ADLER - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

ADLER

Akciová společnost ADLER se specializuje na výrobu, distribuci a prodej značkového reklamního textilu a předmětů. Svým zákazníků a firmám nabízí kvalitní produkty, na výběr je z mnoha materiálů, barev a střihů jak pro muže, tak i pro ženy nebo děti. Společnost má v nabídce i ochranný a reflexní materiál nebo ochrannou obuv. Součástí práce ADLER je zároveň poskytnout svým klientům špičkový zákaznický servis, objednávky přes přehledný e-shop, doplňkové služby nebo marketingovou podporu. Volná místa Adler poskytuje především pro pracovníky zákaznické péče.

Hodnocení ADLER

Přidat hodnocení
před 4 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti ADLER na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Kafe zdarma, angličtina zdarma, ovoceze zdarma

Negativa firmy:

Tlak vedení, klimatizace

před 4,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní – Věžky
Pracoval(a) jsem ve společnosti ADLER jako nezávislý pracovník, do roku 2018.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Hledám, přemýšlím ale na nic nepřicházím...

Negativa firmy:

Pracoval jsem v této firmě asi dva týdny na pozici ......... a říkám za sebe že už nikdy více nechci. Pan vedoucí byl asi pod velkým dozorem u vojáků, tak teď zkuší a vynahrazuje si diktátorský režim ve firmě na zaměstnancích... Skratka GDPR mu nic neříká a na kamerovém systému je nalepený asi 23hodin za den, rozesílá s velkým úsměvem na tváři fotky a videa s pracovníkama na další firmy a netrápí ho vůbec nic. Na pracovišti musíte být nejlépe 10minut před pracovní dobou a odcházet z pracoviště 10minut po pracovní době, čím dýl pracovník dělá a nemusí se platit tím líp. Doufám že se zrovna na takové s.... voda vaří.

před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ADLER na plný úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zajimava prace, dobre pracovni podminky

Negativa firmy:

Neschopny management, ktery nevi co chce, zavistive a nepratelske kolegy. Neferove jednani. Spatne financni ohodnoceni. Lzive informace ohledne financniho ohodnoceni pri pohovoru, kdy pozdeji zjistujete, ze je vse uplne jinak. Zavist a neprejicnost, kdy stastna rodina, dobry vzhled a inteligence zamestnance = sakra, toho/tu musime vyhodit!

před 6 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti ADLER na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

vcelku vstřícní kolegové, někteří však slepě následují špatný management firmy

Negativa firmy:

naprosté neocenění odvedené práce ze strany vedení společnosti. vedení očekávající, že budete pracovat i ve svém volném čase, zkrátka nadstandardně, není to pro ně bonusem, spíše je na škodu, když zaměstnanec odvádí svou práci poctivě, ale má i svůj osobní život. špatná komunikace s vedením společnosti, všichni se ženou jen za ziskem a spokojenost zaměstnanců je již vedlejší. hlavním problémem této společnosti je však nerovné oceňování zaměstnanců, které se neřídí podle odvedené práce, ale podle vzhledu dané zaměstnankyně. armádní velení, komunistické praktiky typu "příchod musí být před 7:55 a odchod nesmí být před 16:31", i toto je pro vedení podnět ke snížení osobního ohodnocení.

Doporučení pro management firmy:

ředitel společnosti by si měl prověřit, jak funguje vedení, motivace zaměstnanců a ostatní ukazatele v Ostravské divizi.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (5)

Historie společnosti

Společnost ADLER odstartovala svou kariéru v České republice v 90. letech 20. století, kdy ji založili dva spolužáci Martin Hausenblas a Pavel Neumann. Svoje podnikání začínali pouhým obcházením společností a nabízením reklamních triček a propisek s potiskem. Brzy získali klienty jako jsou Česká televize nebo Kodak a během tří let se vypracovali na obrat deset milionů korun. Chtěli se tedy soustředit pouze na textil a začali hledat vhodného výrobce v Asii. Postupně dováželi textil z pěti různých zemí světa.

Firma se začala postupně rozrůstat a v roce 2002 zahájila expanzi do dalších evropských zemí. Nyní působí například ve Španělsku, Itálii nebo na Balkáně, celkově však v 19 zemích Evropy. Práci v ADLER nalezlo již přes 200 pracovníků a společnost chce nabízet další volná místa. V roce 2017 společnost ADLER zvýšila své tržby na 810 milionů korun.

Kariéra v ADLER

Chtěli byste se stát součástí významné společnosti, která má budoucnost? Toužíte po seberealizaci? Podívejte se na volná místa v ADLER. Nejčastěji inzeruje nabídku práce na pozici pracovníka zákaznické péče. Po uchazeči požadují především zodpovědnost, týmového ducha, odolnost vůči stresu, organizační dovednosti, flexibilitu, uživatelskou znalost MS Office.

Společnost na oplátku nabízí perspektivní zaměstnání v rostoucí firmě, svých zaměstnanců si váží a jejich práci v ADLER odměňuje mnoha zaměstnaneckými benefity jako jsou příspěvky na stravování, možnosti dalšího vzdělávání, slevy na produkty, sick days, peněžní bonusy nebo služební notebook a mobil. Začněte svou kariéru v ADLER a dělejte práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Oblouková 391, 403 40 Ústí nad Labem - Skorotice

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

25409727

Založení / Zapsání do OR*:

15. 11. 1999

Právní forma:

a.s.