CEITEC Masarykova univerzita | Volná místa | Kariéra | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

CEITEC Masarykova univerzita

CEITEC je společným projektem Masarykovy univerzity, Vysokého učení technického v Brně, Mendelovy univerzity v Brně, Veterinární a farmaceutické univerzity Brno, Výzkumného ústavu veterinárního lékařství a Ústavu fyziky materiálů Akademie věd ČR.

Hodnocení CEITEC Masarykova univerzita

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

CEITEC Masarykova univerzita (CEITEC MU) je vysokoškolským ústavem, který vznikl na Masarykově univerzitě jako součást konsorcia CEITEC – Středoevropského technologického institutu.  Je samostatným hospodářským střediskem Masarykovy univerzity stejně jako jednotlivé fakulty MU. Od fakult se ale liší svojí organizační strukturou a také záměrem. CEITEC MU tvoří klíčovou část špičkové výzkumné infrastruktury, která byla vybudována v roce 2014 v areálu Univerzitního kampusu v Brně- Bohunicích a poskytuje špičkové vybavení a optimální podmínky pro základní, ale i aplikovaný výzkum zejména v oblasti věd o živé přírodě.

Hlavními prioritami CEITEC MU je mezinárodní rozměr výzkumné spolupráce. Propojujícím prvkem mezi vědními obory jsou především sdílené laboratoře, které vytváří optimální podmínky pro řešení multidisciplinárních otázek v oblastech strukturní biologie, genomiky a proteomiky, molekulární medicíny, neurověd, nanotechnologií a mikrotechnologií (tedy oblasti živých věd).

CEITEC MU kariéra

Práce na CEITEC MU je skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí zkusit trochu jiného zaměstnavatele, než je klasický korporátní svět nebo například sektor státní správy. CEITEC MU je unikátní kombinací stability Masarykovy univerzity a zároveň zajímavého prostředí uplatňujícího firemní principy. V rámci kancelářských pozic nabízíme různorodé pracovní příležitosti v několika odděleních (ekonomické, personální, grantové oddělení, administrace projektu, strategie a věda, provozní či PR) a to jak pro absolventy, tak pro zkušené seniorní kandidáty.

CEITEC MU se pyšní moderní budovou s příjemnými kancelářemi a unikátním atriem, které slouží k schůzkám a setkávání. Pokud se stanete členy našeho týmu, pak můžete očekávat otevřený přístup k work-life balance, podpořený 6 týdny dovolené, pružnou pracovní dobou a také možností home office. Mnoho pracovních pozic nabízíme také na částečný úvazek, kterým umožňuje zaměstnancům lépe skloubit práci s rodinnými povinnostmi. V neposlední řadě Vás může mile překvapit možnost cvičení hned ve vedlejší budově za velmi příznivé ceny, stravenky v hodnotě 100 Kč a příspěvek na penzijní připojištění.

Zakládáme si také na přátelském a vstřícném prostředí. Školení a workshopy probíhají v rámci Masarykovy univerzity i mimo ji, přičemž nabízíme zaměstnancům také jedinečnou možnost účastnit se programu Erasmus+, díky němuž zaměstnanec vyjede na stáž na některou ze zahraničních univerzit. Program Erasmus + je vypisován Masarykovou univerzitou každý rok.

Naše vědecké týmy se navzájem inspirují, spolupracují, kladou si správné otázky a hledají ty nejlepší odpovědi...

CEITEC volná místa

Institut obsazuje výzkumné, technické i administrativní pozice. Na jejich stránkách se dočteme, že nabízí práci v zajímavém, inspirujícím a dynamickém prostředí s možností uplatnit vlastní kreativitu. Poskytují také firemní benefity ve formě příspěvků na stravu a 6 týdnů dovolené. V současné době hledají například Ekonomy/ekonomky, administrativní pracovníky/pracovnice či laboranty/laborantky. Podívejte se na volná pracovní místa!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Žerotínovo nám. 9, 601 77 Brno

Velikost firmy:

550 - 570 zaměstnanců

IČ:

00216224

Založení / Zapsání do OR*:

28. 1. 1919

Právní forma:

vysoká škola