AGROSTROJ Pelhřimov - práce, volná místa | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

AGROSTROJ Pelhřimov

AGROSTROJ Pelhřimov a.s. je největší a nejvýznamnější výrobce zemědělských strojů v České republice. Svou kariéru založil AGROSTROJ na výrobě zemědělské techniky pro významné světové odběratele a také na strojírenské technice. V současné době vyváží stroje do všech kontinentů a poptávka od odběratelů stále roste. Firma se snaží rozšiřovat svůj sortiment, proto musí držet krok se světovým vývojem. Jedním z jejich cílů je podchytit technické myšlení už u školáků. Nakoupením stavebnic Merkur pro žáky základních škol chtěli docílit toho, aby učitelé motivovali technické talenty. Podívejte se na nabídku práce v AGROSTROJ Pelhřimov.

Hodnocení AGROSTROJ Pelhřimov

Přidat hodnocení
před 5 roky
2.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti AGROSTROJ Pelhřimov na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Super kolega na ubytovně a oběd.

Negativa firmy:

Ku příkladů odměna podle obličeje a známosti, pokud máte kamarády zde tak se ani nesedrete ale pokud ne tak si zamakate až tak že vás pomalu sedřou. Pokud sem nemusíte vyhněte se obloukem.

před 5 roky
3.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti AGROSTROJ Pelhřimov na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Moderní prostředí, teplo, včasné vyplaty

Negativa firmy:

Absence benefitů, neschopnost vedení, arogance. Pokud jste schopni lidé, nedoporučuji. Lidé v Agro takové lidi odjinud poníží a zesměšní. Ztráta času!Má se tu dobře kdo leští kliku nadřízeným a donáší na lidi a přitom může být totálně neschopný, líný a hloupý. Ostatní na to musí vydělat. Když máte jinou možnost-nebrat!! Má zkušenost. Ale přicházel jsem na to bezmála 5 let.Pokus-omyl!!!

před 5,5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti AGROSTROJ Pelhřimov na plný úvazek.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

dobré pracovní prostředí,, čisto, teplo, kvalitní stravování, dobré strojní vybavení

Negativa firmy:

neschopnost řídících pracovníků zorganizovat výrobu- hodně prostojů , odmě ńování ne podle práce, ale podle obličeje, žádné benefity

Doporučení pro management firmy:

doplnění - výměna řídících pracovníků za odborníky z venku, kterým půjde o kvalitu výroby a nebude krýt neschopnost kamarádů

před 5,5 roky
4.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti AGROSTROJ Pelhřimov na plný úvazek 1-2 roky.
Pozitiva firmy:

Strojní vybavenost, slušné mzdy, dobří mistři co se nebojí přidat ruku k dílu. Celková pracovní pohoda.

Negativa firmy:

Prémie tvoří 30% mzdy - velké kolísání výplat i přes 100% plnění Spousta lidí co nic nedělá za spoustu peněz - někteří seřizovači (prosedí i 8 hodin), zaměstnanci logistiky, atd Žádné benefity Problémy s parkováním u firmy

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (11)

Historie AGROSTROJ Pelhřimov a.s.

Historie společnosti začíná v roce 1896, kdy si zámečník Jan Matějka otevřel opravárenskou dílnu a v ní pracoval na výrobě vlastních jednoduchých strojů. Během první světové války byla výroba téměř zastavena, ale ve 40. letech 20. století přistavěli slévárnu a dřevěnou lakovnu a s nástupem komunismu byla továrna znárodněna. Následující léta se strojírenství stalo prioritním odvětvím a AGROSTROJ Pelhřimov začal vyvážet stroje do Polska, Maďarska a NDR. V 80. letech se stal AGROSTROJ součástí státního koncernu AGROZET, který se po Sametové revoluci rozpadl, což vedlo k založení akciové společnosti AGROSTROJ Pelhřimov s rozšířenou výrobou sortimentu. Do dnešní doby našlo v AGROSTROJ Pelhřimov volná místa přes 2 tisíce zaměstnanců, z nichž většina pracuje přímo ve výrobě.

Kariéra v AGROSTROJ Pelhřimov

Práci v AGROSTROJ Pelhřimov a.s. může získat uchazeč z různých technických i netechnických oborů. Firma poskytuje zaměstnancům z nejbližšího okolí autobusové linky zdarma nebo pro ně zajišťují bydlení v Pelhřimově. Volná místa v AGROSTROJ Pelhřimov lze získat na plný úvazek i jako brigádu na víkendové směny. Společnost spolupracuje se středními a vysokými školami, aby studenti a absolventi byli připraveni na pozdější práci v AGROSTROJ Pelhřimov. Kariéru v AGROSTROJ Pelhřimov mohou budovat nejen muži, ale firma také vítá na i ženy. V životopisu je důležité zmínit vlastnosti, jako je flexibilita, spolehlivost, loajálnost, ochotu se dále vzdělávat a samostatnost.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Nádraží 1967, 393 01 Pelhřimov

Velikost firmy:

1000 - 1499 zaměstnanců

IČ:

00009971

Založení / Zapsání do OR*:

29. 12. 1990

Právní forma:

a.s.