TARAKAN - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

TARAKAN

Společnost TARAKAN, a.s. byla založena s cílem sdružovat odborníky z mnoha oblastí týkajících se inkasní činnosti, aby spolu mohli poskytovat svým klientům, ať už komerčním subjektům či veřejnoprávním korporacím, management pohledávek na té nejvyšší úrovni. Zaměstnanci společnosti jsou specialisty v mimosoudním, soudním i exekučním vymáhání pohledávek, jejich účetním i daňovém řešení stejně jako v jejich oceňování. Unikátní rozsah spolupráce s externími subjekty, mezi nimiž jsou vedle soukromých exekutorů též přední české advokátní kanceláře, auditorské společnosti, daňoví poradci a znalecké ústavy.

Hodnocení TARAKAN

Přidat hodnocení
před 6 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti TARAKAN na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Pravá ruka neví, co dělá levá, nadřízená neřeší žádné podněty zaměstnanců, lidé, kteří pracují na 10% a nedodržují se díky nim lhůty jsou nadhodnocení, 90% zaměstnanců chodí na pohovory jinam.

před 6 roky
3.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti TARAKAN na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Kolektiv, pátky zkrácené o 90 minut

Negativa firmy:

4 týdny dovolené, vysoká fluktuace, nespokojení zaměstnanci, benefity o ničem, zázemí pro zaměstnance tvoří 2 barely vody a 3 mikrovlnky, které občas fungují...

před 6 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti TARAKAN na plný úvazek.
Doporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

U nás v práci mám ráda nás kolektiv v kanceláři. Ale pouze tam. Líbí se mi, že mzda roste s dobou, kterou tam jste. Také musíme být v práci 8 hodin a kdyz prijdeme dříve tak můžeme i drive odejit po domluvě. Dog friendly prostředí. Stravenky jsou fajn :)

Negativa firmy:

Jedná se o prostředí, kde z 60 zaměstnanců je tak 55 žen a kvůli tomu se jedná o velice nepříjemné prostředí z hlediska šíření drbů a tak. Já si to neberu. Nějaké ženy jsou i zlé a schválně vam škodí. Ale to je asi všude. Vedoucí společnosti je lhostejná ke způsobům řešení určitých situací. Drivejsi vedení bylo lepší a davalo zaměstnancům najevo, svůj dík za to, že tam jsou. A poslední věc co se mi nelíbi je, že máme na pracovišti zákaz mluvení o platu. Ale v tomto prostředí se nic neutaji a tak člověk třeba zjistil, ze ma mene penez nez nekdo kdo je tam kratsi dobu z nepochopitelného duvodu.

Doporučení pro management firmy:

Vedoucí firmy nemá úplně lidsky přístup a nekdy mi připadá, ze ani neví co tam za práci děláme. Možná by bylo vhodné ji nějak zaskolit, aby se naučila jednat se zaměstnanci.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Poskytování inkasních služeb společností TARAKAN, a.s., lze v zásadě vymezit jak v oblasti soukromého sektoru, tak i v oblasti veřejné správy. Společnost TARAKAN, a.s., tedy dlouhodobě spravuje pohledávky jak významných finančních institucí, jako jsou přední české banky a pojišťovny, tak i veřejnoprávních subjektů, jako jsou územní samosprávné korporace a orgány státní správy.

Kontaktní informace

  • Adresa: Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10 – Vršovice
  • Telefon: + 420 272 681 087
  • E-mail: info@tarakanas.cz
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha

Velikost firmy:

50 - 100 zaměstnanců

IČ:

29056039

Založení / Zapsání do OR*:

30. 3. 2010

Právní forma:

a.s.