Jak uspět při hledání zaměstnání | VímVíc.cz
Jak uspět při hledání zaměstnání

Podívejte se na webinář

Máme velkou radost z vašeho zájmu o tento webinář. Na jeho průběh se můžete podívat přímo zde na této stránce. Jakékoliv dotazy nebo komentáře po skončení můžete zadávat do diskuzního fóra vespod stránky.

O webináři

Hledáte si zaměstnání a nevíte, co očekávat? Jak správě napsat životopis a motivační dopis? Jak se připravit na pohovor a jak odpovídat na otázky personalistů? Tento webinář vede personalistka z praxe, která vám pomůže na tyto otázky odpovědět a poukáže na to, co se děje v hlavách personalistů.

Tento webinář si klade za úkol připravit vás na proces hledání zaměstnání, poradit vám, na co se připravit, co očekávat a jak se zorientovat na trhu práce.

Mgr. Monika Hauptvogel

Monika Hauptvogel pracovala jako náborář jak v interním personálním oddělení tak i v personální agentuře. Za svou dlouholetou praxi viděla nespočet životopisů a vedla stovky pohovorů. Nyní pomáhá lidem najít si svou vysněnou práci a je lektorkou kurzu Získejte práci snů.

Diskuse k webináři

Komentáře přidané v nepřihlášeném stavu čekají na schválení moderátorem. Ke schválení dochází zpravidla 30 minut přes webinářem a několikrát v jeho průběhu.