Vojenské lesy a statky ČR - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Vojenské lesy a statky ČR

Státní podnik, Vojenské lesy a statky ČR, který spadá pod organizaci Ministerstva obrany České republiky, patří mezi nejstarší lesnické společnosti u nás. Volné místo u Vojenských lesů a statků ČR našlo už více než 2.200 pracovníků. Vojenské lesy a statky ČR mají na starosti pečovat o lesní ekosystém a zároveň obhospodařuje státní pozemky a vojenské prostory. Podnik provozuje celkem 8 divizí - Hořovice, Horní Planá, Karlovy Vary, Mimoň, Plumlov, Lipník, divize ostrahy a služeb a divize zemědělské výroby a každá z nich spravuje jiný rozsah a místo působiště. Práce Vojenských lesů a statků ČR se orientuje také na lesní hospodářství, myslivost, zemědělskou činnost, cyklotrasy, strážní službu a mnoho dalšího

Hodnocení Vojenské lesy a statky ČR

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie

Historie organizace Vojenské lesy a statky ČR sahá až do období Rakouska-Uherska, kdy bylo v Milovicích, ve Středních Čechách, založeno vojenské cvičiště. Po 2. světové válce došlo k největšímu rozvoji a organizace vytvořila dohromady 12 nových vojenských prostorů. V současné době se práce Vojenských lesů a statků ČR točí kolem více než 126 tisíců hektarů lesní půdy. Cílem Vojenských lesů a statků ČR není hospodářský zisk, ale jejich práce je zejména o údržbě a udržení stability lesa. Hlavní sídlo organizace Vojenské lesy a statky ČR se nachází v Praze 6 a dokonce vydávají vlastní časopis, ve kterém přináší odborné texty o ochraně přírody, myslivosti nebo lesnické výrobě.

Kariéra ve Vojenských lesů a statků ČR

Nabídku volných míst Vojenské lesy a statky ČR neustále aktualizují a umožňují získat práci uchazečům napříč obory. Budovat kariéru Vojenské lesy a statky ČR poskytují ve všech svých divizích, které působí po celé České republice. Pro své zaměstnance si podnik připravil lákavé benefity, jako jsou stravenky, služební oblečení, příspěvek na rekreaci aj. Pokud vás práce u Vojenských lesů a statků ČR zaujala, stačí jen poslat svůj životopis s informacemi o vzdělání a profesních zkušenostech. Pak už jen stačí čekat a těšit se na případnou spolupráci u stabilní české společnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pod Juliskou 1621/5, 160 00 Praha - Dejvice

Velikost firmy:

3 000 - 4 000 zaměstnanců

IČ:

00000205

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1972

Právní forma:

s.p.

Web:

www.vls.cz