ČPP kariéra | VímVíc.cz
Pojištění na vše od ČSOB

Česká podnikatelská pojišťovna

ČPP neboli Česká podnikatelská pojišťovna je jedním z největších poskytovatelů pojištění v České republice a stabilní zavedenou firmou. Za dobu svého fungování již ČPP uzavřela více než dva miliony pojistných smluv s více než 1,3 miliony klienty. Společnost je součástí velké nadnárodní pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group.

Produkty

Název pojištění
Limity plnění
Připojištění
Asistenční služby
Bonus
 
ČPP povinné ručení Více o produktu »
Limity plnění 
200 / 200 mil. Kč
Připojištění 
ANO
Asistenční služby 
ANO
Bonus 
50 %
Spočítej cenu
 • Limit plnění až 200 milionů Kč
 • Možnost sjednat krátkodobé povinné ručení
 • Non stop asistenční služby
 • Slevy za bezeškodní průběh z povinného ručení na havarijní pojištění

Hodnocení Česká podnikatelská pojišťovna

Přidat hodnocení

Historie firmy

Historie firmy ČPP sahá do roku 1995, kdy byla 22.6. založena a následně 6.11. zapsána do obchodního rejstříku. Povolení k pojišťovací činnosti společnost získala 26.10. téhož roku. Po celou dobu fungování firma rostla a získávala si nové a nové spokojené zákazníky. V současné době v ČPP pracuje více než 800 zaměstnanců na různých pracovních pozicích. 

Co ČPP pojišťovna nabízí

ČPP pojišťovna klientům poskytuje pojištění vozidel, a to povinné ručení, havarijní pojištění i doplňková pojištění, životní pojištění, úrazové pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti občanů, cestovní pojištění i pojištění pro podnikatele. Klienti mají na výběr z několika variant nabízených produktů, a zároveň si mohou jednotlivé varianty upravit podle svých představ. ČPP pojištění je možné si sjednat online z pohodlí domova, klienti tak vůbec nemusí navštívit ČPP pobočky.

Práce v ČPP

ČPP nabízí svým zaměstnancům velké množství zajímavých benefitů. Sama společnost se prezentuje tím, že se jedná o velkou firmu, proto by si měla své zaměstnance hýčkat.

Mezi zaměstnanecké benefity nabízené ČPP, patří:

 • 5 týdnů dovolené,
 • free days,
 • příspěvek na obědy,
 • příspěvek na penzijní připojištění, 
 • příspěvek na dovolenou,
 • příspěvek na sportovní aktivity,
 • slevy na produkty pojišťovny.

Kariéra v ČPP je také spojena s neustálým vzděláváním, které firma u svých zaměstnanců podporuje. V ČPP dávají šanci i studentům či pracovníkům bez zkušeností, kterým v začátcích rádi poradí a práci je naučí. Velkým benefitem je pro zaměstnance ČPP také záruka velké a stabilní firmy, o práci se tak nemusí bát.

ČPP volná místa

ČPP volná místa přidává pravidelně. V podstatě stále v ČPP pojišťovně hledají nové a nové pracovníky, firma totiž neustále roste. Práce v ČPP je možná po celé České republice, je možné se hlásit na pobočky v různých městech. ČPP hledá zaměstnance například na pozice odborných referentů, vedoucích pobočky, pracovníků přepážky, Key Account Managerů, vedoucích odborných referentů, upisovatelů pojištění odpovědnosti, disponentů obchodních služeb, ale i na vysoké pozice, jako je například ředitel odboru interního obchodu.

ČPP kontakt

Klienti mohou ČPP kontaktovat několika způsoby. Pokud upřednostňují osobní kontakt, mohou navštívit jednu z ČPP poboček. ČPP pobočky se nachází v každém větším městě po celé republice, například v Praze, Brně, Plzni, Hradci Králové nebo Českých Budějovicích. Dále mohou využít infolinku na čísle 957 444 555 nebo komunikovat prostřednictvím e-mailu info@cpp.cz.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

P.O.BOX 28, 66442 Modřice

Velikost firmy:

800 zaměstnanců

IČ:

63998530

Založení / Zapsání do OR*:

6. 11. 1995

Právní forma:

a.s.

Web:

www.cpp.cz