Takko Fashion - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Fresh bundy, parky a kabáty

Takko Fashion

Německý módní řetězec Takko Fashion obléká zákazníky více než tři desetiletí. Trendy oblečení za příznivé ceny prodává v šestnácti evropských zemích v celkem 1.900 prodejnách. V České republice se můžete momentálně ucházet o práci v Takko Fashion ve 111 lokalitách napříč všemi regiony. Firma se sídlem v Brně se zaměřuje na diskontní prodej moderních oděvů pro dámy, pány i děti - aktuální zvýhodněnou nabídku naleznete v letáku Takko.

Hodnocení Takko Fashion

Přidat hodnocení
před 5,5 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Takko Fashion na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

špatně nastavené směny, dva dny v práci 12 hodin, pak jeden den volno, poté opět dvě 12ti hodinové směny, jednoiu za tři týdny volno v sobotu a v něděli. Spravedlivější by byl krátký a dlouhý týden. Nízký plat, po několika letech práce u firmy , odměny dvakrát ročně.

před 6 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní – Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti Takko Fashion na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Práce se zákazníky, pokud člověk narazí na super kolektiv, kdykoliv záchod nebo pití, kafe.

Negativa firmy:

Co nabízí na internetu-souteze o hodnotné ceny, tak to platí jen pro pár prodejen, které opravdu můžou toho stanoveného cilu dosáhnout. Ostatní mají smůlu. Motivační měsíční bonus je, ale aby ho nikdo nedostal, protože měsíční plány zvedly o tolik že to nejde dosáhnout. Neustále se mění plán práce a nikdo neřekne hlavnímu vedoucímu, jak to funguje, raději si každý leze do... Práce na nohou 12 h. Směny i 3x12 den volno 2x12. Vedoucí si dělají směny samé ranní nejlépe 4ranni ostatním dají podle toho jak to vyjde. Vedoucí sedí do 12 v kanceláři, volají si s kamarády a ostatní musí pracovat. Nemluvě o těžkých dnech akce po výplatě a nemožnost jít tři na směnu. No a nakonec.. Nikdo z firmy si svých zaměstnanců neváží. Nedělo se to jen na mé prodejně, vím o dalších 20, kde je to to stejné.

před 6 roky
2.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Takko Fashion na plný úvazek, do roku 2016.
Pozitiva firmy:

Neviem ..mozno ze sa da dohodnut kedy clovek potrebuje volno

Negativa firmy:

před 6,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Takko Fashion na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Skvělý kolektiv, volno po domluvě kdykoliv, nenáročná práce, není nutné vzdělání

Negativa firmy:

Nic

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (6)

Historie firmy

První obchod Takko Fashion byl otevřen v Německu pod značkou Modea v roce 1982. Na konci devadesátých let se řetězec přejmenoval na Takko ModeMarkt a na počátku nového milénia vyplnil volné místo v Rakousku. V roce 2003 otevřel první prodejny v Holandsku a v České republice a postupně expandoval do dalších zemí střední a východní Evropy. Z prvního obchodu se záměrem prodávat širokou škálou nepotravinových produktů se postupně vyprofilovala módní značka s originálním oblečením.

V roce 2006 se zrodil nový koncept prodejen a s novou vizí roste i počet poboček, kde získává práci v Takko Fashion stále více lidí a kariéra v Takko Fashion se stává více oblíbenou. Mezi zásadní priority firmy patří odpovědný přístup módy k zákazníkům i přírodě: Takko tedy neprodává kožešiny, speciálně certifikované oblečení je testováno na škodlivé látky a řetězec je členem Nadace Fair Wear, která usiluje o lepší pracovní podmínky v oděvním průmyslu. Takko Fashion se také snaží navýšit ekologické standardy v rámci udržitelné módy.

Kariéra v Takko Fashion

Takko Fashion klade na péči o své zaměstnance zvláštní důležitost, a tak si řetězec dal práci s vytvořením programu individuálního zaškolení pro nové pracovníky. Ve firmě je možné se z brigádníka vypracovat na regionálního manažera anebo si zajistit volné místo v Takko Fashion v některé ze zahraničních poboček a budovat kariéru v zahraničí. Obchodní řetězec nabízí pozice prodavačů na prodejnách, ale i administrativní, marketingové, návrhářů nebo do logistiky.

Zaměstnanci pozitivně hodnotí především příjemný kolektiv, práci na směny a uplatnění bez nutnosti speciálního vzdělání. Chcete uspět při hledání zaměstnání? Prohlédněte si volná místa v Takko Fashion a mějte dobrý pocit ze své budoucí kariéry.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Čechyňská 365/23, 602 00 Brno - Trnitá

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

27060501

Založení / Zapsání do OR*:

28. 5. 2003

Právní forma:

s.r.o.