AGROSTROJ Pelhřimov - práce, volná místa | VímVíc.cz

AGROSTROJ Pelhřimov

AGROSTROJ Pelhřimov a.s. je největší a nejvýznamnější výrobce zemědělských strojů v České republice. Svou kariéru založil AGROSTROJ na výrobě zemědělské techniky pro významné světové odběratele a také na strojírenské technice. V současné době vyváží stroje do všech kontinentů a poptávka od odběratelů stále roste. Firma se snaží rozšiřovat svůj sortiment, proto musí držet krok se světovým vývojem. Jedním z jejich cílů je podchytit technické myšlení už u školáků. Nakoupením stavebnic Merkur pro žáky základních škol chtěli docílit toho, aby učitelé motivovali technické talenty. Podívejte se na nabídku práce v AGROSTROJ Pelhřimov.

Hodnocení AGROSTROJ Pelhřimov

Přidat hodnocení
před 2,5 roky
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti AGROSTROJ Pelhřimov na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Super kolega na ubytovně a oběd.

Negativa firmy:

Ku příkladů odměna podle obličeje a známosti, pokud máte kamarády zde tak se ani nesedrete ale pokud ne tak si zamakate až tak že vás pomalu sedřou. Pokud sem nemusíte vyhněte se obloukem.

před 2,5 roky
3.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti AGROSTROJ Pelhřimov na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Moderní prostředí, teplo, včasné vyplaty

Negativa firmy:

Absence benefitů, neschopnost vedení, arogance. Pokud jste schopni lidé, nedoporučuji. Lidé v Agro takové lidi odjinud poníží a zesměšní. Ztráta času!Má se tu dobře kdo leští kliku nadřízeným a donáší na lidi a přitom může být totálně neschopný, líný a hloupý. Ostatní na to musí vydělat. Když máte jinou možnost-nebrat!! Má zkušenost. Ale přicházel jsem na to bezmála 5 let.Pokus-omyl!!!

před 2,5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti AGROSTROJ Pelhřimov na plný úvazek.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

dobré pracovní prostředí,, čisto, teplo, kvalitní stravování, dobré strojní vybavení

Negativa firmy:

neschopnost řídících pracovníků zorganizovat výrobu- hodně prostojů , odmě ńování ne podle práce, ale podle obličeje, žádné benefity

Doporučení pro management firmy:

doplnění - výměna řídících pracovníků za odborníky z venku, kterým půjde o kvalitu výroby a nebude krýt neschopnost kamarádů

před 3 roky
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti AGROSTROJ Pelhřimov na plný úvazek 1-2 roky.
Pozitiva firmy:

Strojní vybavenost, slušné mzdy, dobří mistři co se nebojí přidat ruku k dílu. Celková pracovní pohoda.

Negativa firmy:

Prémie tvoří 30% mzdy - velké kolísání výplat i přes 100% plnění Spousta lidí co nic nedělá za spoustu peněz - někteří seřizovači (prosedí i 8 hodin), zaměstnanci logistiky, atd Žádné benefity Problémy s parkováním u firmy

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (11)

Historie AGROSTROJ Pelhřimov a.s.

Historie společnosti začíná v roce 1896, kdy si zámečník Jan Matějka otevřel opravárenskou dílnu a v ní pracoval na výrobě vlastních jednoduchých strojů. Během první světové války byla výroba téměř zastavena, ale ve 40. letech 20. století přistavěli slévárnu a dřevěnou lakovnu a s nástupem komunismu byla továrna znárodněna. Následující léta se strojírenství stalo prioritním odvětvím a AGROSTROJ Pelhřimov začal vyvážet stroje do Polska, Maďarska a NDR. V 80. letech se stal AGROSTROJ součástí státního koncernu AGROZET, který se po Sametové revoluci rozpadl, což vedlo k založení akciové společnosti AGROSTROJ Pelhřimov s rozšířenou výrobou sortimentu. Do dnešní doby našlo v AGROSTROJ Pelhřimov volná místa přes 2 tisíce zaměstnanců, z nichž většina pracuje přímo ve výrobě.

Kariéra v AGROSTROJ Pelhřimov

Práci v AGROSTROJ Pelhřimov a.s. může získat uchazeč z různých technických i netechnických oborů. Firma poskytuje zaměstnancům z nejbližšího okolí autobusové linky zdarma nebo pro ně zajišťují bydlení v Pelhřimově. Volná místa v AGROSTROJ Pelhřimov lze získat na plný úvazek i jako brigádu na víkendové směny. Společnost spolupracuje se středními a vysokými školami, aby studenti a absolventi byli připraveni na pozdější práci v AGROSTROJ Pelhřimov. Kariéru v AGROSTROJ Pelhřimov mohou budovat nejen muži, ale firma také vítá na i ženy. V životopisu je důležité zmínit vlastnosti, jako je flexibilita, spolehlivost, loajálnost, ochotu se dále vzdělávat a samostatnost.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Nádraží 1967, 393 01 Pelhřimov

Velikost firmy:

1000 - 1499 zaměstnanců

IČ:

00009971

Založení / Zapsání do OR*:

29. 12. 1990

Právní forma:

a.s.