Pietro Filipi - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Pietro Filipi

Pietro Filipi se řadí mezi oblíbené české značky s módou, s níž září celebrity i běžní smrtelníci. Léty prověřenou kvalitu zajišťují hodnoty firmy, jejímž základním pilířem je originalita a velký důraz klade na detail. Kariéra v Pietro Filipi nabízí možnost získat práci snů ve světě módy a podílet se na jedinečném konceptu kolekcí. Hlavní práci v Pietro Filipi tvoří pět špičkových návrhářů, kteří pečlivě vybírají materiály, inspirují se v Miláně a navrhují kolekce s puncem jedinečnosti.

Hodnocení Pietro Filipi

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (29)

Historie

Ve světě módy propaguje svou práci Pietro Filipi již více než 25 let. Historie značky se začala psát v roce 1993, kdy se její zakladatel Petr Hendrych rozhodl vytvořit kvalitní českou módu. Značka pracuje se špičkovými materiály a veškeré kousky šije v omezeném množství od 30 do 400 kusů, čímž zajišťuje jejich exkluzivitu. Od listopadu 2017 vlastní 80% podíl společnosti Michal Mička, který aktuálně zastává pozici výkonného ředitele. Aktuálně nabízí Pietro Filipi volná místa ve 24 kamenných prodejnách po celé České republice.

Kariéra v Pietro Filipi

Pro uchazeče s citem o módu je kariéra v Pietro Filipi ideálním startem pro získání zkušeností. Práce s kvalitní módou bude bavit každého, kdo chce reprezentovat vyhlášenou českou oděvní značku. Volná místa v Pietro Filipi mají mnoho podob a jsou aktualizována podle potřeb firmy. Kromě pozic v oděvní oblasti nabízí Pietro Filipi volná místa na centrále v kanceláři. Nabídka práce pro Pietro Filipi zahrnuje kromě atraktivních míst i zajímavé benefity. Pro zaměstnance je připravena škála benefitů, jako například výrazné slevy na produkty Pietro Filipi, stravenky, pět týdnů dovolené nebo výhodný mobilní tarif v telekomunikační síti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Maninách 315/4, 170 00 Praha - Holešovice

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

25717863

Založení / Zapsání do OR*:

14. 12. 1995

Právní forma:

s.r.o.