Zetor - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

ZETOR TRACTORS

Společnost Zetor je brněnským výrobcem zemědělských traktorů, který za dobu svého působení vyvezl traktory do více než 136 zemí světa. Svou kariéru Zetor zaměřil nejen na finální traktor, ale také produkuje vlastní dílčí komponenty, jako jsou tradiční vznětové motory a převodovky. Cílem firmy Zetor je stále naslouchat požadavkům zákazníků a rozšiřovat portfolio kvalitních a cenově dostupných výrobků či služeb. Zetor od počátků své existence obdržel mnoho různých ocenění, jako je prestižní ocenění kde hodnotili především známost, budování značky, akceptace, inovace a prestiž.

Hodnocení ZETOR TRACTORS

Přidat hodnocení
před 4,5 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ZETOR TRACTORS na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2012.
Doporučuje
Pozitiva firmy:

Kolektiv příjemný, pěkné benefity.

Negativa firmy:

Zastaralé myšlení letitých zaměstnanců. Neváží si dobrých a loajálních zaměstnanců. Některé změny jsou tam neefektivní.

před 4,5 roky
2.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti ZETOR TRACTORS na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Pokud jsi lempl, lenoch, samostatná jednotka, neochoten jakkoliv pomoci, máš své aktivity v rámci pracovní doby, přijď mezi nás!

Negativa firmy:

Nechoď v případě, že jsi schopen zastat více pozic, dodržuješ docházku, myslíš to se svou prací vážně ! Budeš velmi zklamán.

před 5 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti ZETOR TRACTORS na poloviční úvazek.
Pozitiva firmy:

pěkné personálni pracovnice

Negativa firmy:

snaži se ušetřit na delnicich a operator proste na nižšich pozicich. Manažeři by měli začit šetrit nejdriv u sebe a pracovat na sobe kdyz maji prehnane naroky na sve podřizené. je to špatné.

před 5,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ZETOR TRACTORS na plný úvazek, do roku 2016.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Komplexní vyvoj. Pár dobrých starých zaměstnanců.

Negativa firmy:

Přístup k zaměstnancům. Lidé z vedení byli v posledních letech arogantní, krátkozrací, mnohdy hloupí až zlí. Často vytvářeli změny za účelem změny (ač firmu poškozovali). O více lidech z vedení by si člověk mohl myslet (dle chovani), že spíše pracují jako nekvalifikovaní stavební delnici. Firmě chybela vize a to až do extremu, tedy nebylo možné plánovaní (jak navrhovat linky, když nevíte kolik a čeho by se tam mělo vyrábět?). Neustále se kopírovalo to co dělala konkurence, snahy o vlastní inovací byly mařeny. Postupem času se arogance přelévala do nižších a nižších pater firemní hierarchie. Vytvářel se neustále stres, lidé se začali požírat...

Doporučení pro management firmy:

Nelhat (zaměstnancům, ani majiteli), nekrást, respektovat ostatní, snažit se o prospěch firmy, nikoli jen o svůj.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (8)

Historie

Historie společnosti sahá do roku 1936, kdy firma Zbrojovka Brno odkoupila areál, kde během války produkovala kromě zbraní i automobily a roku 1946 započala výroba traktorů s názvem Zetor. V 50. letech minulého století byla založena výzkumně-vývojová základna Zetoru, jež využívá odborníky z řad Zbrojovky Brno. Práce Zetor se během následujících let rozrostla a dopracovali se až k vývozu výrobků do celého světa a dokonce v 60. letech postavili další montážní linky v Barmě, Indii a Iráku. Od roku 2002 je Zetor součástí investiční společnosti HTC Investments. Zetor se snaží neustále přicházet s inovacemi a modernizovat své produkty a klade důraz na praktické, chytré a jednoduché provedení.

Kariéra v Zetor

Volná místa Zetor nabízí v jejich brněnském sídle uchazečům z různých oborů. Budovat kariéru Zetor umožňuje také absolventům, kteří tak mohou získat odborné zkušenosti a začít rozvíjet svůj talent. Společnost Zetor podporuje své zaměstnance v dalším vzdělání, proto si pro ně připravila různá školení nebo jazykové kurzy, díky kterým můžete pak kariérně růst. Práce v Zetor přináší i lákavé firemní benefity, jako jsou výhodné telefonní tarify, příspěvky na dětskou rekreaci, dotované stravování nebo se těšte na pravidelné celofiremní aktivity či zvýhodněné vstupenky do divadla a na sportoviště. Podívejte se na volná místa u Zetor a získejte práci v české společnosti s mezinárodním uznáním.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Trnkova 3060/111, 628 00 Brno - Líšeň

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

26921782

Založení / Zapsání do OR*:

8. 3. 2004

Právní forma:

a.s.