Arboeko - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Arboeko

Společnost Arboeko nabízí široký sortiment okrasných a ovocných dřevin, které pěstuje. Jde o přední školkařskou a velkoobchodní společnost ve střední Evropě. Služby společnosti využívají zahradnické realizační firmy, zahradnická centra, hobby markety, firmy nabízející technické služby, města a obce a v neposlední řadě i stavební a developerské společnosti.

Hodnocení Arboeko

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)
Pro krásu měst a zdraví lidí.

Historie společnosti

Společnost Arboeko poprvé zahájila v Česku svou činnost v roce 1993. Na začátku to byl česko – holandský projekt a v roce 2007 český management odkoupil nizozemskou část podílu. Od tohoto roku je tedy Arboeko čistě česká firma. V dnešní době zcela určitě už v každém městě najdete strom v městské aleji či parku právě od nich. Kromě toho dodávají výpěstky do západní i východní Evropy. Nejexotičtější zákazník Arboeko působí v ruské Samaře.

Kariéra v Arboeko

Společnost si je vědoma toho, že zahradnický obor není u mladé generace příliš oblíbený, proto se snaží toto přesvědčení překonat. Dříve byly zahradnické střední školy výběrovými školami a dostat se na ně nebylo nejlehčí. Dnes tyto stejné školy bojují s nedostatkem uchazečů. Proto Arboeko vzdělává mladé lidi v rámci firemních stáží. Mají pro ně také připravený stipendijní program.

Arboeko - volná pracovní místa

Aktuálně obsazují v Arboeko tyto pracovní pozice:

  • Mechanizátor
  • Plánování dopravy + expedice
  • Vedoucí produkce dřevin na kmínku
  • Správce/údržba budov v Obříství
  • Pracovník v okrasné školce ve Smržicích
  • Zemědělský pracovník/traktorista

Práce v Arboeko znamená smlouvu na dobu neurčitou, motivační finanční ohodnocení, příspěvek na dopravu nebo zajištění dopravy, příspěvek na penzijní/životní připojištění, obědy zdarma každý den a týden dovolené navíc. K tomu všemu je to krásná práce v příjemném prostředí pro všechny, kdo milují přírodu. Pošlete do Arboeko životopis ještě dnes!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Bedřicha Smetany 230, 277 42 Obříství

Velikost firmy:

200 - 249 zaměstnanců

IČ:

27926826

Založení / Zapsání do OR*:

18. 7. 2007

Právní forma:

s.r.o.