Varroc Lighting Systems - práce, volná místa | VímVíc.cz

Varroc Lighting Systems

Údaje

Sídlo firmy:

Suvorovova 195, 742 42 Šenov u Nového Jičína

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

24304450

Založení / Zapsání do OR*:

15. 5. 2012

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Varroc Lighting Systems s.r.o.patří mezi přední výrobce a dodavatele pro automobilový průmysl a svou kariéru Varroc Lighting Systems zaměřil především na vývoj systémů vnějšího osvětlení. Společnost Varroc Lighting Systems se snaží provozovat výrobní závody v blízkosti výrobců automobilů a v České republice se nachází hned na třech místech - v Novém Jičíně, Ostravě a Rychvaldu, kde volné místo ve Varroc Lighting Systems obsadilo už přes 2.500 pracovníků. Firma neustále přichází s inovacemi a drží se nejmodernějších trendů, ale zároveň se snaží chránit životní prostředí.

Historie

Historie společnosti sahá až do roku 1879, kdy Josef Rotter založil firmu, která vyráběla osvětlení do automobilů. Roku 1993 společnost získal Ford Motor Company, jež stavěl závody po celém světě, čímž došlo k rozšíření této české značky. V roce 2012 se firma stala součástí skupiny Varroc Group, která patří mezi globální výrobce a dodavatele osvětlovacích systémů, elektrických součástek elekroniky a plastových komponentů pro automobilový průmysl a získala název Varroc Lighting Systems. V současné době svou práci Varroc Lighting Systems řídí z USA a své závody provozuje jak v České republice, tak i v Číně, Indii a Mexiku.

Kariéra ve Varroc Lighting Systems

Varroc Lighting Systems volná místa nabízí uchazečům z různých oborů a najít uplatnění je možné jak ve výrobě, tak i při tvorbě návrhů. Příležitost nastartovat kariéru Varroc Lighting Systems umožňuje i studentům a absolventům, kteří díky této zkušenosti získají praxi v daném oboru a mohou ukázat svůj talent. Práce ve Varroc Lighting Systems přináší zaměstnancům podporu v profesním vzdělání a také se pracovníci mohou těšit na moderní a příjemné pracovní prostředí s lákavými benefity a navíc poskytují jazykové kurzy. Pokud vás společnost zaujala, stačí jen poslat svůj životopis, abyste se stali součástí mezinárodní skupiny, která udává směr světelnému designu.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 21 dny
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Varroc Lighting Systems na plný úvazek, do roku 2011.
Pozitiva firmy:

benefity

Negativa firmy:

nic

před 2 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Varroc Lighting Systems na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Bonusy, plat, to vse je ale aktuálně dost krouhano.

Negativa firmy:

Na náročné managerské pozice jsou přijímání lidé kteri nemaji radne povědomí o byznysu. Namísto aby firma preferovala karierni rust vlastnich lidi. Velmi podceňovaná logistika, firma si nabrala zakázky ktere neni schoona zvladat. profitabilita je aktuakne hodně nízká. Velky tlak na zaměstnance. Lide s 20letounpraxi byli odejati. dalsi dobri lide odchazeji sami z duvodu podminek a atmosfery ktera zde panuje. Zustava jen ta cast lidi ktera se jinde neuplatni, coz ma spatny dopad na provoz. Firma brani zamestnancum v prestupu do firem ktere maji lepší podmínky a s varrocem spolupracují ...

před 6 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Seřizovač - Karviná
Pracuji ve společnosti Varroc Lighting Systems na plný úvazek 5-7 let.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Asi žádná,

Negativa firmy:

Věčná buzerace ze strany vedení, které samo nic neumí ale buzerovat jim jde. Na dobře placené místa se dostávají amateři kteří neumí skoro nic a tudíž jako vedení jsou uplně kničemu. Spíš to tam drží dělníci co musí umět vše a nesmí udělat chybu jinak přijde trest v podobě kárnáku. Ale pokad se splete někdo nahoře tak je vše uplně ok a vše se ututla. Když je problém,vždy se to na někoho musí hodit a vyvodit z toho důsledky. Vždy za to může dělník nebo seřizovač. Přemrštěné normy. Clověk co tam pracuje roky má stejny plat jako clovek co nastoupi jako novaček.

Doporučení pro management firmy:

Asi zádné.Protože celý management by se měl vyměnit a to se nestane.

před 7 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Vedouci projektu - Nový Jičín
Pracuji ve společnosti Varroc Lighting Systems na plný úvazek více než 10 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

dynamika růstu a investic. skvělý HR tým, skvělý CEO, skvělý tým okolo. slušná mzda. v dnešní době špičková firma. Stojí zato vyzkoušet.

Negativa firmy:

některé procesy byly stavěny ma menší firmu a při rychlém nárustu se nestačily tak rychke adaptovat což vyžaduje větší míru kreativity a osobní odpovědnosti. Někomu to nemusí sedět ale někomu zase právě naopak. Já patrím k těm komu to vyhovuje ale pro některe kolegy je to občas stresující..

Zobrazit všechna hodnocení (17)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Technologie Automobilový průmysl Strojírenství Osvětlení