VAN GRAAF - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

VAN GRAAF

Módní společnost VAN GRAAF je dceřinou společností německé oděvní společnosti Peek&Cloppenburg. Společnost provozuje 13 obchodních domů a 2 online obchody v celkem 6 evropských zemích, přesto si zachovává atmosféru rodinného podniku. Kariéru ve VAN GRAAF si v současnosti buduje více než 730 zaměstnanců. V obchodních domech společnosti je možno nalézt přes 200 kvalitních mezinárodních módních značek. V Praze se obchodní dům VAN GRAAF nachází na Václavském náměstí, což z něj činí výborné místo na nákupy, stejně jako atraktivní pracoviště.

Hodnocení VAN GRAAF

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Historie společnosti VAN GRAAF sahá až do roku 1911, tehdy byla v německém Hamburku založena oděvní společnost Peek&Cloppenburg. Pod její záštitou vznikla v roce 2001 dceřiná společnost VAN GRAAF. První obchodní dům VAN GRAAF byl otevřen v polské Vratislavi. V roce 2009 pak začala expanze do dalších čtyř zemí spjata se vznikem mnoha nových volných pracovních míst. V České republice byl doposud jediný obchodní dům VAN GRAAF otevřen v roce 2010 v lukrativní lokalitě na Václavském náměstí. V následujících letech pak byly založeny online obchody v Německu a Polsku. Dá se očekávat další expanze a růst společnosti a tedy i další zajímavé nabídky práce ve společnosti VAN GRAAF.

VAN GRAAF kariéra

VAN GRAAF má po celé Evropě více než 730 zaměstnanců. Volná místa VAN GRAAF nabízí nejen v Praze, ale i v Polsku, Německu a dalších evropských státech. Práci VAN GRAAF nabízí především pro pozice pracovníků prodejen a pokladen. Volná místa mají také pro dekoratéry, skladníky a techniky. Růst a rozvoj kariéry VAN GRAAF podporuje nabídkou odborných a manažerských seminářů pro své zaměstnance. Práci ve VAN GRAAF zpříjemňují i zaměstnanecké slevy na zboží a další firemní benefity. Díky působení společnosti v mnoha zemích a navázanosti na oděvní společnost Peek&Cloppenburg může mít vaše kariéra ve VAN GRAAF skutečně mezinárodní směřování.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Ve svahu 482/5, 140 00 Praha - Podolí

IČ:

27925536

Založení / Zapsání do OR*:

18. 7. 2007

Právní forma:

k.s.