Pietro Filipi - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Pietro Filipi

Údaje

Sídlo firmy:

Na Maninách 315/4, 170 00 Praha - Holešovice

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

25717863

Založení / Zapsání do OR*:

14. 12. 1995

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Pietro Filipi se řadí mezi oblíbené české značky s módou, s níž září celebrity i běžní smrtelníci. Léty prověřenou kvalitu zajišťují hodnoty firmy, jejímž základním pilířem je originalita a velký důraz klade na detail. Kariéra v Pietro Filipi nabízí možnost získat práci snů ve světě módy a podílet se na jedinečném konceptu kolekcí. Hlavní práci v Pietro Filipi tvoří pět špičkových návrhářů, kteří pečlivě vybírají materiály, inspirují se v Miláně a navrhují kolekce s puncem jedinečnosti.

Historie

Ve světě módy propaguje svou práci Pietro Filipi již více než 25 let. Historie značky se začala psát v roce 1993, kdy se její zakladatel Petr Hendrych rozhodl vytvořit kvalitní českou módu. Značka pracuje se špičkovými materiály a veškeré kousky šije v omezeném množství od 30 do 400 kusů, čímž zajišťuje jejich exkluzivitu. Od listopadu 2017 vlastní 80% podíl společnosti Michal Mička, který aktuálně zastává pozici výkonného ředitele. Aktuálně nabízí Pietro Filipi volná místa ve 24 kamenných prodejnách po celé České republice.

Kariéra v Pietro Filipi

Pro uchazeče s citem o módu je kariéra v Pietro Filipi ideálním startem pro získání zkušeností. Práce s kvalitní módou bude bavit každého, kdo chce reprezentovat vyhlášenou českou oděvní značku. Volná místa v Pietro Filipi mají mnoho podob a jsou aktualizována podle potřeb firmy. Kromě pozic v oděvní oblasti nabízí Pietro Filipi volná místa na centrále v kanceláři. Nabídka práce pro Pietro Filipi zahrnuje kromě atraktivních míst i zajímavé benefity. Pro zaměstnance je připravena škála benefitů, jako například výrazné slevy na produkty Pietro Filipi, stravenky, pět týdnů dovolené nebo výhodný mobilní tarif v telekomunikační síti.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 5 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Pietro Filipi na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Neprofesionální vedení,zaškolení zaměstnanců vedeno na principu vymývání mozku ,manažeři si pletou svým přístupem prodavačky s naprosto nesoudným stvořením,manažerům unikají základní principy obchodu,lpí na nesmyslných příkazech,které mění ze dne na den a běda jak je nesplníte.To,že zákazník je na prvním místě v této firmě absolutně neuznávají,což je vidět z chování většiny personálu.Uznávají jen zákazníky z bohatších vrstev, o ostatních se baví jako o póvlu.Hledám si nové místo ,tak jako většina slušných lidí,kteří jsou nebo byli v této firmě zaměstnáni.

před 9 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Pietro Filipi na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jediné pozitivum pro mne byla 70% zaměstnanecká sleva na oblečení (je pěkné, kvalitní, nadčasové a ráda ho nosím).

Negativa firmy:

Nejvíce spokojeni jsou v této firmě ti, co se umí patřičně vlichotit vedení. Ano, zavedli s velkou pompou jeden nový benefit (větší sleva) a malinko zvedli plat, ale na druhé straně se v rozvrhu začaly celkem pravidelně objevovat i čtrnáctihodinové směny a zvýšil se tlak na lidi. Vzhledem k nedostatku lidí na prodejnách se přesčasy pouze proplácejí a nebylo možné si za ně vybrat náhradní volno, což bych já uvítala velmi. Buzerace za drobnosti, neprijemmá atmosféra jdoucí shora (naopak kolektiv to vyvažoval, ten je skvělý), obrovský tlak na výkon, nikdy žádné prémie. Vysoká fluktuace lidí, už cca od října loňského roku stále končí další a další stálí zaměstnanci a to nejen na centrále. O těch nových ani nemluvě. Vedení je zmatené, nemá koncepci, jeho jednotlivá oddělení moc vzájemně nespolupracují, zaměstnanci neznají vizi firmy (samozřejmě krom finančních cílů, ty se jim naopak připomínají velmi často), dává nesmyslné úkoly anebo tam chybí důslednost a když je člověk splní, jak napsali, ještě se tomu kolikrát diví.

Doporučení pro management firmy:

Přehodnotit přístup ke zkušeným zaměstnancům, začít si jich vážit a dávat jim to najevo, jinak vám všichni utečou. Ale kdoví, třeba je to cílem.

před 10 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Pietro Filipi na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Fajn kolegové, na centrále flexibilní prac.doba, dobré pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené+2 sick days

Negativa firmy:

V oddělení designu podprůměrné platy, které neodpovídají kvalifikaci a vzdělání zdejších zaměstnanců. Pro srovnání - naše platy mají dost daleko i k platům prodavaček z Lidlu a to je dost frustrující. Vedení už x let odmítá navýšení platů s odkazem na finanční krizi firmy. Letos veliká fluktuace zaměstnanců. Celkově si svých zaměstnanců neváží. Prakticky žádná možnost kariérního růstu.

před 11 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Manažer - Praha
Pracuji ve společnosti Pietro Filipi na plný úvazek 5-7 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Před 7 lety jsem začal u PF pracovat na poloviční úvazek při studiu. Snažil jsem se, používal jsem selský rozum a přijal každou výzvu, kterou pro mne můj šéf připravil. Pracoval jsem jako asistent prodeje, zástupce manažera, manažer prodejny a velmi mě práce baví a naplňuje. Máme za sebou 2 roky, které byly těžké ale s novým majitelem je toho hodně nového a já jsem rád, že jsme tu dobu přečkal. Nyní se nám dáří, moji kolegové jsou spokojený a i finančně jsme si velmi pomohli. Každému firmu mohu doporučit. Stačí to jen vyzkoušet :) Největší bnefity jsou kariérní růst, 70% sleva, uniforma, školení a příspěvek na stravenky.

Negativa firmy:

to je snad už za námi

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (18)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Prodej zboží Textilní, kožedělní a oděvní průmysl Móda