Porovnej24.cz - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Porovnej24.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Sokolovská 352/215, 190 00 Praha - Vysočany

IČ:

29144507

Založení / Zapsání do OR*:

19. 12. 2012

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Porovnej24.cz je webový portál, který porovnává finanční produkty. Jedná se o jedinečnou službu, která umožňuje klientům porovnávat více než 800 variant pojištění a finančních produktů a ušetřit tak tisíce korun. Zaměstnanci Porovnej24.cz vám pomohou s volbou správného pojištění, hypotéky, dodavatele plynu či s povinným ručením.

Historie společnosti

Porovnej24.cz vzniklo z úspěšného porovnávače Sfinance.cz. V roce 2010 byla založena společnost Financial Solutions and Services, její pracovníci jsou garanty finanční sekce Porovnej24.cz. Firma byla založena skupinou finančních expertů s cílem zjednodušit finanční rozhodování a optimalizaci finančních výdajů. V roce 2015 se Sfinance.cz oddělily od společnosti Seznam.cz a došlo k přejmenování na Porovnej24.cz. Provozovatelem portálu je firma AOF. Společnost se úspěšně rozvíjí, vznikají nová volná místa v Porovnej24.cz. Pracovníci Porovnej24.cz pracují ve firmě s registrací ČNB, která je opravňuje k činnosti pojišťovacího makléře a zprostředkovávání pojistných produktů 16 pojišťoven na trhu. Coby největší finanční srovnávač v ČR Porovnej24.cz zpracovává a srovnává více než 2 300 nabídek od 80 firem. Zajímá-li vás kariéra v oblasti financí a poradenství, pak je práce v Porovnej24.cz to pravé.

Porovnej24.cz kariéra

Společnosti se daří a nabídka volných míst v Porovnej24.cz je velmi zajímavá. Svou Porovnej24.cz kariéru můžete začít například jako produktový manažer online prodeje finančních produktů, specialista marketingové komunikace nebo konzultant telefonické podpory. Můžete nalézt volná místa v administrativě, marketingu, IT nebo jako finanční a pojišťovací poradci. Pokud pro vás není z inzerovaných volných míst v Porovnej24.cz žádné vhodné, neváhejte poslat společnosti své CV a nastartovat kariéru v Porovnej24.cz tímto způsobem. Práci můžete v Porovnej24.cz získat na HPP, DPP nebo ŽL. Budovat si zde kariéru tak mohou začít i studenti. Požadována bývá znalost práce na PC. Mezi firemní bonusy, které práce v Porovnej24.cz přináší, patří školení a vzdělávací programy zdarma, občerstvení na pracovišti, sickdays nebo flexibilní pracovní doba. Kariéra v Porovnej24.cz poskytuje zázemí moderní stabilní firmy a možnost kariérního růstu.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Analytika Podnikání Finance Pojišťovnictví Služby Poradenství Ekonomie, finance a účetnictví