Porovnej24.cz - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

Porovnej24.cz

Porovnej24.cz je webový portál, který porovnává finanční produkty. Jedná se o jedinečnou službu, která umožňuje klientům porovnávat více než 800 variant pojištění a finančních produktů a ušetřit tak tisíce korun. Zaměstnanci Porovnej24.cz vám pomohou s volbou správného pojištění, hypotéky, dodavatele plynu či s povinným ručením.

Hodnocení Porovnej24.cz

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Porovnej24.cz vzniklo z úspěšného porovnávače Sfinance.cz. V roce 2010 byla založena společnost Financial Solutions and Services, její pracovníci jsou garanty finanční sekce Porovnej24.cz. Firma byla založena skupinou finančních expertů s cílem zjednodušit finanční rozhodování a optimalizaci finančních výdajů. V roce 2015 se Sfinance.cz oddělily od společnosti Seznam.cz a došlo k přejmenování na Porovnej24.cz. Provozovatelem portálu je firma AOF. Společnost se úspěšně rozvíjí, vznikají nová volná místa v Porovnej24.cz. Pracovníci Porovnej24.cz pracují ve firmě s registrací ČNB, která je opravňuje k činnosti pojišťovacího makléře a zprostředkovávání pojistných produktů 16 pojišťoven na trhu. Coby největší finanční srovnávač v ČR Porovnej24.cz zpracovává a srovnává více než 2 300 nabídek od 80 firem. Zajímá-li vás kariéra v oblasti financí a poradenství, pak je práce v Porovnej24.cz to pravé.

Porovnej24.cz kariéra

Společnosti se daří a nabídka volných míst v Porovnej24.cz je velmi zajímavá. Svou Porovnej24.cz kariéru můžete začít například jako produktový manažer online prodeje finančních produktů, specialista marketingové komunikace nebo konzultant telefonické podpory. Můžete nalézt volná místa v administrativě, marketingu, IT nebo jako finanční a pojišťovací poradci. Pokud pro vás není z inzerovaných volných míst v Porovnej24.cz žádné vhodné, neváhejte poslat společnosti své CV a nastartovat kariéru v Porovnej24.cz tímto způsobem. Práci můžete v Porovnej24.cz získat na HPP, DPP nebo ŽL. Budovat si zde kariéru tak mohou začít i studenti. Požadována bývá znalost práce na PC. Mezi firemní bonusy, které práce v Porovnej24.cz přináší, patří školení a vzdělávací programy zdarma, občerstvení na pracovišti, sickdays nebo flexibilní pracovní doba. Kariéra v Porovnej24.cz poskytuje zázemí moderní stabilní firmy a možnost kariérního růstu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Sokolovská 352/215, 190 00 Praha - Vysočany

IČ:

29144507

Založení / Zapsání do OR*:

19. 12. 2012

Právní forma:

a.s.