákazníkům kvalitní poradenský servis. Na pracovníky Allianz pobočky se mohou klienti obracet se svými problémy i požadavky na sjednání jednotlivých produktů.

Allianz kontakt

Pojišťovna Allianz kontakty na vedení i jednotlivé Allianz pobočky zveřejňuje na svých webových stránkách. Na webu jsou také k nalezení bankovní spojení, pokud klient potřebuje uhradit splátku za některý z produktů Allianz pojišťovny. Klient může Allianz kontaktovat telefonicky, e-mailem či na některé z poboček společnosti.

Jak sjednat povinné ručení?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyberete ideální nabídku

3. Sjednáte si pojistku

VímVíc.cz - povinné ručení bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.