AG MAIWALD - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

AG MAIWALD

AG Maiwald je rodinná firma věnující se dlouhodobě zemědělství. Podniká v oblasti rostlinné výroby, chovu drůbeže a produkce vajec, pronajímá půdu a aplikuje průmyslová hnojiva. Práci v AG Maiwald nalezlo zhruba sto spokojených zaměstnanců.

Hodnocení AG MAIWALD

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Zemědělská firma AG Maiwald navazuje na tradici několika generací, svou práci a služby nabízí přes dvě desítky let. Firma započala svou činnost v roce 1991 a to s výměrou 33 hektarů, díky vynaložení velkého úsilí se po dlouhé době propracovala k úspěšné a rozvinuté firmě. Nabídla tak i více volných pracovních míst.

Aktuálně firma pracuje a hospodaří na 2 000 hektarech. O zemědělskou půdu se stará, cení si jí, nakupuje nové technologie a provádí renovace v rámci jednotlivých areálů AG Maiwald a.s. Společnost se zároveň snaží i zefektivnit svou výrobu a prodej, být stále dostupnější svým zákazníkům a tím přilákat nové klienty.

Kariéra v AG Maiwald

Společnost získala část finančních prostředků od Evropské unie v rámci Programu rozvoje venkova na modernizaci a výstavbu drůbežáren, které mají zlepšit produktivitu nosnic a zvýšit jejich kapacitu. Druhá část financí byla použita na nákup zařízení, která mají pomoci zlepšit odbyt vajec, dopravní cesty k zákazníkům nebo zefektivnění procesu výroby melanže. Díky tomu navýšila i volná místa ve svých střediscích.

Pokud chcete místo v rodinné firmě, která ke svým zaměstnancům přistupuje přátelsky, zkuste práci v AG Maiwald. Ta Vám tuto možnost nabízí. Firma má pro své zaměstnance připraveny zaměstnanecké benefity, aby je neustále motivovala a podporovala jejich rozvoj v kariéře. Podívejte se po volných místech v AG Maiwald a najděte si práci ještě dnes.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Benátky 133, 570 01 Benátky

Velikost firmy:

50 - 99 zaměstnanců

IČ:

27481611

Založení / Zapsání do OR*:

31. 8. 2005

Právní forma:

a.s.